Rezultati

35. Maraton treh src

Polmaraton Radenska Light (21.098 m) - moški

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
1503Abel Kibet RopAbel Kibet Rop01:04:0321MA 1
11001Tadej FrasŠtudentski klub Slovenskih goricTadej Fras01:58:1621MA 1
2502Hillary Kiptum Maiyo KimaiyoHillary Kiptum Maiyo Kimaiyo01:04:0521MA 2
21002Janko FrasSV - MORS/SGSJanko Fras01:57:1421ME 2
3501Joel Maina MwangiJoel Maina Mwangi01:04:1621MB 1
31007Vitomir FujsSV - RB 72. BRVitomir Fujs02:19:3121MD 8
4507Henry Kimani MukuriaHenry Kimani Mukuria01:04:2321MA 3
41006Matej FujsSV - RSMatej Fujs01:15:5421MA 7
41444Robert LekšeŠD ELEKTRO LJUBLJANARobert Lekse01:37:5821MF 36
41070Roman GrmovšekSV - RB 1. BRRoman Grmovsek01:27:5921MD 49
5211Gašper MisZavod MitikasGasper Mis02:22:4521ME 22
5506Joseph Lokwang LoreJoseph Lokwang Lore01:05:0821MB 2
51005Miha FujsMiha Fujs01:37:5721MB 1
52285Rok KržišnikRok Krzisnik01:34:4921MC 156
61080Gregor GruškovnjakGregor Gruskovnjak01:46:0621MA 106
61677Marko PertociMarko Pertoci01:44:1221MB 40
71068Andrej GrlicaŠKD TEŠAndrej Grlica01:45:2321MB 101
7508Robert KotnikRobert Kotnik01:10:3121MD 1
8175Miran KopmajerMiran in BetiMiran Kopmajer01:50:1921MD 23
81449Miro LeničMiro Lenic02:03:4921ME 14
91562Damjan MiklavcDamjan Miklavc02:21:2021MF 26
101085Rok GutmanRok Gutman01:41:3521MA 7
111051Aleš GoršekŠportno društvo TrimusAles Gorsek01:43:0221MC 13
111720Ivica PlantakTK Marathon 95 - VaraždinIvica Plantak01:31:4221MC 63
12974Márk Fehér FehérMark Feher Feher01:15:0621MA 6
121407Robert KrušecVegan PowerRobert Krusec01:30:3721MD 6
134169Leon SlemenšekLeon Slemensek01:47:3621MB 203
131084Srečko GustinŠD 3SPORTSrecko Gustin01:48:2321MC 2
14985Bojan FijavžSV - 430. MOD Bojan Fijavz01:15:1021MB 6
16938Arif DurakovičArif Durakovic01:15:1121MB 7
161027Iztok GerličNO CLUBIztok Gerlic01:38:1621ME 6
161774Jernej PrimcJernej Primc02:04:0621ME 31
17771Leon BedračAD ŠtajerskaLeon Bedrac01:15:3321MB 8
172180Matija ZadravecTK Kotoripski BegačiMatija Zadravec01:22:0721MA 15
171700Robert PetrovićSV - GŠSVRobert Petrovic01:50:3321ME 48
1858Roman KlančarRoman Klancar01:50:0421MH 9
202292Boris OrozelSlovenska vojskaBoris Orozel01:42:1621MC 5
20300Denis VerhovnikDenis Verhovnik01:50:3721MB 4
201978Matjaž ŠentjurcMatjaz Sentjurc02:08:5321MF 13
214143Igor SelanVečerIgor Selan02:13:3421ME 143
211139Simon HribarVARUH ZDRAVJASimon Hribar01:46:5821MD 2
22606Matej BekeSV - LOGBRMatej Beke01:17:2021MD 2
221088Matjaž GyörekTekaška sekcija RadenskaMatjaz Gyorek01:44:0921MC 4
22154Stanislav IrnerStanislav Irner02:17:2121MF 9
231425Adriano KuzmaAdriano Kuzma01:56:5521MD 5
24521Uroš TaksAD ŠtajerskaUros Taks01:17:4421MC 2
25552Sašo PečnikAD ŠtajerskaSaso Pecnik01:17:5121MB 9
251894Simeon SetnikarSV - GŠSVSimeon Setnikar01:41:5121ME 51
27603Tadej KalužaTadej Kaluza01:18:3621MC 3
281163Jure IvanušaJure Ivanusa01:45:3621MA 291
281538Marko MehleZavod MitikasMarko Mehle01:40:5821MB 59
281019Simon GanzaSV - 15. PVLSimon Ganza01:31:4421MB 11
30681Robert PrelogŠD TAO PTUJRobert Prelog01:19:2921MD 3
301759Tadej PovheVzajemna KlubTadej Povhe01:50:0621MC 33
301194Vjekoslav JobVjekoslav Job01:51:3821MC 18
31723David AdamičDavid Adamic01:19:5121MC 5
312201Ivan ZofičBelimedIvan Zofic01:52:5621MD 81
311134Klemen HrastnikDruštvo za športno rekreacijo GorenjeKlemen Hrastnik02:23:1721MB 46
322230Marko ŽitekSV - ESDMarko Zitek01:39:0121MC 111
331921Jernej SmodišPrekmurske küreJernej Smodis01:47:3721MB 22
351311Matjaž KorelcSV - 15. PVLMatjaz Korelc01:48:4621MD 28
351602Robert NadvežnikŠKD TEŠRobert Nadveznik01:48:4421MF 14
361521Jože MaroltTAPETNIŠTVO TAJMA-IBIS AGJoze Marolt01:21:1221ME 39
381925Rok SodinRok Sodin01:44:0521MC 16
392037Brane TavčarŠD SoricaBrane Tavcar01:44:1921MG 20
39519Jože MorimežicaJoze Mori01:21:2021MF 1
392067Tadej TrojnerSV - 15. PVLTadej Trojner01:43:4321MA 66
40191Drago Krofltk triglav kranjDrago Krofl01:52:4521MI 15
412041Rok TementRok Tement01:41:0721MB 22
41532Roland BergerLC WESTSTEIERMARKRoland Berger01:21:5721MD 7
421403Aleš KronovšekSV - CVŠ Ales Kronovsek01:33:5821MA 38
421658Martin PavčnikMartin Pavcnik01:50:1021MC 84
431386Miha KreftTranspak d.o.o.Miha Kreft01:45:5821MB 22
43963Sašo EmeršičTekaška sekcija RadenskaSaso Emersic01:22:1621MC 6
451940Vanja StojakovićVanja Stojakovic01:37:0421MA 2
461398Aleš KrofličINMATEAles Kroflic01:56:5921MB 37
46876Aljoša CipotAljosa Cipot01:23:0221MA 16
471059Miha GravnarSV - RB 1. BR. Miha Gravnar01:39:5321MB 2
471496Srečko MačekSrecko Macek01:44:0821MB 12
48663Dejan PovodenAD ŠtajerskaDejan Povoden01:23:1821MC 7
481522Januar MartinecJanuar Martinec01:40:1721MC 25
482059Matjaž TranturaMatjaz Trantura01:33:5521ME 22
492010Davor ŠtefeDavor Stefe01:56:3821MA 48
491066Grozdan GrižančičSV - 430. MODGrozdan Grizancic01:46:0421ME 22
501701Franjo PijanecTK Marathon 95 - VaraždinFranjo Pijanec01:29:5721MB 70
50965Marko ErhartAK DomžaleMarko Erhart01:23:2621MC 9
501639Nikolaj OrascheZavod MitikasNikolaj Orasche02:31:5821MC 110
511170Gregor JancGregor Janc01:40:0621MC 14
512142Mitja VodnjovMitja Vodnjov01:39:2221ME 25
521591Aleš MrkunŠRD OMEGA AIRAles Mrkun01:30:3821MD 17
53682Marko ŠkerjancMarko Skerjanc01:24:0121MA 17
531619Simon NovakŠD AbankaSimon Novak01:46:3621MA 41
551321Primož KosmačPrimoz Kosmac01:55:0321MF 21
551755Uroš PotočnikTekaški klub Maraton PtujUros Potocnik01:41:0321MC 17
56856Matej CafnikMatej Cafnik01:24:2221MA 18
571489Miroslav LujićSV - 72 BR/POVMiroslav Lujic01:45:5221MF 57
581815Matej RavterMatej Ravter02:03:1121MC 20
592187Robert ZakrajšekRobert Zakrajsek02:17:2921ME 75
591975Robert ŠegulaŠD TAO PTUJRobert Segula01:54:2221MD 47
60935Andraž DobovšekSV - 107. LEBAAndraz Dobovsek01:24:4121MB 16
601351Srečko KovačičSrecko Kovacic02:00:5921MD 2
611271Bogdan KobelenskiBogdan Kobelenski01:54:1221ME 51
611982Branko ŠiftarBranko Siftar01:58:4921ME 79
611243Jernej KerecJernej Kerec01:39:1121MA 15
611404Leon KropivšekSV - 74. PEHPLeon Kropivsek01:24:4221MB 57
621043Andrej GolobSV - 15. PVLAndrej Golob01:50:5521MA 7
621437Nicolas Le BihanCAR QuestembertNicolas Le Bihan01:41:3021MB 11
621012Uroš GabrovšekSV - 157. LOGPUros Gabrovsek01:50:2321ME 60
631974Darko ŠegaDarko Sega01:57:2721MC 76
631935Gorazd StarihaŠD PodnartGorazd Stariha01:43:3021MF 34
632173Mihael VuzemMihael Vuzem02:00:5321MC 108
64760Boris BalekSV - LOGBRBoris Balek01:24:5821MF 3
641962Jan BogatičZavod MitikasJan Bogatic01:49:0421MB 135
641415Janez KugoničJanez Kugonic02:14:3821MB 5
641309Marko KordežSV - 670. LOGPMarko Kordez01:44:1121MD 93
65653Gregor PlavčakVaruh ZdravjaGregor Plavcak01:25:1021MD 9
651171Željko JančarSV - GŠSVZeljko Jancar01:40:1821MB 4
661306David KopičTekaška sekcija RadenskaDavid Kopic01:26:5321MC 13
661028Peter GeršičPeter Gersic01:39:3421MD 2
67958Gorazd DrevenšekSV - 10. PEHPGorazd Drevensek01:25:2021MD 11
681369Martin KraljSloski teamMartin Kralj01:32:4921MC 9
68657Matej KotnikDruštvo za športno rekreacijo GorenjeMatej Kotnik01:25:3521MC 12
691177Urban JarcSloski teamUrban Jarc01:54:3021MA 197
701354Mitja KozarTekaška vadba v MariboruMitja Kozar01:54:0521MC 10
712060Drago VolerŠportno društvo Zavarovalnica TriglavDrago Voler01:40:3621MH 106
722106Ciril VeganUrbani tekači (ŠD Mladi up)Ciril Vegan02:06:4121MH 28
721541Zoran MelanšekŠRD OMEGA AIRZoran Melansek01:44:1921MF 1
731117Aljaž HolcmanAljaz Holcman01:32:3921MA 61
731988Brane ŠkornikAvtovidBrane Skornik01:33:0721MD 37
741116Robert HojnikSV - 670. LOGPRobert Hojnik02:15:0821MD 4
74196Zoltán LászlóZoltan Laszlo01:40:4721MG 59
76713Jože IdičJoze Idic01:26:4021ME 6
761364Matjaž KrajncDruštvo za športno rekreacijo GorenjeMatjaz Krajnc01:48:0121ME 8
761850Stanko RoškarSV - RB 72. BRStanko Roskar01:40:0021ME 8
771811Djordje RašićMIŠ založbaDjordje Rasic01:56:3021MF 7
78891Andrej CviklUrbani tekači (ŠD Mladi up)Andrej Cvikl01:26:4121MA 23
78261Drago SelinšekSV - 670. LOGPDrago Selinsek01:40:2721MF 13
781055Metod GošnikKAŠMetod Gosnik01:48:0221MA 4
79166Mateja RantMateja Rant02:10:4721MC 5
791010Matjaž GaborSV - 72. BR/POVMatjaz Gabor01:48:4921MC 5
811135Jošt HrenJost Hren01:59:5321MB 12
821391Drago KrešPivovarna MahničDrago Kres01:34:5721MD 311
821816Gregor RebernikGregor Rebernik01:38:2921MB 44
82706Miran KolmanSV - LOGBRMiran Kolman01:27:0221MD 12
831337Bojan KotarAK Rudar TrbovljeBojan Kotar01:29:0121MH 36
84553Matej GiderMatej Gider01:27:0421MD 13
86669Miro SavićACRONI-TEAMMiro Savic01:27:1021MG 2
864069Radovan RacRadovan Rac01:56:5021MD 268
871632Stanislav OdlazekZavod MitikasStanislav Odlazek02:30:0021MF 1
89753Janvit BajtJanvit Bajt01:27:3121MB 21
891762Uroš PrahKinVitalUros Prah01:54:3021MC 80
901036Boštjan GodnikGamsi CeljskiBostjan Godnik01:48:3121MD 1
901650Tadej OstrcTadej Ostrc01:56:0721MB 24
911917Bostjan SlugaTrio meglaBostjan Sluga01:40:2121ME 44
911638Štefan OrascheZavod MitikasStefan Orasche02:00:1921MI 116
921826David RihtaričSV - RB 72. BR David Rihtaric01:19:0821MC 26
921913Davorin SlekovecDavorin Slekovec01:59:5821MA 35
93955Sandi DraškovičSV - RB 72. BRSandi Draskovic01:27:4621MC 19
94575Karel JeršinDruštvo Energetika TE-TOLKarel Jersin01:27:5021ME 9
951295Sandi KolmankoSandi Kolmanko01:48:2221MD 5
961325Metod KosmačMetod Kosmac01:26:0521MB 72
97724Fredi Adlerak -domžaleFredi Adler01:28:0421MF 4
971237Matej KebričSV - RB 1. BRMatej Kebric01:47:5721MC 17
982069Andrej TrstenjakAndrej Trstenjak01:47:5721MB 46
98546Peter WeixlerKlub mojaPrehranaPeter Weixler01:28:1021MB 23
981653Silvo PajžlarSilvo Pajzlar01:57:3821MC 10
991839Matej RojkoSV - 74. PEHP Matej Rojko01:49:0121MC 57
1001486Marko LovšinSV - GŠSVMarko Lovsin01:32:1221MC 118
1011558Aleš MiheličVikend paketAles Mihelic01:45:2921MH 7
101932Alojz DobnikarŠRD OMEGA AIRAlojz Dobnikar01:28:2321MF 5
1012093Franci UršičFranci Ursic01:56:5221MH 51
1021918Aleš SmerdeljAles Smerdelj01:34:0121MC 15
1022098Robert VandjijaDruštvo za športno rekreacijo GorenjeRobert Vandjija01:48:0321MC 3
104647Tomaž MihelčičUrbani tekači (ŠD Mladi up)Tomaz Mihelcic01:28:4421MD 16
1051372Aleš KramaršekAles Kramarsek01:40:3721MC 14
1061531Aleš MazejAles Mazej01:53:3721ME 75
107548Marko MatjašičGG BledMarko Matjasic01:28:4921ME 11
1081132Boštjan HostnikŠD Mariborski vodovodBostjan Hostnik01:54:1221MB 24
108770Gregor BecGregor Bec01:28:5621MC 20
1083566Robert KerežiVečerRobert Kerezi01:29:3521ME 281
1091018Dejan GantarSV - 670. LOGPDejan Gantar01:48:1921MD 4
1102073Andrej TrunkŠD TAO PTUJAndrej Trunk01:52:0821MC 33
110763Miloš BarutMilos Barut01:29:0321ME 12
1111429Sašo LahCVIČEKSaso Lah02:24:4121MD 15
1131454Aleš LeskošekShirataki.siAles Leskosek01:59:1821MB 67
1132257Janez GradišekJanez Gradisek01:47:3621ME 28
1132094Uroš VajngerlSV - 10. PEHPUros Vajngerl01:23:2421MC 56
1141158Vid IsmajlovičSVIZVid Ismajlovic01:36:5221MC 41
1151175Boštjan JanžovnikBostjan Janzovnik01:36:3121MA 50
1161442Goran LeharGoran Lehar01:55:1921MB 67
116312Iztok BoltezIztok Boltez01:35:1321ME 18
1162174Martin WildDaniel ExpressMartin Wild02:02:5721MC 56
1181057Robert GradiščajSV - BR 72. BRRobert Gradiscaj01:41:1421ME 3
1191089Andrej HabjanHabjan transportAndrej Habjan01:57:1321MH 65
1191581Matjaž ModecŠD Ydria MotorsMatjaz Modec01:48:4421MD 61
119924Miguel Felipe De Eça De AlmeidaMiguel Felipe De Eça De Almeida01:29:3821MA 29
120555Vojko TurekVojko Turek01:29:4321MF 6
1212228Alen ŽilavecAlen Zilavec01:50:2321ME 48
1211884Miha SelanŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO HYPO Miha Selan01:44:1221MD 24
1221866David Rupnikšd trnovski maratonDavid Rupnik01:41:5921MF 58
1221439Miran LebanŠKD TEŠMiran Leban01:43:1521ME 27
123882Andrej CörAndrej Cor01:29:5621MB 29
1232116Jože VidenšekJoze Vidensek01:41:1421MF 48
1233080Matjaž MajcanMatjaz Majcan01:47:3721MD 289
1241858Miha RozmanMiha Rozman01:50:1921MB 118
1241033Stojan GlavačStojan Glavac01:32:2121MC 10
1251038Igor GolecTK Marathon 95 - VaraždinIgor Golec01:36:3721MC 29
1251828Jure RizmalTK KrškoJure Rizmal01:20:5521MD 7
126529Mirko PerkoCanifit teamMirko Perko01:30:0821MF 8
1271451Franci LesFIT KLUB NOVO MESTOFranci Les02:02:2621MG 45
1291741Andraž PohorecDruštvo za športno rekreacijo GorenjeAndraz Pohorec01:45:0821MF 2
1292109Bogdan VelikanjeŠD Ydria MotorsBogdan Velikanje01:50:3121MD 9
1301922Peter SmolejPeter Smolej01:57:1021MC 16
1301550Robert MestekŠRD OMEGA AIRRobert Mestek01:36:1721ME 15
131200Damjan LikarUrbani tekači (ŠD Mladi up)Damjan Likar01:58:0121MD 6
1311236Gorazd KebeGorazd Kebe01:58:2921ME 41
1311093Jože HaklJoze Hakl02:14:2421MD 20
1321883Blaž SelanBlaz Selan01:52:2221MA 46
1322077Grega TurkAD VindijaGrega Turk01:49:3421MD 6
1331025Borut GerbajsSV - GŠSVBorut Gerbajs02:35:3921MB 1
1332128Boštjan VilčnikGanesha teamBostjan Vilcnik01:30:5321ME 12
133564Ivan GolobAtletski klub OrmožIvan Golob01:30:2221MH 2
1351500David MagušaD.M. športDavid Magusa01:47:5721MC 4
135922Sergej DančŠD Mariborski vodovodSergej Danc01:30:3621MC 25
1361584Primož MohoričAK Jože Satler - Živa vodaPrimoz Mohoric01:44:3021MD 86
1371980Dejan ŠibiljaSV - 74. PEHP Dejan Sibilja01:57:0221MD 40
1371703Kristijan Pintarič ŠD UJV - PolicijaKristijan Pintaric01:42:0921MC 46
1381765Rok PraprotnikRok Praprotnik01:54:2821MA 43
1391318Miha KosecSV - RB 1. BRMiha Kosec01:26:4121MB 61
140940Gregor DolencSV - RB 1. BRGregor Dolenc01:30:5021MD 21
1412241Dušan ŽumerSV - 74. PEHPDusan Zumer01:35:4721MC 26
1412047Leonard TišlerŠportno društvo Zavarovalnice TriglavLeonard Tisler02:01:4321MC 64
1421408Bogdan KrvinaŠportno društvo Zavarovalnice TriglavBogdan Krvina01:50:2121ME 56
143852Vanja ButaraTrim Klub KRKAVanja Butara01:30:5621MB 32
1441583Andrej MoharUrbani tekači (ŠD Mladi up)Andrej Mohar01:56:2921MF 17
1441519Dr Nenad MarkovičDr Nenad Markovic01:47:5621ME 21
1451410Branko KržišnikŠD ELEKTRO LJUBLJANABranko Krzisnik01:46:3121MF 23
1451666Simon PečkajŠportno društvo Zavarovalnice TriglavSimon Peckaj01:47:5221MC 11
146573Primož KožarRŠD GeBežinPrimoz Kozar01:31:0721MA 32
1471865Branko RupnikBranko Rupnik01:45:3821MG 78
1472261Sandi TianSandi Tian02:16:4821MD 24
1481076Matjaž GroznikMatjaz Groznik01:54:1521MD 64
1491723Andrej PlavšakSV - GŠSVAndrej Plavsak01:39:5321MB 103
1491729Filip VoglarŠtudentski klub Slovenskih goricFilip Voglar01:48:1621MA 14
1491684Tomaž PetekTomaz Petek01:56:0921MB 19
1501286Davorin KokolDoorson SportimaDavorin Kokol01:33:1121MD 34
1501476Tomaž LogarZavod MitikasTomaz Logar01:29:0821MA 28
1511228Damjan KaučičSV - 157. LOGPDamjan Kaucic01:44:2521MB 295
151897Matej ČarmanMatej Carman01:31:3221MB 34
1521875Davor SaričŠportno društvo Slovenia ControlDavor Saric01:36:1321ME 13
1531298Domen KomacDomen Komac02:02:4021MD 25
1541911Franko SlavecPandolo KoperFranko Slavec01:43:5921MF 31
1551728Zvonko PlohlTekaška sekcija RadenskaZvonko Plohl01:52:4121MD 57
1572149Matic VolavšekUrbani tekači (ŠD Mladi up)Matic Volavsek01:49:5921MA 25
1571159Silvo IvačičSilvo Ivacic01:58:2121MF 92
1581745Grega PolanecŠtudentski klub Slovenskih goricGrega Polanec01:50:4021MA 53
159578Boris HorvatUrbani tekači (ŠD Mladi up)Boris Horvat01:31:4821MG 5
159294Matej UhanSV - CVŠ Matej Uhan01:19:0121MA 16
1591438Uroš LebanUros Leban01:51:0521MC 10
1601396Davorin KrmekSV - 670. LOGPDavorin Krmek01:55:3221MC 14
1612140Matjaž VodlanMatjaz Vodlan01:44:4421MC 7
1621717Jure PlanincJure Planinc01:43:3721MB 34
163853Marko ButaraSV - 15. PVLMarko Butara01:31:5721MC 32
1632284Robert FarazinRobert Farazin02:00:1721MA 17
1641535Andrej MedvedTK LjubljanaAndrej Medved01:13:1221MB 80
1641268Anton Kobalživa voda Anton Kobal01:46:3821MG 62
164716Darko TomićTek je lekDarko Tomic01:32:0521MC 33
165887Boštjan CvetičBostjan Cvetic01:32:0921ME 19
1651183Peter JegličPeter Jeglic01:51:0721MF 1
1661575Damir MlakarŠD AbankaDamir Mlakar02:01:1321MC 1
1671569Robert MillerTK Marathon 95 - VaraždinRobert Miller01:31:1021MD 27
1671912Rok SlavinecSV - 20. PEHPRok Slavinec01:44:3021MA 60
1671054Štefan GostičStefan Gostic01:50:0221MF 2
167912Tadej ČopSV - 10. PEHPTadej Cop01:32:1821MA 35
1702242Erik ŽunecUrbani tekači (ŠD Mladi up)Erik Zunec01:40:2421MC 46
1711252Aleš KladnikAles Kladnik01:41:2721MC 33
171628Ramon Turnes PerezAK KrimRamon Turnes Perez01:32:2821ME 21
172688Borut NovšakŠportno društvo TrimusBorut Novsak01:32:3621MD 26
17288David DoklDruštvo za športno rekreacijo GorenjeDavid Dokl01:41:2321MC 4
173875Andrej CimermanSV - CVŠAndrej Cimerman01:32:3921MD 27
1741400Aljoša KrohneEncijanAljosa Krohne01:25:1321MD 1
174195Janez LaknerJanez Lakner02:20:4021MD 12
1742134Zlatko VišnarSV - 72. BR/POVZlatko Visnar01:49:4421MF 122
1751635Patricij OmarPatricij Omar01:39:0621MA 11
1761266Miha KlunMiha Klun01:37:0821MD 1
1761238Mitja KelemenMitja Kelemen01:31:3021MA 9
1771640Mario OrehovecTK Marathon 95 - VaraždinMario Orehovec01:50:3221MC 25
1781270Primož Koban Primoz Koban 01:49:2121MB 79
179803Aleš BiškupSV - RB 72. BRAles Biskup01:32:5021MD 28
1812002Blaž ŠpecBaloh TeamBlaz Spec01:31:2621MB 4
181981Stane FerfilaDU MORSStane Ferfila01:33:0121MH 4
1821861Darko RudolfDarko Rudolf01:46:2521MD 87
182556Slavko Vukan ŠD UJV - PolicijaSlavko Vukan01:33:0621ME 23
1841314Tone KoritnikŠRD OMEGA AIRTone Koritnik01:56:2321MF 47
1851157Davorin IskraDavorin Iskra01:57:4021MD 59
1851104Miha HermanMiha Herman01:51:1521MD 74
185879Tom CofTom Cof01:33:1121ME 24
186639Branko MikložičTekaška sekcija RadenskaBranko Miklozic01:33:1321ME 25
1862145Danijel VogrinDanijel Vogrin01:45:2821MD 45
1861190Simon JevšinekSimon Jevsinek01:38:5921MB 65
1871792Rok PušnikRok Pusnik02:02:4721MB 56
187577Zvone MarcenZvone Marcen01:33:1721MF 12
1881394Adolf KrižnarŽiriAdolf Kriznar02:17:5921MJ 49
188789Zoran BerčičZoran Bercic01:33:2421MF 13
1892147Jernej VogrinecJernej Vogrinec01:29:1621MB 10
1901204Omer JusicMZL Debeli RticOmer Jusic01:48:1921MB 3
191547Herman BajecUrbani tekači (ŠD Mladi up)Herman Bajec01:33:4021MF 14
1911225Marko KatanŠtudentski klub Slovenskih goricMarko Katan01:40:2121MA 6
1921144Jernej HudejJernej Hudej01:50:3821MC 62
192917Lucijan ČukSV - 10. PEHPLucijan Cuk01:33:4221MC 38
1921193Matej JezaSV - CVŠMatej Jeza01:16:0621MA 1
193694Andrej RajhAndrej Rajh01:33:4821MD 32
1931793Niko PušnikDŠR JosipdolNiko Pusnik01:51:2221MF 21
194747Andrej BabnikSV - GŠSVAndrej Babnik01:33:5021MC 39
1951443Branko LehnerTekaška sekcija RadenskaBranko Lehner01:22:2321MG 36
1961300Aleš KončanAles Koncan01:31:4721MB 55
1982054Alojz ToplakSV - 670. LOGPAlojz Toplak02:00:1921MD 66
1982078Boštjan TurkSV - RB 72. BRBostjan Turk01:59:0621MC 29
1981009Jaka FurmanZdrave vrednoteJaka Furman01:33:5921MC 107
1991758Jure PotrpinSV - 15. PVLJure Potrpin01:54:2921MA 33
200524Rudolf MajcenAtletski klub OrmožRudolf Majcen01:34:0221MF 15
2011287Gašper KokošarGasper Kokosar01:26:1721MA 170
2011345Matej KovačPŠD SotlaMatej Kovac01:44:4521MD 8
201915Niko ČučekSV - 74. PEHP Niko Cucek01:34:0621MA 39
2021611Jasmin NikšićTriatlon klub MeđimurjeJasmin Niksic01:52:5921MB 12
2022262Tomaž ŠtrafelaTomaz Strafela01:50:1521MB 33
2031226Damjan KaučevičSV - RSDamjan Kaucevic01:40:4621MC 18
2031607Mitja NeratSV - 670. LOGPMitja Nerat01:54:1021MB 16
203984Simon FickoSimon Ficko01:34:0821MC 42
2041885Uroš SelesUros Seles01:50:0221MD 46
2051984Goran ŠimicSV - RB 1. BRGoran Simic01:41:4321MB 67
2061563Janez MiklavcJanez Miklavc01:46:2021MH 40
207862Blaž CeferinSV - RB 72. BRBlaz Ceferin01:34:1721MD 33
2072225Damjan ŽgajnarDamjan Zgajnar02:19:4821MA 26
2091143Gorazd HudejUrbani tekači (ŠD Mladi up)Gorazd Hudej01:34:4521MC 44
2101738Franc PodrenkSV RSFranc Podrenk01:15:1021ME 125
210752Matej BajdeMatej Bajde01:34:3221MB 38
2111993Boštjan ŠkuteljSV - GŠSVBostjan Skutelj01:42:4521MC 83
2112071Franc TrstenjakFit z AndrejoFranc Trstenjak01:34:3221MF 29
2112197Heliodor ZemljičHeliodor Zemljic01:58:2621MG 39
2121970Darko ŠčavničarSV - CVŠDarko Scavnicar01:51:0021MD 106
2141757Andrej PotrčFit z AndrejoAndrej Potrc01:42:4521MA 21
2141223Jernej Kastelic4thOfficeJernej Kastelic01:36:4521MB 4
2151246Robert KerštajnRobert Kerstajn01:25:4721ME 21
215629Rok HudovornikŠD AbankaRok Hudovornik01:34:4521MC 45
2161507Avgust ManfredaAvgust Manfreda01:29:2221MG 5
2161062Slavko GregorecTekaški klub Maraton PtujSlavko Gregorec02:04:4121MG 2
2171942Denis StoničSV - GŠSVDenis Stonic01:20:4121MD 32
2172024Klemen ŠuligojKlemen Suligoj01:24:4621MA 16
2181511Marko MargučSV - CVŠMarko Marguc01:29:2321MD 31
2181722Sašo PlavčakSaso Plavcak01:40:3921MD 38
2191361Dejan KrajncDejan Krajnc01:48:4521MC 60
220999Aleš ForštnaričVZAJEMNAAles Forstnaric01:34:5221MC 48
2201137Jaka HrepevnikJaka Hrepevnik02:09:4821MA 40
2211968Samo ŠavsJasna in SamoSamo Savs01:59:1021MF 64
2221021Blaž GarbajsŠD AbankaBlaz Garbajs01:56:0221MB 1
2231098Asmir HankićDruštvo za športno rekreacijo GorenjeAsmir Hankic01:49:4021MD 4
2231523Gašper MartinšekGasper Martinsek01:58:2921MB 74
2241045Mladen GolubićVARUH ZDRAVJAMladen Golubic01:50:0521MD 25
2251319Matjaž KosemDruštvo za kulturo in šport COOLMatjaz Kosem01:50:2221MC 10
2261430Darko LaknerUrbani tekači (ŠD Mladi up)Darko Lakner01:47:1821ME 19
2261216Marko KalohOrtodontska ordinacija Vesna BožnikMarko Kaloh01:23:3021MB 23
227624Michel BordeliusFIT KLUB NOVO MESTOMichel Bordelius01:35:0721MD 37
2271876Saša SašićSam Svoj MojsterSasa Sasic01:29:1721MC 69
2281336Boštjan KošorokBostjan Kosorok01:55:5821MD 51
2281472Miro LjubecZavod MitikasMiro Ljubec01:47:1421ME 14
2292136Davor VlahekMGSDavor Vlahek01:42:1721ME 90
230836Jože BrglezSV - 20. PEHPJoze Brglez01:35:1321MC 51
2311254Andrej KlemenakAndrej Klemenak01:34:4821MB 27
2311721Primož PlantaričŠportno društvo Zavarovalnice TriglavPrimoz Plantaric01:35:1321MC 17
2322009Aljoša Štampar Strojin20na danAljosa Stampar Strojin01:49:3521MD 2
234798Blaž BezekBlaz Bezek01:35:2121MB 43
2351560Uroš MiklUros Mikl01:44:2421MA 49
236622Robert DuhTekaški forumdDRobert Duh01:35:3521ME 32
2371906Boris SkubicSV - RB 1. BRBoris Skubic01:37:2421MA 24
2371201Igor JurjevičIgor Jurjevic01:45:1721MF 21
2381504Samo Majdičsemtojaz?Samo Majdic01:55:4221MC 19
2382185Uroš ZagoričnikUros Zagoricnik02:04:3321MD 60
2392115Aleš VicoziŠD INFORMATIKAAles Vicozi01:46:5921MB 78
2391126Andrej HorvatAndrej Horvat01:30:3321MC 38
2411462Arnold LešnikArnold Lesnik02:08:3521MF 51
241989Simon FilipičSV - RB 72. BRSimon Filipic01:35:5021MC 56
2421604Igor NedeljkoIgor Nedeljko01:36:1621MC 30
2421796Keith RacmanKeith Racman01:44:0221ME 52
2431187Boštjan JerebBostjan Jereb01:48:3821MD 21
2431385Matej KrašovicSV - RB 72. BRMatej Krasovic01:29:1721MC 37
2431625Matej OblakSloski teamMatej Oblak01:39:1721MD 110
244618Darko MaroltDarko Marolt01:36:0521MG 8
2441989Jurij ŠkrabaJurij Skraba01:58:5921MD 27
2441525Klemen MatkovičAK KrkaKlemen Matkovic01:17:4321MA 40
245918Božo ČuljakBozo Culjak01:36:0721MB 45
2452280Miha CapuderMiha Capuder01:41:4021MD 84
2461655Andreas PaušnerZavod MitikasAndreas Pausner02:21:5421MD 68
2482020Luka ŠtrusSV - 15. PVLLuka Strus01:43:4321MA 12
249810Aleksander BlaznikAleksander Blaznik01:36:1421MG 9
2491718Jure PlaninšekJure Planinsek01:39:2621MB 11
2502088Darko UrbancŠD Premogovnik VelenjeDarko Urbanc01:55:3521ME 1
2502206Franc ZrimTekaška sekcija RadenskaFranc Zrim02:14:0821MH 97
2521570Janez MišMIŠ zalozbaJanez Mis02:04:2821MG 79
2541280Franci Koderagp-pro KranjFranci Koder01:34:1021MG 90
256517Andrej ČerneŠRD OMEGA AIRAndrej Cerne01:36:2721ME 35
2581330Matej KostanjevecSV - CVŠMatej Kostanjevec01:32:2021MD 66
2591577Tomi MlinarTomi Mlinar01:42:1421ME 55
2601959Uroš SvetinaSV - GŠSVUros Svetina01:26:3521MC 20
2612034Davor TalasTK Kotoripski BegačiDavor Talas01:43:4721MB 17
2621998Ljubiša ŠolajićWÖRWAG PHARMALjubisa Solajic01:54:5421MC 72
2622019Simon ŠtrumpfelŠKD TEŠSimon Strumpfel01:53:5221MC 30
2631086Ivan GuzeljIvan Guzelj01:45:0821MF 108
2641679Boštjan PertociBostjan Pertoci02:03:4321ME 16
264675Marko TanasićMarko Tanasic01:36:4221ME 36
2641488Zvonko LučevZvonko Lucev01:47:4221MG 16
2661302Klemen KopKlemen Kop01:38:1021MA 17
267535Ladislav GregorinčićTK Marathon 95 - VaraždinLadislav Gregorincic01:36:4721MF 19
2681248Rok KeržanHoferRok Kerzan01:39:5921MA 48
2691665Damir Pečič ŠD UJV - PolicijaDamir Pecic01:52:0221MF 22
270526Aleš VavpetičAles Vavpetic01:36:5621ME 37
2701355Jožef KozelSV - 670. LOGPJozef Kozel01:53:0921MC 23
2711356Jernej KoželjJernej Kozelj01:36:2321MA 33
2721903Bojan SkokSV - GŠSVBojan Skok02:00:3521MD 48
2721514Damjan MarinicDamjan Marinic01:36:1621MC 64
2731905Miha SkopecMiha Skopec01:57:4621MC 76
2741634Srečko OlajTekaška sekcija RadenskaSrecko Olaj01:44:4321ME 132
2741056Štefan GrabarStefan Grabar01:39:5621MC 60
2752132Gregor VirtGregor Virt01:55:0921MD 67
2751916Teo SlugaTeo Sluga01:39:0021MC 54
2762274Bojan GlobočnikneBojan Globocnik01:37:5521MF 53
2771719Jože PlanklJPS TEAMJoze Plankl01:59:3021MF 3
2771065Tadej GrilcKoroški Atletski KlubTadej Grilc01:14:3521MA 3
277540Tilen PraperLenivciTilen Praper01:37:1121MC 65
2781263Darko KlobučarDarko Klobucar01:54:2221MD 64
278654Matija TomeLeteči jezdeciMatija Tome01:37:1721MD 45
279537Blaž VošnjakDruštvo za kulturo in šport COOLBlaz Vosnjak01:37:1821MD 46
2802006Iztok ŠpurejIztok Spurej02:14:0621ME 7
2811714Jože PlahutaSV - 107. LEBAJoze Plahuta01:28:1921ME 23
2821299Klemen KomurkaKlemen Komurka02:19:4921MC 46
2821629Marko ObrezaSV - 430. MODMarko Obreza01:46:1621MB 60
282895Rado ČadežŠD PoljaneRado Cadez01:37:2321MG 10
2821646Željko OsetZeljko Oset01:59:2021MB 62
2831414Grega KugoničGrega Kugonic02:26:5621MB 99
2832200Zlatko Zimšek-Zlatko Zimsek02:03:2221MF 105
2841305Bojan KopačBojan Kopac01:40:0621MF 10
2841987Boštjan ŠkorjakUrbani tekači (ŠD Mladi up)Bostjan Skorjak03:22:5721MJ 16
2841145Darjan Hudournik Darjan Hudournik 01:47:4221MA 32
284531Rajko ZupančičRajko Zupancic01:37:4121MI 2
2851359Davorin KračunSV - GŠSVDavorin Kracun01:55:5621MB 55
2854047Uroš PožganUros Pozgan02:04:0921MB 106
2861026Andrej GerjevičSV - 15. PVLAndrej Gerjevic01:35:3521MC 2
2872235Dušan ŽnidarčičDusan Znidarcic01:46:0221MH 95
2881174Zvone JanušičZvone Janusic01:48:3621MF 12
289626Frenk ValantAvtomehanika ValantFrenk Valant01:37:4821MG 12
2891613Gregor NoseGregor Nose01:41:3621MC 50
2901203Marko JusSV - 20. PEHPMarko Jus01:57:2521MB 7
2912065Božo Trnovšekcoca-colaBozo Trnovsek01:48:2421MF 82
2911612Kristjan NjakasKristjan Njakas01:37:5721MC 14
2911518Tomaž Markovič[email protected]Tomaz Markovic02:23:1521MA 23
2921847Jure RošerJure Roser02:20:0521MB 39
2922172Marko VukobratAK KRKA Novo mesto (STIA d.o.o)Marko Vukobrat01:26:2121MA 57
293837Nejc BrodarSloski teamNejc Brodar01:37:5821MB 50
2931397Srečko KrnjovšekNESrecko Krnjovsek01:52:2921ME 4
2941136Klemen HrenKlemen Hren01:59:5321MB 9
2941481Matjaž LorenčičŠtudentski klub Slovenskih goricMatjaz Lorencic01:28:3521MB 7
2941301Miran KonečnikMiran Konecnik01:41:5921MD 5
296807Andraž BizjakSV - GŠSVAndraz Bizjak01:38:0621MB 51
2971565Marko MiklavčičDruštvo za kulturo in šport COOLMarko Miklavcic01:48:5121MH 43
2982064Andrej TrkovSV - CVŠAndrej Trkov01:57:1021MD 55
298801Csaba BirkásCsaba Birkas01:38:0921MC 67
2981052Marjan GosarMarjan Gosar01:40:2721MC 1
299717Gašper KosmačSV - VZEGasper Kosmac01:38:1021MB 53
2991777Štefan PršaStefan Prsa01:44:4021ME 30
3002013Jožef ŠtiblarSV - RB 72. BRJozef Stiblar01:46:3521ME 34
3011275Matej KocjanSV - 10. PEHPMatej Kocjan02:09:3621MA 13
3021279Aleš KočnarSV - RB 72. BRAles Kocnar01:40:5121MB 91
3031380Roman KraševecŠportno društvo Repnje DobrušaRoman Krasevec01:34:4021MF 20
3041111Robert Hodnikakademija borilnih veščin bohinjRobert Hodnik02:01:4121MB 4
305528Miran ZajcTekaški forumMiran Zajc01:38:2321MF 24
3052189Rok ZalokarRok Zalokar01:38:3021MB 62
3064261Aleksander ŠkrlecTranspak d.o.o.Aleksander Skrlec01:45:5821MC 131
3062157Bojan VozličAtletski klub OrmožBojan Vozlic01:21:0821MD 21
306841Kristijan BrumenKristijan Brumen01:38:2821MA 56
3072072Primož TručlOstali odpadkiPrimoz Trucl01:42:4121ME 27
3071221Robert KarbaRobert Karba01:55:0721MD 15
3081781Gregor PugeljSV 670. LOGPGregor Pugelj01:32:4221MA 64
3081846Silvo RopošaŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Silvo Roposa01:44:2221MC 50
3091952Milan SušaVikend paketMilan Susa01:38:1821MF 32
3101148Valter HvalaŠ.D. ELEKTRO-PRIMORSKAValter Hvala01:32:4821ME 76
310705Vinko LukšičTRIM KLUB KRKAVinko Luksic01:38:3721MF 25
3111529Ratko MavrićTK Marathon 95 - VaraždinRatko Mavric02:07:0521MA 36
3122166Marjan VrtičMarjan Vrtic01:43:0321ME 24
3131857Sandi RozmanŠRD OMEGA AIRSandi Rozman01:45:5321MF 18
3131553Tomo MezgecTomo Mezgec02:21:5221MB 185
3142273Mitja KoštomajŠD MikoMitja Kostomaj02:02:5221MC 47
3152129Branko VilfanBranko Vilfan02:04:0421MC 79
315569Janez LamovšekZavod MitikasJanez Lamovsek01:38:5421MD 50
3152058Jani TopolšekZavod MitikasJani Topolsek02:15:2821MC 287
3161049Tomaž GorencGamsi CeljskiTomaz Gorenc01:53:4121MB 20
3171691Dominik PetkoDominik Petko01:46:0521MA 34
3171737Marko PodplatnikSV - 15. PVLMarko Podplatnik01:53:3021MA 25
3174283Marko Štandeker PetkovičFit z AndrejoMarko Standeker Petkovic01:48:3521MA 128
3181652Janez OzimekSV - RSJanez Ozimek01:40:2921MC 76
3191219Denis KanclerLaufam,ker lahko !Denis Kancler01:44:2721MD 81
320929Robert DežmanSloski teamRobert Dezman01:39:0121ME 41
3221128Bojan HorvatProteini.si Shop BTC Murska SobotaBojan Horvat01:35:0121MB 18
3221540Evgen MeklavEvgen Meklav01:39:4521MB 54
3231247Anton KertVaruh zdravjaAnton Kert01:47:5721MF 73
324805Matjaž BizjakMatjaz Bizjak01:39:1021ME 42
3251063Andrej GregorinAndrej Gregorin01:50:4521MB 6
3251992Matic ŠkrlovnikMatic Skrlovnik01:43:1221MB 24
3261423Ervin KušarSV - 157. LOGPErvin Kusar01:36:4121MF 42
3281967Peter ŠamperlPeter Samperl02:09:1021MC 73
3302263Danilo MagdičSV - 74. PEHPDanilo Magdic01:12:4321MB 47
3301419Vito KunstekTekaška vadba v MariboruVito Kunstek01:27:3821MA 70
331991Miha FištravecAtletski klub OrmožMiha Fistravec01:39:2221MA 61
3322271Darko KosDarko Kos01:59:4821MG 4
3321937Matija StegnarSloski teamMatija Stegnar01:39:1821MC 47
3331384Dušan KrašovecAK SevnicaDusan Krasovec01:20:5621ME 73
3331251Štefan KisilakSV - RB 72. BRStefan Kisilak01:57:2021MC 69
3341939Goran StojakovičGoran Stojakovic01:40:2621MB 31
3341315Tomaž KorošecOrientacijski klub Slovenske KonjiceTomaz Korosec01:31:4721MD 30
3351785Aljaš PulkoAljas Pulko01:56:0221MB 26
3352226Branko ŽibertŠD TOP 5 TEAMBranko Zibert01:53:4021ME 66
3351716Ivan PlanincIvan Planinc01:39:2921MH 108
336605Samo UljanLos VanganelosSamo Uljan01:39:3121ME 44
3371390Boštjan Kreslinilla sullaBostjan Kreslin01:56:5421MD 95
3371864Ivan RuparčičŠD SODRAŽICAIvan Ruparcic01:32:4721MH 49
3381710Jernej PišljarJernej Pisljar02:19:3921MA 72
3381599Rifet MurićRifet Muric02:16:3321MF 101
3391249Janez KešnarSV - 15. PVLJanez Kesnar01:52:1321MD 44
340945Janez DolinšekAAD SlovanJanez Dolinsek01:39:3321MG 13
3412269Jure ŽurbiBrezJure Zurbi01:46:0721MA 62
3422278Mario ŠilecSV VZEMario Silec01:36:2321MC 73
343520Richard PallerRichard Paller01:39:3621MF 27
3442202Damijan ZorkoDamijan Zorko01:39:4021MD 106
3441608Rok NeuvirtŠtudentski klub Slovenskih goricRok Neuvirt01:35:4221MA 5
3451513David MarinSV - GŠSVDavid Marin01:41:4621MB 10
3461669Jernej PelcSV - 74. PEHP Jernej Pelc01:27:0221MA 38
3461257Rok KlemencicRok Klemencic01:40:2121MA 4
3461470Toni LipičnikToni Lipicnik01:39:4321MD 5
3471887Borut MrazŠD NANOS PODNANOSBorut Mraz01:28:2121MD 68
3481094Sebastjan HalecSebastjan Halec01:54:2921MC 17
349749Boštjan Bačič ŠD UJV - PolicijaBostjan Bacic01:39:4621MB 63
3491176Marko JarcArticijaMarko Jarc01:55:0421MC 22
3491555Mirko MežanSV - ZOCMirko Mezan01:48:1021ME 32
3512143Marko VodušekSV - 10. PEHPMarko Vodusek01:42:2321MA 76
3522083Edi TušPulz športEdi Tus01:47:2721MH 44
3522160Matjaž VrabičMatjaz Vrabic01:54:2121ME 39
3531125Franc HorvatFranc Horvat01:49:1721MC 8
3541282Primož KogejVikend paketPrimoz Kogej01:44:1421ME 11
3562075Aleš TumpejAles Tumpej01:57:1821MD 16
3561556Franci MežnarFIM TRŽIČFranci Meznar01:49:1821MH 32
3572022Erik ŠulerErik Suler01:51:1921MB 49
3571878Gábor SchneiderGabor Schneider01:36:5821MH 104
3581598Emin MuratovićSV - GŠSVEmin Muratovic01:54:5821MB 39
3581697Janko PetrovecUrbani tekači (ŠD Mladi up)Janko Petrovec01:39:4421MD 5
3591947Marko StrmoleMarko Strmole01:45:1221MB 40
359767Marko BaumanŠD TAO PTUJMarko Bauman01:39:5821MB 66
3601874Milan SapačMestna občina Murska SobotaMilan Sapac01:30:3821MF 98
3611678Simon PertociSZŠ Murska SobotaSimon Pertoci01:44:1221MC 313
362784Aljoša BencikAljosa Bencik01:40:0621MA 64
3621173Matija JanežičSV - GŠSVMatija Janezic01:51:1221MA 78
3631501Elvis MahmutovićEMPORIUMElvis Mahmutovic01:38:1921MA 255
3631660Ivo PavličŠportno društvo Elektro CeljeIvo Pavlic01:39:3221MH 53
3631809Marko RanzingerMarko Ranzinger01:48:4421MD 1
3652165Branko VrhovšekŠportno društvo Zavarovalnice TriglavBranko Vrhovsek01:36:3821MD 10
3661095Janez HaložanPD HAKL SV. TROJICAJanez Halozan02:36:5421MI 9
3672178Peter ZabretUrbani tekači (ŠD Mladi up)Peter Zabret02:24:2121MA 215
3671532Roman MaziIpros d.o.o.Roman Mazi01:37:1821MD 15
3671099Roman HanžekovičRoman Hanzekovic01:52:0321MB 9
3691651Iztok OstrožnikIztok Ostroznik01:41:2521MB 36
3691899Martin SivecŠD Elektro PrimorskaMartin Sivec01:49:0321ME 24
3702135Niko VivodDruštvo za športno rekreacijo GorenjeNiko Vivod01:29:5421MF 69
3711814Janez RavnakGamsi CeljskiJanez Ravnak01:48:2321MH 11
3711725Ljubo PliberšekŠportno društvo Slovenia ControlLjubo Plibersek01:41:4021MG 72
3722122Franc VidmarSV - GŠSVFranc Vidmar01:56:1921MG 37
3732213Martin ZupančičSV - 15. PVLMartin Zupancic01:54:4221MD 19
3731370Uroš KraljSV - RB 1. BRUros Kralj01:30:0821MA 176
3741572Mihael MiškoS Srcem za SlobotaMihael Misko02:14:4821MA 11
3741929Uroš SrnecSV - RB 1. BRUros Srnec01:20:5521MB 5
3751995Vili ŠmidVili Smid01:52:0821MF 14
3771787Dejan PurnatDejan Purnat02:00:4021MD 38
3791240Uroš KemperŠportno društvo Zavarovalnice TriglavUros Kemper01:59:5821MD 11
380830Rado BrankovičSV - 157. LOGPRado Brankovic01:40:3021MD 63
3801023Vladimir GašperSV - 670. LOGPVladimir Gasper01:56:1721ME 16
381744Adriano AvanzoAdriano Avanzo01:40:3121MD 64
3811900Damir Skenderović42sportDamir Skenderovic01:42:0221MD 22
3822061Matjaž TrebšeMatjaz Trebse01:34:2521MC 43
3832198Igor ZemljičSV - 20. PEHPIgor Zemljic01:33:4021MC 15
3833864Peter MravljakŠportno društvo Zavarovalnice TriglavPeter Mravljak01:47:0621ME 235
3841459Miran LešičMiran Lesic01:44:1921MC 36
385588Dejan SkokDejan Skok01:40:3721MA 68
3871381Andraž KrašovecAndraz Krasovec02:24:1821MA 57
3881343Matej KovačMatej Kovac01:44:3421MA 20
3882233Matjaž ŽmavcMatjaz Zmavc01:40:4321MA 1
389977Gregor FerbežarSV - LOGBRGregor Ferbezar01:40:4521MD 66
3891746Peter PolaničPeter Polanic01:36:5121MD 16
3891035Vladimir GnipVladimir Gnip01:23:0521MB 30
3901891Darko SerecDarko Serec01:49:4521MC 55
3901195Jure JovanovičSV - GŠSVJure Jovanovic01:34:5721MC 3
3912217Aleš ZverSV - RB 72. BRAles Zver01:41:3821MB 2
3911283Gorazd KogovšekImpossible is nothingGorazd Kogovsek01:46:4821MC 30
3921681Tomi PesjakTomi Pesjak01:46:2521MC 105
3931156Avgust IrgoličAvgust Irgolic02:06:2621ME 40
3931919Danijel SmodeGamsi CeljskiDanijel Smode01:44:2321MI 22
3941597Almir HotičMURANAlmir Hotic01:40:4821ME 75
3941478Gorazd LorberPragerskoGorazd Lorber01:55:0821ME 23
3944010Matjaž PodgoršekMatjaz Podgorsek01:57:4521MB 70
394790Nikolaj BergantNikolaj Bergant01:40:4921MB 69
396854Jernej BuzetiJernej Buzeti01:40:5221MB 71
3961643Vojko OrlčnikVojko Orlcnik02:01:3321MC 94
3972188Peter Zalaznikpremogovnik velenjePeter Zalaznik01:30:5821MC 69
398804Aleš BizjakAles Bizjak01:40:5721MB 72
3981963Matjaž ŠajnMatjaz Sajn01:46:0621MF 10
3992183Jože ZagarŠKD TEŠJoze Zagar01:37:4521MA 83
4002266Drago KisilakVARUH ZDRAVJADrago Kisilak01:42:2321MF 48
4011927Gorazd SotošekGorazd Sotosek01:48:2021MF 34
401779Simon BelecOŠ RadenciSimon Belec01:40:5921MC 86
4022099Aleš VangaTekaška vadba v MariboruAles Vanga01:40:2921MD 123
4021973Bojan ŠebjanSZŠ Murska SobotaBojan Sebjan01:41:4621ME 37
4031105Borut HerodežŠD Premogovnik VelenjeBorut Herodez01:38:5421ME 13
4031395Matej KrižnarSV - RB 1. BRMatej Kriznar02:00:3421MD 43
403566Uroš PogačarTekaški forumUros Pogacar01:41:0421MD 67
404808Jože BlagovičSV - GŠSVJoze Blagovic01:41:0421MF 32
405563Igor OražemIgor Orazem01:41:0521MC 88
407539Bogomir StrleUrbani tekači (ŠD Mladi up)Bogomir Strle01:41:0821MF 33
4071901Matic SkočirMatic Skocir02:01:4721MA 52
4071091Tomaž HajdarovićTomaz Hajdarovic01:34:1421ME 57
408822Luca BoškinLuca Boskin01:41:1021MC 89
4081202Mihael JurkovičSD Ljubo ŠercerMihael Jurkovic02:00:3621ME 7
4101040Ivan GolobZavod MitikasIvan Golob02:16:4021MH 23
410982Rudi FerlinGEN-ENERGIJA KRŠKORudi Ferlin01:41:1321MG 16
4122245Tomaž OštirTriatlon klub LjubljanaTomaz Ostir01:24:2521MB 38
4131392Jože KreševičJoze Kresevic01:27:2821MC 43
4131657Vlado PavčičŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Vlado Pavcic01:33:5321MG 63
4141663Aljoša PečarSV - 74. PEHPAljosa Pecar01:24:5421MA 47
4142268Anton CiglaričAnton Ciglaric01:30:0421ME 66
4151484Damjan LovrecSV - 20. PEHPDamjan Lovrec01:38:4921MC 18
4152163Dražen VrčekTK Marathon 95 - VaraždinDrazen Vrcek01:42:2521MF 80
415646Milan Ćulibrkmcsoftware.netMilan Culibrk01:41:2121MC 90
4153695Vlado KrašovecVečerVlado Krasovec01:56:5321MB 2
416931Blaž DivjakBlaz Divjak01:41:2221MA 71
4171734Zvonko PodkrižnikDruštvo za športno rekreacijo GorenjeZvonko Podkriznik01:57:3521MG 112
4181851Branko RoškarSV - CVŠBranko Roskar01:45:2121ME 50
4222169Gregor VtičGregor Vtic01:39:3121MC 41
423610Igor JuričIgor Juric01:41:2721MF 36
4241742Davorin PokŽkk PomurjeDavorin Pok01:46:4121MB 20
424979Sašo FerenčičFit z AndrejoSaso Ferencic01:41:2821MA 72
4261813Franc RauterFranc Rauter02:11:4221ME 34
4271790Sergej PustSV - 1. BR/POVSergej Pust02:44:0321ME 9
428722Andrej FurmanOrientacijski klub Slovenske KonjiceAndrej Furman01:41:3521MA 74
4282100Bojan VargaBojan Varga01:50:2221MC 24
4292105Matjaž VečernikMatjaz Vecernik02:00:4721MB 55
4301936Tone StefanciosaLAŠKOTone Stefanciosa01:41:2621MF 50
4311820Aleksander RejcŠD ELEKTRO PRIMORSKAAleksander Rejc01:39:2721MF 31
431673Iztok MerharDilemaIztok Merhar01:41:3721ME 51
4321879Robert SebenikVARUHI ZDRAVJARobert Sebenik01:47:1921MD 29
433725Fabian AdlerFabian Adler01:41:3821MA 76
4331209Jurij KaduncSV - RB 72. BRJurij Kadunc01:45:3921ME 10
4341752Dejan PosavecDejan Posavec01:31:4921MA 71
435743Branko AubrehtBranko Aubreht01:41:4021MF 37
439914Dušan ČrnkoSV - 74. PEHP Dusan Crnko01:41:4421MC 94
4411848Emil RošičAtletski klub OrmožEmil Rosic01:41:5621MG 65
4421418Miha KundihMiha Kundih01:42:1221MC 64
4421588Sergej MozetičKŠD BaklaSergej Mozetic01:30:1521MB 12
4431804Boris RajSV - 74. PEHP Boris Raj01:38:1921MC 83
443572Izidor KlemenčičTekaška sekcija RadenskaIzidor Klemencic01:41:4921MC 95
4442176Joze ZabretUrbani tekači (ŠD Mladi up)Joze Zabret01:58:2321MH 110
4451032Niko GjurasekZavod MitikasNiko Gjurasek01:50:4921MA 30
4461231Hinko KavčičHinko Kavcic01:47:1321MF 4
4471288Edvard KolarPD MakoleEdvard Kolar02:00:2921MI 19
4491064Davor GregorinčičSV - VZEDavor Gregorincic01:22:4521MA 2
4511853Benjamin RotarDruštvo za kulturo in šport COOLBenjamin Rotar01:35:0921MD 56
4521994Alen ŠkvorcTK Marathon 95 - VaraždinAlen Skvorc01:55:1021MC 32
452734Jože AnderličJoze Anderlic01:42:0221MF 39
453791Damjan BerghausŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Damjan Berghaus01:42:0421MC 97
4531340Martin KotnikSV - 20. PEHPMartin Kotnik01:44:1821MB 70
455811Aleš BobičHAKL ITAles Bobic01:42:0521MB 83
4561267Robert KnepSV - 74. PEHPRobert Knep01:27:1421MC 6
4571445Boštjan LemežBostjan Lemez01:51:3821MA 28
457545Peter AnžlovarKemofarmacija d.d.Peter Anzlovar01:42:0921MC 98
4581763Luka PrahAmazon Running TeamLuka Prah01:45:1121MA 46
4601818Lin RegaliSV - 15. PVLLin Regali01:34:5121MA 77
4611817Matej RebernikSV - 74. PEHP Matej Rebernik01:37:0721MA 81
4621106Juan Miguel HerreroJuan Miguel Herrero01:47:5821MB 8
462536Matjaž SokličTekaška sekcija RadenskaMatjaz Soklic01:42:1521MA 77
4631670David PeleDavid Pele01:39:1021MA 45
465976David FekonjaTekaški klub Maraton PtujDavid Fekonja01:42:2321MA 78
466728Andrej AlačSV - RB 72. BRAndrej Alac01:42:2321MC 102
4671517Rok MarkanovićRok Markanovic01:42:0121MB 276
4682186Rado ZajcVeterinarstvo Trstenjak-ZajcRado Zajc01:26:5721ME 18
4691948Davor StrmšekOrientacijski klub Slovenske KonjiceDavor Strmsek01:20:3521MB 24
4711353Mitja KozamerniikMitja Kozamerniik02:08:5421MC 11
472971Davor FabčičDavor Fabcic01:42:2721ME 58
4741290Matjaž KolarMatjaz Kolar01:46:2521MD 52
475957Primož DrevAD DomžalePrimoz Drev01:42:3421MD 77
4751880Tomaž SedejBelimedTomaz Sedej01:38:4221MD 84
476951Damjan DragarSV - 20. PEHPDamjan Dragar01:42:3721MC 104
4762144Danijel VoglarDanijel Voglar01:46:5721MD 25
4762051Tomaž TomažičTekaški forumTomaz Tomazic01:40:1521MC 14
4772265Jozsa GaborMacJozsa Gabor01:08:2021MB 74
4781626Lenart OblakSloski teamLenart Oblak01:17:1721MA 109
4801819Alen RejcŠD ELEKTRO PRIMORSKAAlen Rejc01:36:4621MA 24
480518Vladimir SavićAK PivkaVladimir Savic01:42:4621MJ 1
4811432Martin LapuhGest house Martin LjubljanaMartin Lapuh01:58:0021MF 11
481776Silvester BeigotSilvester Beigot01:42:4621MG 19
482533Branko SkrbinekBranko Skrbinek01:42:5121MF 45
4821465Darko LevačićAK MeđimurjeDarko Levacic01:44:1421MC 3
483660Marijan JakopecMarijan Jakopec01:43:0121MG 20
4832015Matjaž ŠtopferUrbani tekači (ŠD Mladi up)Matjaz Stopfer02:08:2421MA 172
4851596Sebastjan MugerliSV - GŠSVSebastjan Mugerli01:49:3121MA 27
4861547Jure MertukAtletski klub OrmožJure Mertuk01:42:2921MA 12
487736David AndrejcŠD AbankaDavid Andrejc01:43:1021MA 82
4871889Uroš SenicaUros Senica02:01:0321MC 51
488684Boštjan PrimožičBostjan Primozic01:43:1121MD 78
48891Zvonko BlatnikSV - 157. LOGPZvonko Blatnik01:32:2321ME 11
4901542David MelihenŠD AbankaDavid Melihen01:34:5121MC 1
4901649Milko Osterc ŠD UJV - PolicijaMilko Osterc01:50:0021MD 35
491636Srečko LipanovičVitezi dobrega tekaSrecko Lipanovic01:43:1521MG 21
492864Slavko CehnerDoorson SportimaSlavko Cehner01:43:3021MF 47
4921417Zoran KukurovAtletski klub OrmožZoran Kukurov01:45:4121ME 74
4931769Alojz PreglauZBRANI ZA BEJŽATAlojz Preglau01:53:3321ME 40
4931950Domen StropnikDomen Stropnik01:45:1921MA 7
4941255Janez KlemencJanez Klemenc02:14:0921MD 46
4941168Stanko JakopičStanko Jakopic01:40:3321MF 8
4951872Branko SamecBranko Samec01:59:0521MF 16
4951976Gorazd ŠegulaSV - 74. PEHPGorazd Segula01:46:0821MD 25
495714Rok KorenRok Koren01:43:3421MD 80
4961505Ivan MakucVikend paketIvan Makuc01:39:5521MH 31
496787Robert BenkoSV - 430. MODRobert Benko01:43:3621ME 62
4971642Blaž OrešnikAtletski klub OrmožBlaz Oresnik01:12:4621MA 56
498849Marko BunderlaSV - 15. PVLMarko Bunderla01:43:3821MB 86
4991896Ales SinticSD SPETAles Sintic01:45:4221MB 8
5002237Uroš ŽnidaršičSK CerknicaUros Znidarsic01:59:4521MD 4
5011902Domen SkokBelimedDomen Skok01:34:4021MB 17
501571Miroslav NidorferSV - CVŠMiroslav Nidorfer01:43:4521MG 22
502590Tomaž ErjavecTomaz Erjavec01:43:4621MB 87
503814Janez BogatajVaruh ZdravjaJanez Bogataj01:43:4721MD 81
5041546Matej MertikMatej Mertik01:36:2921MA 8
5041235Tilen KavčičSV - 132. GORPTilen Kavcic01:47:3121MB 10
505541Anton PivecSV - 72. BR - RBAnton Pivec01:43:4921MC 107
5061644Aleš OrnikSV - 72. BR/POVAles Ornik01:27:4621ME 35
5061250Sandi KiričSV - CVŠ Sandi Kiric01:28:4421MA 41
506581Viktor SterlePodlipciViktor Sterle01:43:5121MF 49
507604Stanko JavornikŠD Premogovnik VelenjeStanko Javornik01:43:5121MF 50
5081227Aleš KaučičAles Kaucic01:50:3921MB 89
5091413Aleš KuderAles Kuder01:43:5421MC 25
5092107Matjaž VeharMatjaz Vehar01:51:2021MC 57
5121433Zdenko LašičSV - 670. LOGPZdenko Lasic01:37:4721MG 63
5131074Aleš GrosarSlovenska vojskaAles Grosar01:24:1921MC 13
513772Milan Bedračšd-IzlakeMilan Bedrac01:44:0721MH 11
516730Aleš AlbrehtSloski teamAles Albreht01:44:1021MD 82
5161211Damijan KalanDamijan Kalan01:58:5621MD 17
5171907Andrej SkvarčaSV - GŠSVAndrej Skvarca01:42:0621MF 75
5181165Borut JakičrekreativecBorut Jakic01:46:5821MD 21
5181502Dejan MajcZdrave vrednoteDejan Majc01:49:0521MC 69
5191859Samo RozmanBelimedSamo Rozman01:31:5121MD 22
5211473Drago LjubecTekaški klub Maraton PtujDrago Ljubec02:11:0721ME 5
5211869Peter SajevecSV - RB 1. BRPeter Sajevec01:15:1121MC 29
521908Tomaž ČičZagonTomaz Cic01:44:1321ME 64
522774Jožko BegušŠD Elektro PrimorskaJozko Begus01:44:1421ME 65
5251821Davor RepDavor Rep01:41:1121MD 75
5251133Rok HrastarRok Hrastar01:44:1521MA 38
526902Denis ČehŽkk PomurjeDenis Ceh01:44:1821ME 67
5272216Bernard ZverŠD INFORMATIKABernard Zver01:27:4321MG 36
5291182Dejan JazbinšekDejan Jazbinsek01:47:3321MC 43
5311958Tomaž SvetinaAtletski klub OrmožTomaz Svetina02:07:0821ME 61
5331610Milan NikolicUrbani tekači (ŠD Mladi up)Milan Nikolic02:22:1721MI 30
5372127Konrad VilčnikFRAMKonrad Vilcnik01:43:5321MF 6
5381566Tomaž MiklavčičTomaz Miklavcic01:45:2821ME 4
5391983Leon ŠikovecSloski teamLeon Sikovec02:07:3921MC 15
5401603Jurij NagličJurij Naglic01:41:5121MH 7
5411320Marko KosiMarko Kosi01:30:1021MA 39
5411789Marko PustMarko Pust01:31:2521ME 22
5431388Robert KreseRobert Krese01:52:4721ME 24
546757Marko BalažicMarko Balazic01:44:4621MA 89
5471180Leon JazbecDelikomatLeon Jazbec01:38:3021MB 306
548788Boštjan BenkovičBostjan Benkovic01:45:0121MD 89
551742Jure ArnušJure Arnus01:45:0821MC 116
5522195Sebastjan ZbicajnikSebastjan Zbicajnik01:47:1721MD 87
5531131Albin HorvatSV - GŠSVAlbin Horvat01:39:5221MD 91
553715Janez DobrovoljcDruštvo za kulturo in šport COOLJanez Dobrovoljc01:45:0921MF 58
554888Dragan Cvetkovičslovenska vojska - 157.LOGPDragan Cvetkovic01:45:0921ME 71
5562039Franci TekalecZavod MitikasFranci Tekalec01:34:5321MD 83
5591347Blaž KovačSV - GŠSVBlaz Kovac01:49:2321MC 12
5612001Evgen ŠoštaričEvgen Sostaric01:31:3421MC 9
561719Marko ŠkerlVikend paketMarko Skerl01:45:2021MD 91
562544Radko ŠtritofUrbani tekači (ŠD Mladi up)Radko Stritof01:45:2121MF 61
5641360Klemen KrajcSV - GŠSVKlemen Krajc01:49:5221MD 1
5662223Aleš ŽekšRadenskaAles Zeks01:35:3921MB 59
5661141Matej HribernikSV - 15. PVLMatej Hribernik01:28:0121MB 37
566638Simeon BajecSimeon Bajec01:45:2621MD 92
5671761Mario PožonecMario Pozonec01:54:3721MA 8
5691411Gašper KržmancSV - GŠSVGasper Krzmanc01:41:2321MB 2
5722151Alen VoljkarAlen Voljkar01:45:3821MA 59
572614Mitja CiglarMitja Ciglar01:45:3021MC 120
5722016Uroš Štremfeljšd pedalUros Stremfelj01:18:1621MB 199
5731776David PristovnikDavid Pristovnik01:45:1921MC 30
573871Robi Ciglar ŠD UJV - PolicijaRobi Ciglar01:45:3121MD 94
5741346Robert KovačSV - CVŠ Robert Kovac01:53:4721MD 29
5751487Aleš LukmanAles Lukman01:40:2021MD 8
5782111Neven VerdnikNeven Verdnik01:59:5321MB 73
5792168Leon VrtovecSV - 10PEHPLeon Vrtovec01:36:2621MB 120
5801303Rok KopRok Kop02:02:3021MD 48
5812108Milivoj Veličković PeratTriatlon klub TriglavMilivoj Velickovic Perat03:03:5521MJ 96
5811882300Mitja KraljSV - 72 BR/POVMitja Kralj01:45:5121MD 95
583892Marjan CviklRosenbauer d.o.o.Marjan Cvikl01:45:5221MF 63
5841154Jože IntiharUrbani tekači (ŠD Mladi up)Joze Intihar01:49:4121ME 29
5841576Mitja MlakarZavod MitikasMitja Mlakar02:19:3721MB 9
5851000Jernej ForštnaričOff roadJernej Forstnaric01:45:5521MA 94
5851624Marko OblakŠD PoljaneMarko Oblak01:45:2121MG 48
5871926Daniel SoršakVARUH ZDARVJADaniel Sorsak01:52:4321MD 15
5881930Zmago StadlerTekaška skupina TrmeZmago Stadler01:55:0221MI 69
5891515Danijel MariničDanijel Marinic01:50:2521ME 22
589769Marko BeberMarko Beber01:45:5921MB 97
5921490Slobodan LukićSlobodan Lukic02:02:3621MB 80
5931832Andrej RobnikSV - 670. LOGPAndrej Robnik01:23:5921MC 13
5941849Zdravko RoškarZdrave vrednoteZdravko Roskar01:59:3821MG 111
5951631Martin OcepekAK DomžaleMartin Ocepek01:16:1321MA 24
5961220Aleš KarbaPH ŽIRIAles Karba01:50:3021MD 18
597944Tomi DolinarSV - 15. PVLTomi Dolinar01:46:1021MF 67
598560Rado VoglarTekaški forumRado Voglar01:46:1421MF 68
5991421Peter KupljenPeter Kupljen01:32:5021MD 71
600593Matko VavhŠD ŠentanelMatko Vavh01:46:1921MF 69
6033874Niki MusicNiki Music01:58:5021ME 61
6041015Mihec GajšekSV - 20. PEHPMihec Gajsek01:39:3621MB 16
605867Vasilij CentrihZavod MitikasVasilij Centrih01:46:2721MC 124
6071215Boris Kalcok3runningBoris Kalc01:53:4621MA 37
609613Dušan KuharDusan Kuhar01:46:3321MF 71
6091181Rok JazbecSV - 15. PVLRok Jazbec01:50:5621MA 110
6102043Matej TemlinŠD Team Turbo TropovciMatej Temlin01:24:2921MD 50
613961Anton EferlAnton Eferl01:46:4021MA 100
6142272Janez ZrnkoJanez Zrnko01:51:1621MB 114
6141751Radko PoropatŠD Carinarnica CeljeRadko Poropat01:44:3021ME 67
6152276Matevž RupnikMatevz Rupnik01:46:3221MA 21
6162277Arpad FodorArpad Fodor02:00:3121MB 108
6172170Edvard VučinaGrupa T.N.T.Edvard Vucina01:45:1921MF 15
6191533Robert MedicDRZNIH IN HITRIH NADGORISKIH JAZBECOVRobert Medic02:04:0121MD 70
620934Robert DobočnikRobert Dobocnik01:46:5621ME 78
6211326Matjaž KosmačinŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Matjaz Kosmacin01:41:2421MD 27
6241627Damijan ObretanEmHartDamijan Obretan01:24:1021ME 29
6253417Uroš GramcVečerUros Gramc01:50:5821MC 61
6261241Mitja KemperleMitja Kemperle01:46:4221MB 12
6271961Kristijan ŠabederSV - 10. PEHPKristijan Sabeder01:54:3421MA 9
6281453Aleš LesjakSV - RB 1. BRAles Lesjak01:44:4421MD 74
6301726Goran PlochGoran Ploch02:06:0221MD 12
6321362Alojz KrajncAlojz Krajnc01:51:1621MG 50
6321938Vlado StjepićŠRK VelenjeVlado Stjepic01:35:5821MA 4
634568Iztok KrambergerIztok Kramberger01:47:2521MD 105
6341620Sašo Novina-Saso Novina01:25:4121MC 23
6352138David VnukSV - 74. PEHPDavid Vnuk01:40:5721MA 4
6382036Borut Tanšek ŠD UJV - PolicijaBorut Tansek01:54:2921MF 19
6382082Toni TuršičSV - GŠSVToni Tursic01:41:4621ME 121
6442004Mitja ŠpesMitja Spes01:31:3921MB 8
6451278Goran KočišTK Marathon 95 - VaraždinGoran Kocis01:47:3221MD 443
645645Sándor KabafalviSandor Kabafalvi01:47:4621MG 29
646627Miran PucRPD DravogradMiran Puc01:47:5021MD 108
647651Miha VlajMiha Vlaj01:47:5121MB 106
6502275Gorazd VerboštVerbikinesioGorazd Verbost01:28:4721MB 99
6522196Blaž ZemljičBlaz Zemljic01:46:5421MA 49
6531151Martin IgličTekaški forumMartin Iglic01:52:1521MB 178
6531568Svetomir MiletićUrbani tekači (ŠD Mladi up)Svetomir Miletic01:58:2521MG 6
6542055Gorazd TopolnikGorazd Topolnik01:52:3321MC 6
6542117Tomo VidenšekAvtovidTomo Vidensek01:42:0521MF 32
658845Matic Bucik GubancMatic Bucik Gubanc01:48:0621MA 104
6591945Samo StreharSV - 74. PEHPSamo Strehar01:50:5821MD 53
6662221Džani ŽalacSV - 430. MODDzani Zalac01:56:0821ME 61
667731Ahmet AlićAhmet Alic01:48:2321MC 132
6671623Aljoša OberžanVARUH ZDRAVJAAljosa Oberzan01:30:1321MC 29
6671509Janez Marenk4thOfficeJanez Marenk01:47:1321MC 28
6682248Borut PuklavecBorut Puklavec02:12:4321MC 72
6701840Gregor RojkoSV - 20. PEHPGregor Rojko01:57:2521MC 19
6722159Nejc VrabičGamsi CeljskiNejc Vrabic01:48:3121MB 79
6732052Rok TomažinčičTempoRok Tomazincic01:41:2021MD 13
6751291Tomaž KolarSV - GŠSVTomaz Kolar02:04:0521MG 4
6761707Dejan PinteričDejan Pinteric01:39:3321MC 71
676824Tomaž BožičTomaz Bozic01:48:3821MF 77
6771964Emil ŠakanovićSV - VZEEmil Sakanovic01:53:5621MB 36
678851Uroš BuričŠRK VelenjeUros Buric01:48:4021MB 112
6781605Zoran NedogAK PtujZoran Nedog01:21:3421MA 6
6791030Jernej GjerekVaruh zdravjaJernej Gjerek01:35:2321MA 5
6801031Mitja GjurasekZavod MitikasMitja Gjurasek02:00:4121ME 3
6821573Danijel MithansTek pred služboDanijel Mithans01:40:4821ME 15
6831844Bogdan RokavecBogdan Rokavec01:42:2721ME 19
6861100Amel HarbašPapirnica VevčeAmel Harbas01:35:0121MB 25
687796Kristijan BertalanSV - 74. PEHPKristijan Bertalan01:48:5721MA 107
689583Milan ŠušteršičŠkofja LokaMilan Sustersic01:49:0121ME 87
6921011Marjan GaborSV - VZEMarjan Gabor01:45:0421MD 14
693670Branko PihlerŠD TAO PTUJBranko Pihler01:49:1221ME 89
6932104Karli VeberŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Karli Veber01:50:3321MG 39
6941890Matjaž SenicaAK Rudar TrbovljeMatjaz Senica01:38:5521MD 17
6942045Matjaž TeranSV - 10. PEHPMatjaz Teran02:22:2121MA 34
694885Primož CunderŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO HYPO Primoz Cunder01:49:1421MC 138
6951348Miroslav KovačecSV - RB 72. BRMiroslav Kovacec01:38:0421ME 87
6962096Dušan ValentincSV - 107. LEBADusan Valentinc01:47:1421MD 19
6971977Alan ŠemencAlan Semenc01:38:5321MD 45
6971259Ernest KlenovšekEMPORIUMErnest Klenovsek01:42:1321MF 21
6972095Rok ValenčičDTP TrebnjeRok Valencic01:39:4721MD 52
6981447Bogdan LemutBogdan Lemut02:35:4321MF 5
700992Aleksander FlajsAleksander Flajs01:49:2921MD 117
7001548Egon MervicUrbani tekači (ŠD Mladi up)Egon Mervic01:46:3321MH 4
702530Antun SrimacMedicus LjubljanaAntun Srimac01:49:3421MJ 2
7022212Vojko ZupančičFIT KLUB NOVO MESTOVojko Zupancic01:41:5921MC 74
703702Miran KokoleŠD IZLAKEMiran Kokole01:49:3421MF 80
7061344Žiga KovačProteini.si Shop BTC Murska SobotaZiga Kovac01:40:3721MA 66
7071129Tomaž HorvatTomaz Horvat01:37:0321MC 82
708890Andrej CviklAndrej Cvikl01:49:4121ME 90
7121860Franc RožmanRadenskaFranc Rozman01:50:0021MG 8
7152191Aleš ZamudaSV - 670. LOGPAles Zamuda01:30:1721MD 41
7161161Marko IvanišinTek pred služboMarko Ivanisin02:10:4121MC 52
717793Igor BerlakSV - GŠSVIgor Berlak01:50:0021MD 123
7192283Dušan PresetniikOZVVS LJUBLJANA - VETERANIDusan Presetniik01:58:0621MF 128
7211587Darko Mori-smokieDarko Mori-smokie01:54:2421MD 8
723920Robert DajčnamŠtudentski klub Slovenskih goricRobert Dajcnam01:50:0621MD 126
7261536Boštjan MedvedBostjan Medved01:41:2921MD 66
726683Vladimir ŠkrinjarTRIM KLUB KRKAVladimir Skrinjar01:50:1521MD 128
7301868Jonuz SadikiProteini.si Shop BTC Murska SobotaJonuz Sadiki01:54:3721MB 23
730928Marjan DevetakMarjan Devetak01:50:1921ME 93
734700Štefan KustecStefan Kustec01:50:2221MF 83
7341592Uroš MrmoljaTekaški forumUros Mrmolja01:30:1421MF 13
7351358Jože KračmanZavod MitikasJoze Kracman01:57:1521ME 2
7361705Marko PinterLaškoMarko Pinter02:02:2021ME 95
7371748Uroš PolcUros Polc02:12:0821MA 10
7381342Robert KousRobert Kous01:56:1521ME 7
7402057Anton TopolovecSV - RB 72. BRAnton Topolovec01:45:3021MC 89
7441713Bogdan PlacerSV - RB 1. BRBogdan Placer01:53:5621MC 24
7461491Matic LukinMatic Lukin01:56:5421MB 5
7491680Franc PervanjeFranc Pervanje01:54:5321MH 13
7531409Viljem KržanŠRD OMEGA AIRViljem Krzan01:30:3721ME 21
7541733Andrej PodgoršekŠD RadostAndrej Podgorsek01:34:1621ME 22
754866Jernej CelestinaSV - 430. MODJernej Celestina01:50:5621MC 149
7581480Josip LorencinmojTrener.comJosip Lorencin01:34:0621MI 37
758987Jure FilipičŠD Ydria MotorsJure Filipic01:51:0121MC 151
759986Rado FilipičDLG LazecRado Filipic01:51:0221MA 116
7601401Uros KromarŠD LončarUros Kromar01:37:0421MD 52
7611471Igor LipovnikIgor Lipovnik01:35:1121ME 9
763783Marko BelšakSV - RB 72. BRMarko Belsak01:51:1321MC 153
7642014Trpimir ŠtiglicŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Trpimir Stiglic01:46:5121MG 12
7651352Grega KovičZavod MitikasGrega Kovic01:41:1521MD 5
7691379Gorazd KrasnikKLUB MARATONEC LENARTGorazd Krasnik02:21:3321MH 9
7702008Brin ŠtabucBrin Stabuc01:45:2821MC 38
772873Anton CiglarŠportno društvo Elektro CeljeAnton Ciglar01:51:4321MG 34
773978Zvonko FerčičZvonko Fercic01:51:5221MF 86
774234Danijel PfeiferAdidas šola tekaDanijel Pfeifer01:51:5321MI 16
7741685Mitja PetekSV - 74. PEHP Mitja Petek01:45:3921MC 42
7751047Istok GombocSV - 20. PEHPIstok Gomboc01:35:1521MC 2
7761197Peter JugPeter Jug01:48:5421MF 108
7781185Štefan Jerajpicerija Pr.PavletStefan Jeraj01:43:0621MF 23
7802081Franci TurnšekŠD RadostFranci Turnsek02:05:3821MJ 125
7811537Tomislav MeglaTK Marathon 95 - VaraždinTomislav Megla01:34:5421MC 88
7822209Jože ZrnkoVARUH ZDRAVJAJoze Zrnko01:40:2221MD 140
783835Marko BreznikMarko Breznik01:52:2621MA 120
7911232Jure KavčičShirataki.siJure Kavcic01:57:1321MB 10
792665Peter PristovPeter Pristov01:52:5721MD 139
7931118Andrej HomarAndrej Homar02:07:3121MB 20
794825Ivan BračkoIvan Bracko01:53:0121MI 6
796900Blaž LipušSV - RB 72. BRBlaz Lipus01:53:1621MA 122
7971308David KoprivšekDavid Koprivsek01:29:4421MB 250
798883Damijan CuderVeseli kofetarjiDamijan Cuder01:53:2421MD 140
7982003Robert ŠpernjakSV - 15. PVLRobert Spernjak02:03:5821MD 9
799594Blaž BasajZavod MitikasBlaz Basaj01:53:2821ME 102
8001946Žiga StrelecVARUH ZDRAVJAZiga Strelec01:49:3821MA 62
802557Bogdan KozinaUrbani tekači (ŠD Mladi up)Bogdan Kozina01:53:3521MI 7
8021162Robert IvanušaRobert Ivanusa01:47:2521ME 24
8061803Alojz RaduhaAlojz Raduha01:57:1221MF 81
8101277Boštjan KočarŠportno društvo Zavarovalnice TriglavBostjan Kocar01:50:1421MD 75
812806Danijel BizjakSV - 10. PEHPDanijel Bizjak01:53:5621MB 127
8121338Jani KotnikPRIJATELJI TEKAJani Kotnik01:49:5321ME 34
8131434Rok LavričRok Lavric02:14:2521MA 27
8141783Branko PuharDU MORSBranko Puhar02:40:3821MG 57
814926Marjan DebevecDU MORSMarjan Debevec01:54:0621MI 8
8151647Darko OsolinŠD AbankaDarko Osolin02:03:5621MF 23
815846Janez BučekJanez Bucek01:54:0921MH 22
8172097Miha ValičMiha Valic01:46:4521MB 16
8181972Gregor ŠebelaZavod MitikasGregor Sebela01:42:2321MC 31
819516Michael StrommerMichael Strommer01:54:1321ME 108
821764Urban BastlUrban Bastl01:54:1921MB 130
8221824Gregor RešekŠtudentski klub Slovenskih goricGregor Resek01:50:5121MA 15
8232254Aleš PesekAles Pesek01:31:4721MC 148
823668Robert HorvatRobert Horvat01:54:2121ME 110
826758Danijel BalažicDanijel Balazic01:54:2321MB 131
8261324Marko KosmačMarko Kosmac01:44:5821MF 102
827983Robert FickoSKUPINA PANVITARobert Ficko01:54:2321MF 89
828970Branko KmetecTekaška vadba v MariboruBranko Kmetec01:54:2321MH 23
8281836Peter RojcPeter Rojc02:27:5221MC 6
8291510Mitja MargonSV - 10. PEHPMitja Margon01:34:2821MD 65
8312204Simon ZormanSimon Zorman01:54:2921MD 83
8322155Bogdan VošnjakDruštvo za kulturo in šport COOLBogdan Vosnjak02:30:2021MD 10
8341672Marijan PenšekSloski teamMarijan Pensek01:39:5621MG 47
8351881Tilen SelakFORMA NATURATilen Selak01:41:4021MB 11
837781Stjepan BelovićTK Marathon 95 - VaraždinStjepan Belovic01:54:3221MC 165
8381124Vitomir HorvatVitomir Horvat01:36:1421MD 36
8391516Ivica MarkanovičIvica Markanovic02:02:1121MG 92
8401637Srečko OmejcSV - VZESrecko Omejc01:37:4221MF 7
8411448Anton LenartAnton Lenart01:39:5621MC 18
841919Zlatibor ČurkovićŠD RadostZlatibor Curkovic01:54:4021MF 91
8431833Andrej RodelaAndrej Rodela01:48:2021MD 26
843512Ante BilobrkTD ŠIKAnte Bilobrk01:54:4621MI 9
8472214Iztok ZverIztok Zver01:31:5021MC 39
8491210Andraž KajtnerSloski teamAndraz Kajtner01:39:1821MB 44
8491743Andrej PolakAndrej Polak02:04:2121MC 8
850792Dejan BerićDejan Beric01:55:0721MD 148
8501628Iztok ObrezaForrest Gump FactoryIztok Obreza01:26:5721MB 20
8521469Jani LikavecSV - CVŠJani Likavec01:53:4721ME 47
855567Peter ZagoženŠD Elektro GorenjskaPeter Zagozen01:55:1821MJ 3
8551740Primož PogelšekNovo klubPrimoz Pogelsek01:43:3221MD 42
8561508Aleš MarenčeSV - GŠSVAles Marence01:38:0621MB 6
856551Iztok CekutaKemofarmacija d.d.Iztok Cekuta01:55:1921MC 169
8571485Robert LovrenčičFIT KLUB NOVO MESTORobert Lovrencic01:42:2821MD 66
8581664Igor PečelinIgor Pecelin01:26:1921MC 14
858711Rajko ŠpilakKemofarmacija d.d.Rajko Spilak01:55:1921MC 170
859910Simon ČinčSV - 74. PEHP Simon Cinc01:55:2421MD 151
860759Milan BalažicVARUH ZDRAVJAMilan Balazic01:55:2421ME 112
8601991Tadej ŠkrjanecSV - 74. PEHP Tadej Skrjanec01:48:0821MB 58
861625Kristian MelihenASK Kranjska GoraKristian Melihen01:55:2421MD 152
8621955Frančišek SvetSV - CVŠFrancisek Svet01:36:3521MC 19
862952Goran DrakslerUrbani tekači (ŠD Mladi up)Goran Draksler01:55:3121MF 93
8631039Dominik GolijaUrbani tekači DomžaleDominik Golija01:50:4421ME 25
8642048Matjaž Titan MOL SlovenijaMatjaz Titan 01:41:3021MA 7
8651956Oskar SvetekOskar Svetek01:37:4121MA 155
8672032Janez ŠvigeljStrixJanez Svigelj02:00:0721MF 117
8691898Erih SirkRPD DravogradErih Sirk01:48:3321MG 82
8691377Jože KrapežSV - RB 1. BRJoze Krapez01:29:2221ME 8
8712076Igor TumpejMegalIgor Tumpej01:45:5721MF 59
8721807Aleš RanerAles Raner01:59:5821MC 28
8751234Aleš KavčičŠD PoljaneAles Kavcic01:36:4221MC 4
8751497Robert MačekSV - RB 72. BRRobert Macek01:30:5021MC 2
876964Damijan ErcekSV - 20. PEHPDamijan Ercek01:56:2221MD 154
8762087Ivan UngerSV - 74. PEHPIvan Unger01:33:2821ME 115
8791420Sašo KuntaričSaso Kuntaric02:08:0221MC 46
8831112Branko HofmanBranko Hofman01:44:3421MF 85
8852251Anton KavkaŠD KRTIAnton Kavka01:50:5521MC 35
889925Stanislav DebevecStanislav Debevec01:57:0821MH 26
897592Svarun UdovičŠD TAO PTUJSvarun Udovic01:57:1621ME 119
9001146Gerd HülserSmo nori!Gerd Hülser02:08:3721MD 26
9021463Aleš LešnikŠD TAO PTUJAles Lesnik01:39:0321MB 25
9071798Miroslav Račičdrustvo neviodunumMiroslav Racic01:36:0221MD 36
9091801Dalibor RadovanOrientacijski klub PolarisDalibor Radovan01:58:0721MG 66
9101014Mitja GajserTK MaratonMitja Gajser01:52:1021MC 18
910561Rajko VargaRajko Varga01:57:4921MF 98
9132264Alfons RuhdorferAlfons Ruhdorfer01:58:0221ME 120
9142267Rok JovanRok Jovan01:36:0821MA 91
916751Florjan BajcDruštvo Energetika TE-TOLFlorjan Bajc01:58:1521MD 163
9171986Metod ŠkergetŠtudentski klub Slovenskih goricMetod Skerget01:39:1921MA 38
9181233Blaž KavčičŠd Elektro PrimorskaBlaz Kavcic01:28:4121MB 43
9191892Aleksander SerncAleksander Sernc01:39:1421MD 16
9211367Darko KraljŠD Premogovnik VelenjeDarko Kralj01:24:2421MF 35
9231239Matej KelemenMatej Kelemen01:27:0921MA 17
924522Bor SajkoBor Sajko01:58:3821MC 181
925642Oto GumilarTK GRČA MEŽICAOto Gumilar01:58:4521MH 29
928612Miha SenčarŠD TAO PTUJMiha Sencar01:58:5321MB 147
929574Pettr AdamičPettr Adamic01:58:5421ME 124
930562Robert JustinRobert Justin01:58:5621MC 182
932916Damir ČujobodifitDamir Cujo01:58:5621MC 183
9321837Ivan RojcSV - 20. PEHPIvan Rojc01:39:4921MA 78
9341378Andrej KrasekAndrej Krasek02:01:4721MD 8
9352256Tomas ŠkergetTomas Skerget01:52:4221MA 173
9361654Stanko PapičStanko Papic01:49:1721MH 51
936656Tomaz SmrekarTomaz Smrekar01:59:0721MG 41
938948Sašo DopliharReflexSaso Doplihar01:59:1621MC 185
9391166Bojan JakličJP VODOVOD-KANALIZACIJA d.o.o. Bojan Jaklic01:30:5721MF 9
940956Borut DretarBorut Dretar01:59:1821MD 166
941746Sandi BabičŠRD OMEGA AIRSandi Babic01:59:1921MA 132
9411075Uroš GrošeljUros Groselj01:37:2321MB 71
944674Marko PavlovičŠportno društvo TrimusMarko Pavlovic01:59:2721MC 186
945703Primož ProsenVitezi dobrega tekaPrimoz Prosen01:59:2821MC 187
947595Anže JezercAnze Jezerc01:59:3421MA 134
9481830Tomaz RoblekBelimedTomaz Roblek01:57:3621MC 9
9492194Luka ZavrškiLuka Zavrski01:59:2421MA 67
951786Sašo BenetekSaso Benetek01:59:5021MD 168
9532244Bojan PrijateljVO-KABojan Prijatelj01:53:1821MG 54
9592070Branko TrstenjakŠD Kranjska GoraBranko Trstenjak01:39:4221MF 108
9602139Aleksander VočanecneAleksander Vocanec02:00:1821MA 74
970616Mario KatritschenkoMario Katritschenko02:00:4621MC 189
973799Rajko BežanSV - 670. LOGPRajko Bezan02:00:5521MD 174
977898Bojan ČasBojan Cas02:01:2621MD 176
978829Uroš BrankovičFORMA NATURAUros Brankovic02:01:2621MD 177
979980Tine FerfilaŠD Elektro LjubljanaTine Ferfila02:01:2721MB 155
980550Vladko Roš50 +Vladko Ros02:01:2921MF 106
982733Ivan AnderličIvan Anderlic02:01:3421MF 107
9871822Jožef RepasJozef Repas02:01:4921MA 17
988527Zlatko TibautSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciZlatko Tibaut02:01:5121MF 108
989649Gorazd Mlinaričoff(Road) tekačiGorazd Mlinaric02:02:0421MC 195
991720Andrej PerkoZavod MitikasAndrej Perko02:02:1221MH 30
999975Roman FekonjaRoman Fekonja02:02:5321MD 181
1000542Daniel VidovicDaniel Vidovic02:02:5321MB 159
1010608Andrej DolničarUrbani tekači (ŠD Mladi up)Andrej Dolnicar02:04:0521MF 111
1013600Miroslav GrumTK Tržiške streleMiroslav Grum02:04:0621MH 31
1019721Bernad LukendaSV - 72. BR/ POVBernad Lukenda02:04:4421MD 185
1020821Igor BosticKD CrnomeljIgor Bostic02:04:5021MI 13
1021820Mladen BorovinšekTriatlon klub MariborMladen Borovinsek02:05:1121MG 49
1023580Miloš KurentMilos Kurent02:05:4721MJ 5
1024988Marjan FilipičŠD Ydria MotorsMarjan Filipic02:05:5421ME 131
1026834Peter BrenčičPeter Brencic02:06:1121ME 132
1028960Danilo DvorsakImposDanilo Dvorsak02:06:2621MF 112
1029872Bojan CiglarJP VODOVOD-KANALIZACIJA d.o.o. Bojan Ciglar02:06:3421MF 113
1032869Radovan CerjakRadovan Cerjak02:07:0821ME 134
1034586Tadej KosmačinTadej Kosmacin02:07:2221MD 187
1036601Josip GrumVARUH ZDRAVJAJosip Grum02:07:3621MG 50
10361494Simon LužarSV - 670. LOGPSimon Luzar01:40:2021MC 12
1038903Kristijan ČeplakKristijan Ceplak02:07:5421MC 202
1040921Zlatko DakičZlatko Dakic02:08:2321MF 114
1042732Edvin AmbrožičCrna mačka, beli mačorEdvin Ambrozic02:08:2621MC 204
1043718Nikolaj GrgurevičTek.siNikolaj Grgurevic02:08:3021MG 51
1046843Robert BrunerRobert Bruner02:08:4621MB 162
1049831Marko BreclZavod MitikasMarko Brecl02:08:5621ME 136
1051973Franc Fajfaršd-IzlakeFranc Fajfar02:09:1821MJ 6
1053878Franc CizerlTekaški klub Maraton PtujFranc Cizerl02:09:4121MG 52
1055874Marko CimermanDRUŠTVO PROJEKT ČLOVEKMarko Cimerman02:10:3921MB 163
10582240Željko ŽukinaZeljko Zukina02:11:0121MF 113
1059643Miro LešnikTEKAŠKI FORUMMiro Lesnik02:11:0221MI 14
1061640Damjan KecmanŠportno društvo Zavarovalnice TriglavDamjan Kecman02:11:2021MA 144
10631457Aleksander LeskovarSV - 670. LOGPAleksander Leskovar01:57:2921MC 39
1064857Franc Cankaršd polhekFranc Cankar02:12:1621MI 15
1072946Matej DomanjkoSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciMatej Domanjko02:14:3821MA 147
1076525Janez SagadinAtletski klub OrmožJanez Sagadin02:15:2721MG 53
1078906Bela ČerpnjakBela Cerpnjak02:16:2821MF 118
10831503Boris MajcenSV - VZEBoris Majcen01:40:5721ME 10
1096754Benjamin BajtBenjamin Bajt02:21:5421MG 54
1100598Anton Markovič[email protected]Anton Markovic02:23:1521MF 122
1106621Milenko JermanTekaški forumMilenko Jerman02:26:3621MI 17
1119809Drago BlagusDruštvo za športno rekreacijo GorenjeDrago Blagus03:28:5021MJ 10