Rezultati

35. Maraton treh src

Oazin tek (5.000 m) - moški

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
45570Damir CipotDamir Cipot00:21:115M 4
45607Jernej FištravecŠtudentski klub Slovenskih goricJernej Fistravec00:28:195M 295
86075Harald PaierlHarald Paierl00:47:115M 4
85793Mario MajcenSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciMario Majcen00:31:365M 142
95954Mitja ŠadlAK PanvitaMitja Sadl00:19:245M 9
116033Drago ZadnikarDrago Zadnikar00:34:405M 4
115909Jaka RojkoTekaški forumJaka Rojko00:31:115M 138
116062Milan HozjanKK LendavaMilan Hozjan00:22:085M 4
12635Tomaž HozjanPropad EngineeringTomaz Hozjan00:19:465M 12
135710Franci Klemenčič...Franci Klemencic00:28:425M 377
146048Dominik ZorkoSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciDominik Zorko00:36:285M 2
166063Daniel MihaličDaniel Mihalic00:30:385M 1
164151Ervin SeršenErvin Sersen00:38:095M 16
166008Franci VeselFranci Vesel00:28:445M 9
165821Matjaž MikšaDelikomatMatjaz Miksa00:34:385M 176
185501Vilim PapTK Marathon 95 - VaraždinVilim Pap00:59:005M 30
195698Goran KaufmanTranspak d.o.o.Goran Kaufman00:32:105M 253
195680Nejc JanšaNejc Jansa00:24:205M 45
205681Blaž JaušovecŠtudentsko-mladinski klub KlinkaBlaz Jausovec00:33:445M 231
215870Damjan PjevićDamjan Pjevic00:24:105M 43
215678Tadej JamnikTadej Jamnik00:35:395M 180
225603Mitja FerencekMitja Ferencek00:21:425M 22
226002Rok VaupotičTranspak d.o.o.Rok Vaupotic00:32:105M 3
265601Frančišek FekonjaArticijaFrancisek Fekonja00:31:045M 65
275865Luka PihlerŠD TAO PTUJLuka Pihler00:22:205M 27
296049Tomaž ZverTranspak d.o.o.Tomaz Zver00:32:405M 2
306015Matjaž VogrinecS Srcem za SlobotaMatjaz Vogrinec00:29:115M 5
325875Primož PogačarHoferPrimoz Pogacar00:30:535M 133
336017Blaž VogrinecSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciBlaz Vogrinec00:26:455M 24
335924Mitja SenčarMitja Sencar00:23:085M 33
365935Andrej Sladič-Andrej Sladic00:23:215M 36
375917Matjaž RusSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciMatjaz Rus00:23:305M 37
395920Aljaž SečkoOŠ RadenciAljaz Secko00:23:405M 39
395550Polona BrdnikCetisPolona Brdnik00:41:445M 39
415686Dominik JonaSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciDominik Jona00:38:075M 215
416050Patrik ŽagovecSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciPatrik Zagovec00:22:335M 24
425712Marjan KlementMarjan Klement00:30:315M 274
435724Goran KohekMOL SlovenijaGoran Kohek00:31:165M 139
436046Sašo ZidarSaso Zidar00:24:545M 12
473133Robert Banfi MOL SlovenijaRobert Banfi 00:28:225M 180
496054Damir ŽinkoAtletski klub OrmožDamir Zinko00:20:285M 5
506020Rok VoharRok Vohar00:23:465M 11
505955Tine ŠalamonS Srcem za SlobotaTine Salamon00:25:105M 10
525993Patrik UkmarPatrik Ukmar00:25:205M 52
536035Marjan ZadravecTekaški forumMarjan Zadravec00:33:055M 4
536064Sašo RojsTekaški forumSaso Rojs00:28:185M 11
555766Aljaž KurbosOŠ KapelaAljaz Kurbos00:25:425M 55
576010Boris VincetičSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciBoris Vincetic00:26:305M 6
585908Gregor RojkoSV - 20. PEHPGregor Rojko00:35:375M 178
586066Mark RoškaričŠD SlomšekMark Roskaric00:29:525M 9
595770Luka KuzmaLuka Kuzma00:25:185M 51
615541Miha BokanMiha Bokan00:25:545M 265
615582Tadej ČukSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciTadej Cuk00:29:395M 116
635952Ferenc SzekeresFerenc Szekeres00:26:045M 275
645982Luka TomeLeteči jezdeciLuka Tome00:26:145M 64
645571Martin CörMartin Cor00:30:115M 123
665899Patrik RepSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciPatrik Rep00:33:295M 168
675930Leon SeršenSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciLeon Sersen00:26:335M 67
685941Samo SmodišSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciSamo Smodis00:26:365M 68
695513Zafer AksoyTranspak d.o.o.Zafer Aksoy00:32:145M 153
705953Žiga ŠabjanSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciZiga Sabjan00:26:405M 70
716053Dominik ŽigertSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciDominik Zigert00:26:445M 16
713516Marko JanžaMOL SlovenijaMarko Janza00:33:415M 202
735659Žiga HorvatOŠ RadenciZiga Horvat00:28:035M 236
755970Igor ŠtamolSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciIgor Stamol00:27:155M 278
775896Stanislav RakunStanislav Rakun00:27:205M 77
795805Janez MarkeljŠD SoricaJanez Markelj00:26:385M 69
805632Denis GöncSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciDenis Gonc00:29:415M 58
805980Siniša TomaševićSinisa Tomasevic00:27:495M 80
825502Primož HribarPrimoz Hribar00:31:565M 82
905511Nejc AjlecOŠ Gornja RadgonaNejc Ajlec00:21:395M 66
915768David KurnikŠtudentski klub Slovenskih goricDavid Kurnik00:28:305M 91
935673Tim IvajnšičTekaška sekcija RadenskaTim Ivajnsic00:21:505M 203
945765Tomaž KumerPlaninsko društvo Vinska GoraTomaz Kumer00:24:525M 46
965606Nejc FifoltNejc Fifolt00:26:015M 245
996036Blaž ZadravecBlaz Zadravec00:28:515M 1
1035940Dejan SmodišTranspak d.o.o.Dejan Smodis00:28:595M 103
1035779Peter LebarSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciPeter Lebar00:27:185M 76
1046030Denis VučakTranspak d.o.o.Denis Vucak00:29:045M 6
1045564Vid CepičOdvetniška družba KrapencVid Cepic00:28:085M 308
1065596Igor ErmanIgor Erman01:03:475M 106
1065846Iztok PalčičIztok Palcic00:30:495M 132
1075757Tilen KreftSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciTilen Kreft00:27:575M 81
1105660Izidor HorvatEvropa je našaIzidor Horvat00:33:215M 234
1115961Klemen ŠkamlecSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciKlemen Skamlec00:29:335M 89
1135705Dominik KetišŠD Team Turbo TropovciDominik Ketis00:22:015M 113
1135782Robert LendaroAK SEVNICARobert Lendaro00:18:065M 4
1145996Boris UnukŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Boris Unuk00:29:355M 114
1215592Gorazd DomanjkoŠtudentsko-mladinski klub KlinkaGorazd Domanjko00:19:415M 201
1245755Boštjan KrambergerSOŽITJE - MEDOBČINSKO DRUŠTVO GORNJA RADGONABostjan Kramberger00:22:235M 28
1255691Danilo KadivnikVikend paketDanilo Kadivnik00:25:505M 202
1315948Danijel StranjšakŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Danijel Stranjsak00:30:395M 131
1365717Rok KnuplešOŠ KapelaRok Knuples00:20:585M 105
1375756Alen Kramberger MOL SlovenijaAlen Kramberger 00:28:195M 87
1405861Nikola PetrovićNikola Petrovic00:31:175M 140
1436052Denis ŽidoTranspak d.o.o.Denis Zido00:31:375M 2
1445990Jure TušekJure Tusek00:31:385M 144
1485653Blaž HimelrajhBlaz Himelrajh00:30:385M 248
1495826Jost MusicJost Music00:32:555M 159
1565732Denis KorenRadenskaDenis Koren00:27:005M 73
1565730Tadej KorberTadej Korber00:30:575M 135
1595510Brane DimičKemofarmacija d.d.Brane Dimic00:22:315M 338
1635797Kristijan MajeričSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciKristijan Majeric00:27:115M 74
1645991Nejc TušekSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciNejc Tusek00:33:145M 164
1655636Branko GornjakBranko Gornjak00:29:395M 182
1675958Dejan ŠerugaDejan Seruga00:33:225M 151
1693674Mitja KozeljTranspak d.o.o.Mitja Kozelj00:28:495M 93
1725512Blaž AjlecOŠ Gornja RadgonaBlaz Ajlec00:24:565M 9
1725575Leon ČasarTranspak d.o.o.Leon Casar00:33:545M 172
1825979Matej TisajS Srcem za SlobotaMatej Tisaj00:36:095M 182
1845945Aleksandar StankovicAleksandar Stankovic00:36:275M 7
1845754Georg KrambergerŠtudentsko-mladinski klub KlinkaGeorg Kramberger00:33:185M 165
1845703Tim KernOstali odpadkiTim Kern00:29:265M 202
1855585Domen DavidovičIpros d.o.o.Domen Davidovic00:20:275M 353
1885713Rene KlementOŠ RadenciRene Klement00:29:485M 117
1905863Boštjan PihlarZavarovalnica MariborBostjan Pihlar00:31:115M 137
1925537Petar BogdanicPetar Bogdanic00:36:295M 172
1935591Darko DomajnkoDarko Domajnko00:25:585M 175
1935919Luka SavićLuka Savic00:39:525M 193
1945536Andrej BogdanAndrej Bogdan00:19:385M 235
1945806Ivan MarkovičSožitje - medobčinsko društvo Gornja RadgonaIvan Markovic00:48:345M 198
1965947Günter StrajnšakTekaška sekcija RadenskaGünter Strajnsak00:43:475M 196
2005843Bojan OšlajŽiva vodaBojan Oslaj00:31:305M 141
2005772Kevin LackovičSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciKevin Lackovic00:31:385M 145
2045532Iztok BevcIztok Bevc00:30:565M 136
2045745Tilen KovačičSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciTilen Kovacic00:29:295M 204
2075740Andrej KostricFit z AndrejoAndrej Kostric00:32:215M 264
2145741Matjaž KošnikTekaški forumMatjaz Kosnik00:33:035M 358
2195801Drago Marčec Drago Marcec 00:32:185M 155
2315736Andrej KosSVIZAndrej Kos00:31:395M 167
2383189Matej BračičMOL SlovenijaMatej Bracic00:28:305M 91
2395666Lan Horvat KovačLan Horvat Kovac00:23:165M 239
2395830Simon NavodnikSVET TEAM Simon Navodnik00:17:595M 3
2415682Benjamin JelenDruštvo za športno rekreacijo GorenjeBenjamin Jelen00:39:355M 126
2455635Marko GorjakS Srcem za SlobotaMarko Gorjak00:30:105M 122
2455716Žan KnuplešOŠ KapelaZan Knuples00:27:355M 251
2465796Leon MajeričLeon Majeric00:42:165M 195
2475621Gregor FridauSožitje - medobčinsko društvo Gornja RadgonaGregor Fridau00:22:235M 137
2485848Vlado PečnikZdrave vrednoteVlado Pecnik00:32:465M 158
2615563Tim CelecOŠ RadenciTim Celec00:29:345M 267
2645715Kevin KnezOŠ RadenciKevin Knez00:29:345M 203
2685546Žiga BorkoOŠ KapelaZiga Borko00:24:065M 1
2715568Alexander CimermanŠtudentsko-mladinski klub KlinkaAlexander Cimerman00:28:545M 102
2725859Darko PetrinjakTerme MariborDarko Petrinjak00:18:585M 7
2765728Aljaž KolšekŠD CitiusAljaz Kolsek00:23:515M 5
2865869Lenart PivecS Srcem za SlobotaLenart Pivec00:34:125M 174
2865836Tomaž OblakTomaz Oblak00:36:275M 183
2905709Andrej KlemenčičTranspak d.o.o.Andrej Klemencic00:28:375M 273
2915769Filip KutošOŠ KapelaFilip Kutos00:25:455M 56
2925545Matjaž BombekSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciMatjaz Bombek00:28:105M 41
2965777Igor LazarIgor Lazar00:35:445M 181
2985504Martin LahDruštvo za športno rekreacijo GorenjeMartin Lah00:33:125M 109
2995803Alen MaričSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciAlen Maric00:30:355M 128
3005662Jaka HorvatOŠ RadenciJaka Horvat00:28:415M 300
3035744Leon KovačecTekaški klub Maraton PtujLeon Kovacec00:20:555M 251
3055816Tine MerharDilemaTine Merhar00:22:035M 25
3135892Renato RacSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciRenato Rac00:29:075M 105
3205824Janez MlinaričSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciJanez Mlinaric00:30:035M 121
3215689Dušan JuvanŠportno društvo Elektro CeljeDusan Juvan00:34:075M 321
3295817Primož MeškoAtletski klub OrmožPrimoz Mesko00:23:015M 32
3325708Žan KlemenčičOŠ Gornja RadgonaZan Klemencic00:25:405M 332
3335690Tjaš KacinUrbani tekači (ŠD Mladi up)Tjas Kacin00:25:455M 333
3395624Tadej GabršekTadej Gabrsek00:27:205M 236
3435634Erik GorinšekSožitje - medobčinsko društvo Gornja RadgonaErik Gorinsek00:24:175M 44
3535868Aleksander PiršAleksander Pirs00:30:195M 124
3545524Marko BagariMarko Bagari00:19:105M 36
3565699Žan KavašSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciZan Kavas00:18:545M 192
3611335Božidar KošeninaBozidar Kosenina00:37:425M 57
3615722Hinko KoeselHinko Koesel00:35:385M 179
3815904Boris RibašBoris Ribas00:36:355M 187
3895820Žan MiklSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciZan Mikl00:27:585M 252
3995547Timotej BorkoOŠ KapelaTimotej Borko00:28:335M 92
4005552Jan BrešanPeter Svet TeamJan Bresan00:16:335M 141
4015561Marjan CehtlOŠ KapelaMarjan Cehtl00:28:515M 101
4055802Matevž MarenHoferMatevz Maren00:38:415M 191
4105560Maj CehtlOŠ KapelaMaj Cehtl00:28:515M 30
4175818Jeršin MihaAK Rudar TrbovljeJersin Miha00:20:175M 14
4215509Bratislav MladenovićKemofarmacija d.d.Bratislav Mladenovic00:30:355M 368
4225840Boris OicljBoris Oiclj00:26:195M 65
4305554Miha BudjaMiha Budja00:28:395M 43
4313822Matjaž MaučecMOL SlovenijaMatjaz Maucec00:30:345M 174
4335764Jernej KuličSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciJernej Kulic00:29:225M 107
4375526Boris BaumanBoris Bauman00:23:115M 221
4385738Milan KoserMilan Koser00:19:525M 13
4405888Denis PršaDenis Prsa00:25:335M 53
4545679Žan JančarSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciZan Jancar00:33:095M 2
4565809Aleš MatajŠportno društvo Zavarovalnice TriglavAles Mataj00:24:525M 47
4585505Matevž ZavecTekaški klub Maraton PtujMatevz Zavec00:18:525M 350
4655628Matic GjerkešSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciMatic Gjerkes00:29:305M 79
4825687Aljaž JuršaS Srcem za SlobotaAljaz Jursa00:32:165M 145
4935707Maksimilijan KlančnikŠportno društvo Elektro CeljeMaksimilijan Klancnik00:33:515M 319
4955749David KozarSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciDavid Kozar00:31:385M 232
4985903Vladi RibaričTEKVladi Ribaric00:31:545M 149
5035881Urh PotekoSvet TeamUrh Poteko00:17:115M 2
5165616Vid ForštnaričVZAJEMNAVid Forstnaric00:25:495M 58
5195633Endre GönterVARUHI ZDRAVJAEndre Gonter00:20:205M 226
5294001Peter PlojŠtudentski klub Slovenskih goricPeter Ploj00:34:335M 122
5355808Patrik MartinecPatrik Martinec00:29:425M 118
5455588Stojan DolamičŠportno društvo Zavarovalnice TriglavStojan Dolamic00:31:455M 26
7125697Alan KaučičOŠ Gornja RadgonaAlan Kaucic00:23:395M 428