Rezultati

39. Maraton treh src

Tek Radenska Naturelle (10.000 m) - moški

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
13292Aleš ZverOdranciAles Zver00:33:3510MA 1
24260Shohei WallerShohei Waller00:34:5510MA 2
34032Severino OgrizekSeverino Ogrizek00:35:2010MB 1
43376Ola Vigen HattestadSLOSKIOla Vigen Hattestad00:36:1910MA 3
53012Dejan PreindlPrevozi bolnikov BratonciDejan Preindl00:37:0310MB 2
63207David GjergjekKEMA MUREXIN RUN TEAMDavid Gjergjek00:37:1410MA 4
73289Miha KvederMiha Kveder00:37:1610MA 5
84246Aljoša Cipot CipotAljosa Cipot Cipot00:37:1710MA 6
93013Boštjan CipotAk PomurjeBostjan Cipot00:37:2110MA 7
103855Amadej PetelinšekSlovenska vojskaAmadej Petelinsek00:37:5710MA 8
113679Jure LesjakZDRAVA ČRNAJure Lesjak00:38:0310MA 9
123512Aleš SmodičŠPORTNO DRUŠTVO SBERBANKAles Smodic00:38:1410MB 3
133575Dejan BabićTD SAVINJČAN ŽALEC Dejan Babic00:38:4310MA 10
143222Marko KostanjevecMarkotonMarko Kostanjevec00:38:4910MA 11
153593Ivan ČorbaTK Marathon 95 - VaraždinIvan Corba00:39:0410MB 4
164272Anton CiglaričAnton Ciglaric00:39:1510MB 5
173616Branko LehnerTS RADENSKABranko Lehner00:39:2110MB 6
183198Valentin ČesnikKoroški atletski klubValentin Cesnik00:39:2310MB 7
191345Matej GiderSVIZ OO PomurjaMatej Gider00:39:2910MB 8
202020Žan KozanZan Kozan00:39:4610MA 12
213194Jure BitencHella Saturnus SlovenijaJure Bitenc00:40:0810MA 13
223639Primož VilharVeliko Otoški tekačiPrimoz Vilhar00:40:2810MA 14
234029Dominik PetkoDominik Petko00:40:2910MA 15
243536Miran SagadinŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaMiran Sagadin00:40:3810MB 9
254234Aleksej LenarčičSrednja zdravstvena šola Murska SobotaAleksej Lenarcic00:40:5110MA 16
264048Mitja MarinšekMitja Marinsek00:41:0710MA 17
273343Rok SodinS_S Revizijska družba d.o.o.Rok Sodin00:41:1110MB 10
283022Damir ŽinkoAtletski klub OrmožDamir Zinko00:41:2110MB 11
293105Jaka KövešElrad International d.o.o.Jaka Koves00:41:2310MA 18
303683Matej MoriZDRAVA ČRNAMatej Mori00:41:3210MA 19
313452Tilen RavnakŠD MAKSIMTilen Ravnak00:41:5110MA 20
321827Igor VerbovšekIgor Verbovsek00:42:1410MA 21
333938Marko MatjašičMarko Matjasic00:42:2610MB 12
343631Tomaž LužarVARUH ZDRAVJATomaz Luzar00:42:4410MA 22
353454Mitja SteinbachŠD Sao ravnoMitja Steinbach00:43:1110MA 23
363655Patrik ŠišičXAL Svetila d.o.o.Patrik Sisic00:43:1410MA 24
375169Aleš HorvatMOL SlovenijaAles Horvat00:43:1810MA 25
383659Matic ČičZagonMatic Cic00:43:2110MA 26
393962Blaž PušenjakBlaz Pusenjak00:43:4110MA 27
403273Luka TrojerodeloLuka Trojer00:43:4810MA 28
413380Amadej KerecSREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM RADENCIAmadej Kerec00:43:4910MA 29
423326Klemen LendaroRobi #49Klemen Lendaro00:43:5010MA 30
433407Marko TurčinŠ.D. Elektro MariborMarko Turcin00:44:0010MB 13
444240Iztok VerboštIztok Verbost00:44:0210MA 31
453378Lars KatzenmaierSørbråten ILLars Katzenmaier00:44:1010MA 32
463234Uroš UrbaničMEDIS D.O.O.Uros Urbanic00:44:1210MA 33
474063Albert FerlincAlbert Ferlinc00:44:1410MA 34
481561David RupnikZdravilišče RadenciDavid Rupnik00:44:1710MB 14
493086Zvonko KostrešDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEZvonko Kostres00:44:1710MB 15
503721Andrej GazdagAndrej Gazdag00:44:1710MA 35
513932Alen PulkoAlen Pulko00:44:2810MA 36
523053Bojan HorvatCetis d.d.Bojan Horvat00:44:3110MA 37
533610Darko ŠekTS RADENSKADarko Sek00:44:3310MB 16
543409Izidor KlemenčičŠD ArcontIzidor Klemencic00:44:3510MB 17
553024Vladimir MuratovićAtletski klub Poljane MariborVladimir Muratovic00:44:4710MA 38
563907Davorin PokDavorin Pok00:44:5210MA 39
573589Žan KramaršekTekaško društvo SavinjčanZan Kramarsek00:45:0310MA 40
584235Bojan ŠebjanSrednja zdravstvena šola Murska SobotaBojan Sebjan00:45:0710MB 18
593588Aleš KramaršekTekaško društvo SavinjčanAles Kramarsek00:45:0810MB 19
603891Zvonko RajhZvonko Rajh00:45:0910MB 20
613416Vlado PavčičŠD Danfoss TrataVlado Pavcic00:45:1710MB 21
623710Primož LogarPrimoz Logar00:45:1710MA 41
633246David MatkoMOL SlovenijaDavid Matko00:45:1810MA 42
643295Nejc Vogrinecoš gornja radgonaNejc Vogrinec00:45:2110MA 43
653790Kristjan SušinskiKristjan Susinski00:45:3010MB 22
664135Andrej KurbusAndrej Kurbus00:45:3410MB 23
673099Nejc HuberElrad International d.o.o.Nejc Huber00:45:3510MA 44
684250David KraljDavid Kralj00:45:3610MA 45
693108Darjan SeršenElrad International d.o.o.Darjan Sersen00:45:3710MA 46
703109David FlegarElrad International d.o.o.David Flegar00:45:3810MA 47
713287Damjan HribarodeloDamjan Hribar00:45:3910MA 48
723489Miran ŠkrbincŠD ŠmartnoMiran Skrbinc00:45:4710MB 24
733922Žan Luka KolaričZan Luka Kolaric00:45:5110MA 49
743212Boris SagajKonicaMinoltaBoris Sagaj00:45:5610MA 50
753611Andrej KosiTS RADENSKAAndrej Kosi00:45:5810MB 25
763272Gregor BrinarodeloGregor Brinar00:46:0210MA 51
773033Andrej SemecBelimed d.o.o.Andrej Semec00:46:1110MA 52
783413Boštjan PinterŠD ArcontBostjan Pinter00:46:1410MB 26
793120Janez VokFit z andrejoJanez Vok00:46:1810MA 53
803402Dejan PekličŠ.D. Elektro MariborDejan Peklic00:46:2010MA 54
813148Žiga BukovnikGamsi CeljskiZiga Bukovnik00:46:2010MA 55
823085Zvonko PodkrižnikDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEZvonko Podkriznik00:46:2210MB 27
833470Andrej SkumavcŠD SIJAndrej Skumavc00:46:4610MA 56
843110Teo BogdnanElrad International d.o.o.Teo Bogdnan00:46:4610MA 57
853291Sebastjan CizejodeloSebastjan Cizej00:46:4910MA 58
863925Lenart JordanLenart Jordan00:46:5010MA 59
874127Franc RožmanFranc Rozman00:46:5410MB 28
883761Gregor OvenGregor Oven00:46:5510MB 29
893305Alen ČićPIVO-ECOMAlen Cic00:46:5610MA 60
903941Andrej KocpekAndrej Kocpek00:47:0010MB 30
914197Jožef SeverJozef Sever00:47:0610MA 61
923553David RozmanŠRD OMEGA AIRDavid Rozman00:47:0610MA 62
933767Tomaž ŽagarTomaz Zagar00:47:0710MA 63
943364Iztok TomšičSK POHORJEIztok Tomsic00:47:0810MB 31
953563Mitja DonkoTBP ekipa Mr. BoMitja Donko00:47:1510MB 32
964087Marcel KocpekMarcel Kocpek00:47:1810MA 64
973765Gregor KeblerGregor Kebler00:47:2010MA 65
983433Robert BolkoŠD GEBERITRobert Bolko00:47:2010MB 33
993111Sašo PotočnikFarmtech d.o.o.Saso Potocnik00:47:2210MA 66
1003543Borut RadoličŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaBorut Radolic00:47:2310MA 67
1014125Matjaž MoškonMatjaz Moskon00:47:2410MA 68
1023157Nejc Ian ČurmanGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNejc Ian Curman00:47:2810MA 69
1033819Uroš JovanovičUros Jovanovic00:47:2910MB 34
1043156Tadej AndrejekGimnazija Franca Miklošiča LjutomerTadej Andrejek00:47:3310MA 70
1053427Ivo PavličŠD Elektro CeljeIvo Pavlic00:47:3410MB 35
1063744Sašo HorvatSaso Horvat00:47:3610MA 71
1073733Denis DečarDenis Decar00:47:3810MA 72
1083740Aleksander PodbrežnikAleksander Podbreznik00:47:4210MB 36
1093081Adel DelićDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEAdel Delic00:47:4510MA 73
1103443Dejvis ČehŠD JuršinciDejvis Ceh00:47:4610MA 74
1113439Branko GornjakŠD GEBERITBranko Gornjak00:47:5210MB 37
1123359Aleš Gabrovec KociperSgerm d.o.o. Ales Gabrovec Kociper00:47:5410MA 75
1133355Tomaž SgermSgerm d.o.o. Tomaz Sgerm00:47:5510MA 76
1143252Mihael KuronjaMOL SlovenijaMihael Kuronja00:47:5710MA 77
1153952Aleš KocjanAles Kocjan00:47:5710MA 78
1163251Rene KozarMOL SlovenijaRene Kozar00:48:0110MA 79
1173195Aleš KrumpakHella Saturnus SlovenijaAles Krumpak00:48:0210MA 80
1181133Alen ŽuničBoks klub LjutomerAlen Zunic00:48:0310MB 38
1193977Tomislav ZverTomislav Zver00:48:0410MB 39
1204177Branko AubrehtBranko Aubreht00:48:0410MB 40
1214276Aleš LeskovarAleš LeskovarAles Leskovar00:48:0710MA 81
1223278Janez JarcodeloJanez Jarc00:48:0710MA 82
1233768Janez JerebJanez Jereb00:48:0910MB 41
1243313Sašo ZidarRadenciSaso Zidar00:48:1010MB 42
1254138Iztok KercmarIztok Kercmar00:48:1110MA 83
1263084Peter PodvratnikDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEPeter Podvratnik00:48:1210MB 43
1274097Jože ŽarnJoze Zarn00:48:1210MA 84
1283504Janko MencigarŠKD ZadružnikJanko Mencigar00:48:1510MB 44
1293615Branko ŠvajgerTS RADENSKABranko Svajger00:48:1610MB 45
1303449Robi ČučekŠD JuršinciRobi Cucek00:48:1910MA 85
1313784Gašper ArmičGasper Armic00:48:1910MB 46
1324194Uroš PerkoUros Perko00:48:2010MB 47
1333418Franci StrnišaŠD Danfoss TrataFranci Strnisa00:48:2110MB 48
1343773Jernej RazpotnikJernej Razpotnik00:48:2510MA 86
1353769Aljaž MalcAljaz Malc00:48:2610MA 87
1364074Simon SečiSimon Seci00:48:2710MA 88
1371382Stanko JavornikŠD Premogovnik VelenjeStanko Javornik00:48:2810MB 49
1383751Klemen ProsenKlemen Prosen00:48:2910MA 89
1393732Primož MarzidošekPrimoz Marzidosek00:48:3010MA 90
1404015Michel BačiMichel Baci00:48:3010MA 91
1414061Primož KupertiPrimoz Kuperti00:48:3110MA 92
1423373Anže KrižnarSLOSKIAnze Kriznar00:48:3210MA 93
1433828Andrej SedlarAndrej Sedlar00:48:3310MA 94
1443071Peter GrmDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEPeter Grm00:48:3310MB 50
1453369Kristjan GruškovnjakSkupina POMGRADKristjan Gruskovnjak00:48:4010MB 51
1463370Andrej GaborSkupina POMGRADAndrej Gabor00:48:4010MB 52
1471034Marko DogšaAtletski klub OrmožMarko Dogsa00:48:4110MA 95
1483371Matej LukačSkupina POMGRADMatej Lukac00:48:4110MA 96
1493514Miha CvörnjekŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKMiha Cvornjek00:48:4510MA 97
1504113Tilen PintaričTilen Pintaric00:48:4510MA 98
1513171Luka LukačGimnazija Franca Miklošiča LjutomerLuka Lukac00:48:5010MA 99
1523097Peter BöhmElrad International d.o.o.Peter Bohm00:48:5110MA 100
1534078Matjaž PodgoršekMatjaz Podgorsek00:48:5310MA 101
1543782Janez ProsenikJanez Prosenik00:48:5410MA 102
1553192Erik DžafićHella Saturnus SlovenijaErik Dzafic00:48:5410MA 103
1564221Tomaž GombocTomaz Gomboc00:48:5410MA 104
1573521Andrej ZemeŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKAndrej Zeme00:48:5710MA 105
1583901Jure BertonceljJure Bertoncelj00:48:5810MB 53
1593172Niko FaričGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNiko Faric00:48:5810MA 106
1603079Amir MuzaferovićDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEAmir Muzaferovic00:48:5910MA 107
1613533Bojan KerčmarŠportno društvo Zavarovalnice TriglavBojan Kercmar00:49:0110MB 54
1624065Bojan KolmankoBojan Kolmanko00:49:0210MB 55
1634004Peter VerdonikPeter Verdonik00:49:0410MA 108
1644229Alen PodgornikAlen Podgornik00:49:0410MA 109
1651181Rene FilipičFarmtech d.o.o.Rene Filipic00:49:0810MA 110
1664042Uroš KošmerlUros Kosmerl00:49:0910MA 111
1673541Admir ZahovićŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaAdmir Zahovic00:49:1110MA 112
1684223Miran PalirMiran Palir00:49:1410MA 113
1694034Urban VrhovšekUrban Vrhovsek00:49:1510MA 114
1704043Marcos RezeljMarcos Rezelj00:49:1710MA 115
1715173Niko PajančičMOL SlovenijaNiko Pajancic00:49:1910MA 116
1723646Andrej BalažicXAL Svetila d.o.o.Andrej Balazic00:49:1910MA 117
1734101Ivan ŠtebihIvan Stebih00:49:1910MB 56
1743073Matej MršnjakDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEMatej Mrsnjak00:49:2110MB 57
1754049Dejan RocnerDejan Rocner00:49:2610MA 118
1763403Sašo ŠkorjancŠ.D. Elektro MariborSaso Skorjanc00:49:2710MA 119
1773414Aleš ObalŠD ArcontAles Obal00:49:3210MB 58
1783408Robert StrelecŠD ArcontRobert Strelec00:49:3310MB 59
1794026Tadej BabičTadej Babic00:49:3910MA 120
1804239Aleš KirbišAles Kirbis00:49:4010MA 121
1813570Franci VranetičTBP ekipa Mr. BoFranci Vranetic00:49:4010MA 122
1823801Boštjan JamnikarBostjan Jamnikar00:49:4110MB 60
1833101Tomaž MaričElrad International d.o.o.Tomaz Maric00:49:4410MA 123
1843634Klemen KlančarVARUH ZDRAVJAKlemen Klancar00:49:4510MA 124
1853513Simon BuzetiŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKSimon Buzeti00:49:4810MB 61
1863927Ivan KuharIvan Kuhar00:49:4810MB 62
1873909Anton MarčecAnton Marcec00:49:5110MA 125
1881648Anej KebričAnej Kebric00:49:5110MA 126
1894269Anton SobočanAnton Sobocan00:49:5410MA 127
1903350Jan HorvatSava Turizem d.d.Jan Horvat00:49:5510MA 128
1913339Demijan LesjakS Srcem za SlobotaDemijan Lesjak00:49:5910MA 129
1923459Anton LenartŠD SIJAnton Lenart00:50:0410MB 63
1933654Eric HerženjakXAL Svetila d.o.o.Eric Herzenjak00:50:0510MA 130
1943098Primož BokanElrad International d.o.o.Primoz Bokan00:50:0510MA 131
1951634Rok MiheličRok Mihelic00:50:0910MA 132
1963247Tadej GranfolMOL SlovenijaTadej Granfol00:50:0910MA 133
1973006Dejan Firbas@fitzandrejoDejan Firbas00:50:1010MA 134
1983498Jože CelestinaŠD TrimusJoze Celestina00:50:1210MB 64
1992017Andraž OblakAndraz Oblak00:50:1510MA 135
2003939Damir FerkDamir Ferk00:50:1810MA 136
2013873Tone KorošecTone Korosec00:50:2410MB 65
2024116Matej KlementMatej Klement00:50:2410MA 137
2033168Domen RituperGimnazija Franca Miklošiča LjutomerDomen Rituper00:50:2610MA 138
2043708Robi KučanRobi Kucan00:50:2910MA 139
2051330Miha PribošičskorfertikMiha Pribosic00:50:3010MB 66
2063789Primož GašparPrimoz Gaspar00:50:3310MA 140
2073980Ivan DrakslerIvan Draksler00:50:3710MB 67
2083549Andrej LjubenkoŠRD OMEGA AIRAndrej Ljubenko00:50:3710MA 141
2093191Juan Sebastian Uribe VelascoHella Saturnus SlovenijaJuan Sebastian Uribe Velasco00:50:4010MA 142
2103351Timotej LukinovičSava Turizem d.d.Timotej Lukinovic00:50:4410MA 143
2113155Niki VrbnjakGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNiki Vrbnjak00:50:4510MA 144
2124031Gašper PlestenjakGasper Plestenjak00:50:4910MA 145
2134161Andrej KlavžarAndrej Klavzar00:50:4910MA 146
2143335Dejan DamjanovićS Srcem za SlobotaDejan Damjanovic00:50:5210MA 147
2153747Primož PriglPrimoz Prigl00:50:5310MA 148
2163670Matevž HernjaZavod MitikasMatevz Hernja00:50:5410MA 149
2174153Nikola FilipNikola Filip00:50:5710MA 150
2183605Primož CafTS POLICEPrimoz Caf00:50:5810MA 151
2193923Urban VidovičUrban Vidovic00:50:5810MA 152
2204204Matija RampreMatija Rampre00:50:5910MB 68
2213523Matju KurŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKMatju Kur00:51:0110MA 153
2223103Drago PoličElrad International d.o.o.Drago Polic00:51:0110MB 69
2234107Robert ZorjanRobert Zorjan00:51:0510MA 154
2243167Leon JerebicGimnazija Franca Miklošiča LjutomerLeon Jerebic00:51:0810MA 155
2253881Kristjan GaborKristjan Gabor00:51:1010MA 156
2263060Primož OšljakCetis d.d.Primoz Osljak00:51:1110MA 157
2273420Luka OmejcŠD Danfoss TrataLuka Omejc00:51:1210MA 158
2284010Boris VogrinecBoris Vogrinec00:51:1310MB 70
2293320Dominik OmarRadenska ADRIATICDominik Omar00:51:1710MB 71
2303778Primož HribarPrimoz Hribar00:51:1810MB 72
2313453Mitja StojisavljevičŠD MokošMitja Stojisavljevic00:51:2010MA 159
2323803Janko FlisJanko Flis00:51:2010MB 73
2334274Mitja KraljMitja Kralj00:51:2010MA 160
2343613Davor KorenTS RADENSKADavor Koren00:51:2110MA 161
2353531Borut KlepecŠportno društvo Zavarovalnice TriglavBorut Klepec00:51:2310MB 74
2363017Peter ŠalikaAtletski klub OrmožPeter Salika00:51:2510MB 75
2373031Anton GregorčičBelimed d.o.o.Anton Gregorcic00:51:2710MA 162
2384150Uroš TemlinUros Temlin00:51:3110MA 163
2393361Dušan ŠpalirSgerm d.o.o. Dusan Spalir00:51:3110MA 164
2403944Lukáš AbelovskýLukas Abelovský00:51:3110MA 165
2413697Janez PernekZUDV DornavaJanez Pernek00:51:3310MB 76
2423774Goran PapičGoran Papic00:51:3310MB 77
2433166Primož ŠkafarGimnazija Franca Miklošiča LjutomerPrimoz Skafar00:51:4210MA 166
2444232Fabijan KerecSrednja zdravstvena šola Murska SobotaFabijan Kerec00:51:4610MA 167
2453921Matjaž ŠpilakMatjaz Spilak00:51:4810MA 168
2463269Gregor OjsteršekodeloGregor Ojstersek00:51:4910MA 169
2473324Matevž PalRadenska TeamMatevz Pal00:51:5010MA 170
2483136Kristjan KarbaFitness_coffee RadenciKristjan Karba00:51:5810MA 171
2493474Kristijan SenicaŠD SIJKristijan Senica00:51:5910MB 78
2503975Uroš SkledarUros Skledar00:52:0010MA 172
2513121Blaž HorvatFit z AndrejoBlaz Horvat00:52:0110MA 173
2523087Miodrag ŠučurovičDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEMiodrag Sucurovic00:52:0410MB 79
2533208Uroš BerglesKEMA MUREXIN RUN TEAMUros Bergles00:52:0710MA 174
2543223Matic LukinMatic LukinMatic Lukin00:52:0910MA 175
2551370Matija SivecŠD Elektro PrimorskaMatija Sivec00:52:1010MA 176
256202Mark DuinkerkenMark Duinkerken00:52:1010MB 80
2573483Aljaž HočevarAljaz Hocevar00:52:1210MA 177
2583137Tadej VrablFitness_coffee RadenciTadej Vrabl00:52:1410MA 178
2593690Luka RugeljZdravilišče RadenciLuka Rugelj00:52:1410MA 179
2603133Matjaž CörFitness_coffee RadenciMatjaz Cor00:52:1810MA 180
2613970Dejan TanasičDejan Tanasic00:52:1810MB 81
2624210Tomaz LipoglavsekTomaz Lipoglavsek00:52:2110MB 82
2633325Robert LuštrekRobert LustrekRobert Lustrek00:52:2210MB 83
2643632Janez Benkovaruh zdravjaJanez Benko00:52:2310MB 84
2654108Tadej KorenTadej Koren00:52:2310MA 181
2663995Rene KlementRene Klement00:52:2410MA 182
2673973Darko BurkelcaDarko Burkelca00:52:2410MA 183
2684079Janez FašalekJanez Fasalek00:52:2510MA 184
2693649Sašo KukoljXAL Svetila d.o.o.Saso Kukolj00:52:2510MA 185
2703705Andrej SteyerAndrej Steyer00:52:2810MB 85
2713188Andrej Habjanhabjan transport-ŠD UtripAndrej Habjan00:52:2910MB 86
2723163Nino BogatinGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNino Bogatin00:52:3710MA 186
2733707Bostjan UdirBostjan Udir00:52:3810MB 87
2743836Tomaž RepincTomaz Repinc00:52:4010MB 88
2753260Rok NeuvirtNKBMRok Neuvirt00:52:4110MA 187
2764146Lenart KužnikLenart Kuznik00:52:4410MA 188
2773027Iztok GerličbatmanIztok Gerlic00:52:4610MB 89
2783441Rok KovačecŠD JuršinciRok Kovacec00:52:4910MA 189
2793770Kevin LackovičKevin Lackovic00:52:5210MA 190
2803244Marko Ocvirkmladinski dom jaršeMarko Ocvirk00:52:5210MB 90
2813501Blaž PrestorŠD TrimusBlaz Prestor00:52:5810MB 91
2823357Samo SgermSgerm d.o.o. Samo Sgerm00:52:5910MA 191
2834167Gregor WeingerlGregor Weingerl00:53:0210MA 192
2843126Klemen BratušaFitness_coffee RadenciKlemen Bratusa00:53:0410MB 92
2853298Niko ŽurajPD PtujNiko Zuraj00:53:0610MB 93
2864181Milan KaučičMilan Kaucic00:53:0610MB 94
2873404Drago ŠkerlakŠ.D. Elektro MariborDrago Skerlak00:53:0710MB 95
2883540Boštjan PihlarŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaBostjan Pihlar00:53:0910MB 96
2893565Anton ČižićTBP ekipa Mr. BoAnton Cizic00:53:0910MA 193
2903607Andrej BojnecTS RADENSKAAndrej Bojnec00:53:1210MA 194
2913712Andrej PodbevšekAndrej Podbevsek00:53:1310MA 195
2923518Jakob KlemenčičŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKJakob Klemencic00:53:1710MA 196
2934211Robert KostevcRobert Kostevc00:53:1910MB 97
2944190Besim BajraktariBesim Bajraktari00:53:2110MA 197
2953009Tom ErznožnikAdactaTom Erznoznik00:53:2110MA 198
2963584Tomaž KetišTekaška vadba v MariboruTomaz Ketis00:53:2210MB 98
2973337Vid VisočnikS Srcem za SlobotaVid Visocnik00:53:2510MA 199
2984072Peter PoršPeter Pors00:53:2610MB 99
2994227Matej GombošiMatej Gombosi00:53:2610MB 100
3003754Marjan PonikvarMarjan Ponikvar00:53:2710MB 101
3014199Harald PlatzlHarald Platzl00:53:2910MB 102
3023444Alen JerebičŠD JuršinciAlen Jerebic00:53:3210MA 200
3034056Matjaž DvoršekMatjaz Dvorsek00:53:3310MB 103
3043845Tomaž TomažičTomaz Tomazic00:53:3610MB 104
3053587Zoran SimonovićTekaška vadba v MariboruZoran Simonovic00:53:3610MB 105
3064028Bane NikolićBane Nikolic00:53:3710MB 106
3074077Andrej JerebAndrej Jereb00:53:3910MB 107
3083115Matej KolenkoFarmtech d.o.o.Matej Kolenko00:53:3910MA 201
3093516Andrej KlemenčičŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKAndrej Klemencic00:53:4210MA 202
3103114Matevž IvanušaFarmtech d.o.o.Matevz Ivanusa00:53:4410MA 203
3113381Andi ZemljičSREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM RADENCIAndi Zemljic00:53:4410MA 204
3123813Martin VrašecMartin Vrasec00:53:4510MB 108
3133937Marko MarčecMarko Marcec00:53:5010MA 205
3144219Denis SmodišDenis Smodis00:53:5010MA 206
3153559Ivan VrablTBP ekipa Mr. BoIvan Vrabl00:53:5510MB 109
3163094Tomi VeberičElrad International d.o.o.Tomi Veberic00:53:5610MA 207
3173058Rok PočivavšekCetis d.d.Rok Pocivavsek00:53:5710MA 208
3183116Gregor KirbišFERIGregor Kirbis00:53:5810MA 209
3193072Asmir HankićDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEAsmir Hankic00:53:5810MB 110
3203075Robert VandjijaDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJERobert Vandjija00:53:5810MB 111
3213100Tomaž HojnikElrad International d.o.o.Tomaz Hojnik00:54:0210MA 210
3223876Boštjan KlemenčičBostjan Klemencic00:54:0510MA 211
3233392Boris RudašSVIZ OO PomurjaBoris Rudas00:54:0510MA 212
3244041Martin StarcMartin Starc00:54:0610MA 213
3253199Uroš KejžarHella Saturnus SlovenijaUros Kejzar00:54:0710MB 112
3263327Rok MirRoni teamRok Mir00:54:1110MA 214
3273282Zdravko VasiljevićodeloZdravko Vasiljevic00:54:1110MA 215
3283323Goran KaplRadenska Adriatic TeamGoran Kapl00:54:1210MA 216
3293804Mílan BalažicMílan Balazic00:54:1410MB 113
3304111Gregor PetekGregor Petek00:54:1510MA 217
3313367Ernest PavlinSkupina POMGRADErnest Pavlin00:54:1610MA 218
3324213Zlatko KapunZlatko Kapun00:54:1610MB 114
3333368David PetrašSkupina POMGRADDavid Petras00:54:1610MA 219
3343019Dušan GolobAtletski klub OrmožDusan Golob00:54:1710MB 115
3353152Matjaž KebričGasteraj Running ClubMatjaz Kebric00:54:1710MA 220
3363431Janez BabnikŠD Elektro CeljeJanez Babnik00:54:1810MB 116
3373824Robert RauchRobert Rauch00:54:1910MB 117
3383894Jože VelnarJoze Velnar00:54:1910MB 118
3394257Jurij GašperJurij Gasper00:54:2110MB 119
3403479Vladimir MaukoŠD SODOVladimir Mauko00:54:2210MB 120
3413345Dejan ŠprahSamSvojKlubDejan Sprah00:54:2510MB 121
3423612Goran KovačTS RADENSKAGoran Kovac00:54:2910MA 221
3434215Vincenc PerdanVincenc Perdan00:54:3010MB 122
3443689Benjamin VovkZdravilišče RadenciBenjamin Vovk00:54:3210MB 123
3453464Sandi HorvatŠD SIJSandi Horvat00:54:3210MA 222
3463520Aleksander VeračŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKAleksander Verac00:54:3210MA 223
3473001Denis Stojko TANJA ŽAGAR SUPERFAN TEAM - againDenis Stojko00:54:3310MA 224
3483785Amer BećirovićAmer Becirovic00:54:3510MA 225
3494068Mario DvoršekMario Dvorsek00:54:3510MA 226
3503780Denis DuhDenis Duh00:54:3610MA 227
3514071Tomaž IrgoličTomaz Irgolic00:54:3610MA 228
3523015Marjan ZamudaamaterMarjan Zamuda00:54:4310MB 124
3533895Tadej ZelTadej Zel00:54:4410MA 229
3543390Dragan CvetkovićSV 157. KLOGPDragan Cvetkovic00:54:4510MB 125
3553569Matjaž PlojTBP ekipa Mr. BoMatjaz Ploj00:54:4510MA 230
3563647Uroš BalažicXAL Svetila d.o.o.Uros Balazic00:54:4710MA 231
3574186Jaka AjlecJaka Ajlec00:54:5010MA 232
3584021Matej KerndlMatej Kerndl00:54:5310MA 233
3593436Tomaž ŠporinŠD GEBERITTomaz Sporin00:54:5410MB 126
3604073Jože LenartJoze Lenart00:54:5410MB 127
3613434Janez KorošecŠD GEBERITJanez Korosec00:54:5510MB 128
3623991Timotej AravsTimotej Aravs00:54:5710MA 234
3633974Miro KlemencMiro Klemenc00:54:5810MA 235
3643644Sebastjan Dimecwww.majicegroup.comSebastjan Dimec00:54:5910MB 129
3651668Jure JeričJure Jeric00:55:0110MB 130
3663730Matija IgrecMatija Igrec00:55:0310MA 236
3674206Slavko PonikvarSlavko Ponikvar00:55:0410MB 131
3683604Uroš GjerekTriatlon klub LogatecUros Gjerek00:55:0610MA 237
3694166Boštjan KurnikBostjan Kurnik00:55:0910MA 238
3703728Gordan GerebicGordan Gerebic00:55:1210MB 132
3713424Maks BunšekŠD Elektro CeljeMaks Bunsek00:55:1210MB 133
3723025Darko ŽidoAudit-ovciDarko Zido00:55:1410MA 239
3733883Franci PestotnikFranci Pestotnik00:55:1410MB 134
3743384Zlatko TibautSREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM RADENCIZlatko Tibaut00:55:1510MB 135
3753763Tomaž GodiceljTomaz Godicelj00:55:1710MB 136
3763467Boris KamnikŠD SIJBoris Kamnik00:55:2010MB 137
3773571Matjaž PiršTBP ekipa Mr. BoMatjaz Pirs00:55:2310MA 240
3783296Maj BajzekOŠ KAPELAMaj Bajzek00:55:2310MA 241
3794045Luka DomanjkoLuka Domanjko00:55:2310MA 242
3803528Aljoša ŠkufcaŠportno društvo Zavarovalnice TriglavAljosa Skufca00:55:2610MB 138
3813529Boštjan StrnadŠportno društvo Zavarovalnice TriglavBostjan Strnad00:55:2810MB 139
3824205Igor UrankarIgor Urankar00:55:2810MB 140
3833242Peter Steničnikmladinski dom jaršePeter Stenicnik00:55:3010MB 141
3844123Matjaž MikšaMatjaz Miksa00:55:3010MB 142
3853811Gašper CimermanGasper Cimerman00:55:3010MA 243
3864164David ŠafaričDavid Safaric00:55:3310MA 244
3873047Boštjan ŠutarBorisova bežeča decaBostjan Sutar00:55:3310MB 143
3884044Jure RatnikJure Ratnik00:55:3410MA 245
3893159Luka FranovGimnazija Franca Miklošiča LjutomerLuka Franov00:55:3810MA 246
3904141Mitja Kaučič KaučičMitja Kaucic Kaucic00:55:3910MA 247
3913160Jakob SrakaGimnazija Franca Miklošiča LjutomerJakob Sraka00:55:3910MA 248
3923820Andrej PihlerAndrej Pihler00:55:4110MB 144
3933519Rok VaupotičŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKRok Vaupotic00:55:4110MA 249
3943410Vladimir KozarŠD ArcontVladimir Kozar00:55:4510MB 145
3953606Rok BrinarTS RADENSKARok Brinar00:55:4710MA 250
3963471Boris ŠtrikerŠD SIJBoris Striker00:55:5010MB 146
3973684Domen KlarićZDRAVA ČRNADomen Klaric00:55:5010MB 147
3983463Klemen DolžanŠD SIJKlemen Dolzan00:55:5310MA 251
3993698Aleš LeskovarZUDV DornavaAles Leskovar00:55:5510MA 252
4003910Kevin SotlarKevin Sotlar00:55:5710MA 253
4013591Žan KoširTK BrenčiZan Kosir00:55:5710MA 254
4023946Vlado VinkovičVlado Vinkovic00:55:5910MB 148
4033429Andrej JevšnikŠD Elektro CeljeAndrej Jevsnik00:56:0010MB 149
4043125Jereja MarušičFitness_coffee RadenciJereja Marusic00:56:0110MA 255
4053379Dejan PetjeSREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM RADENCIDejan Petje00:56:0110MA 256
4063868Nejc JakominiNejc Jakomini00:56:0110MA 257
4074157Ivica StrojkoIvica Strojko00:56:0310MA 258
4083143Egon PrelecfitzandrejoEgon Prelec00:56:0410MA 259
4093557Klemen GregorecTBP ekipa Mr. BoKlemen Gregorec00:56:0510MA 260
4103558Matjaž KorošecTBP ekipa Mr. BoMatjaz Korosec00:56:0610MA 261
4113308Bojan ČolnikProrata D.O.O.Bojan Colnik00:56:1010MB 150
4123297Pavol PetrovskyPavol PetrovskyPavol Petrovsky00:56:1210MB 151
4133415Tomaž PoldaufŠD ArcontTomaz Poldauf00:56:1410MA 262
4143455Janko MiklavcŠD SIJJanko Miklavc00:56:1910MB 152
4154247Sebastjan MariničRadenski mehurcekSebastjan Marinic00:56:2110MB 153
4163831Bojan KurinčičBojan Kurincic00:56:2210MB 154
4173837David GaubeDavid Gaube00:56:2410MA 263
4183851Tadej KrašovecTadej Krasovec00:56:2710MA 264
4193263Ivo KalazičNKBMIvo Kalazic00:56:3610MA 265
4203294Borut GazvodaOpel SlovenijaBorut Gazvoda00:56:3610MB 155
4213215Dejan ŽmavcMariborski TekačiDejan Zmavc00:56:4010MA 266
4223538Anel ČauševićŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaAnel Causevic00:56:4110MA 267
4234069Rok TemnikRok Temnik00:56:4310MA 268
4243353Marjan BrunecSava Turizem d.d.Marjan Brunec00:56:4410MA 269
4253425Robert RomihŠD Elektro CeljeRobert Romih00:56:4710MB 156
4264237Matej AšenbrewnerMatej Asenbrewner00:56:4710MB 157
4274193Matjaž FinkMatjaz Fink00:56:4810MA 270
4283771Marjan OzvatičMarjan Ozvatic00:56:5210MB 158
4294086Bojan HostičBojan Hostic00:56:5410MA 271
4304120Jurij KozarJurij Kozar00:56:5510MB 159
4313130Luka VoukFitness_coffee RadenciLuka Vouk00:56:5610MA 272
4324117Črtomir ČasarCrtomir Casar00:57:0110MB 160
4333852Blaž RučigajBlaz Rucigaj00:57:0210MA 273
4343567Damjan ŽmaucTBP ekipa Mr. BoDamjan Zmauc00:57:0210MA 274
4353196Jurij GačnikHella Saturnus SlovenijaJurij Gacnik00:57:0310MA 275
4363165Matic DominkoGimnazija Franca Miklošiča LjutomerMatic Dominko00:57:0810MA 276
4373193Dino TihićHella Saturnus SlovenijaDino Tihic00:57:1010MA 277
4383432Jernej KendaŠD Elektro PrimorskaJernej Kenda00:57:1110MB 161
4394238Niko MeglaNiko Megla00:57:1410MA 278
4403341Matej TisajS Srcem za SlobotaMatej Tisaj00:57:1510MA 279
4413259Aleš BorkoNKBMAles Borko00:57:1710MB 162
4423322Rok VidnarRadenska Adriatic TeamRok Vidnar00:57:1710MA 280
4433566Primož KapunTBP ekipa Mr. BoPrimoz Kapun00:57:1810MA 281
4443915Dejan JontesDejan Jontes00:57:2010MB 163
4453042Peter KosiBorisova bežeča decaPeter Kosi00:57:2110MA 282
4461274Zlatko ZimšekneZlatko Zimsek00:57:2310MB 164
4473493Jani BašŠD TrimusJani Bas00:57:2410MB 165
4483723Marko ŽgavecMarko Zgavec00:57:2710MB 166
4493537Mitja AmbrušŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaMitja Ambrus00:57:3410MB 167
4503499Lovro VetršekŠD TrimusLovro Vetrsek00:57:3510MA 283
4513860Miha JurjovičMiha Jurjovic00:57:3810MB 168
4523475Igor JarcŠD SIJIgor Jarc00:57:3910MB 169
4531287Robert FickoPanvitaRobert Ficko00:57:4010MB 170
4544212Damir PajtlerDamir Pajtler00:57:4210MB 171
4553652Rok KlopčičXAL Svetila d.o.o.Rok Klopcic00:57:4310MA 284
4562015Miha ŠlambergerRadio CityMiha Slamberger00:57:4510MB 172
4573699Milan FašingZUDV DornavaMilan Fasing00:57:5410MB 173
4583822Uroš GoličUros Golic00:58:0010MB 174
4591329Adrijana VampeljSk Loška dolinaAdrijana Vampelj00:58:0010MB 175
4604209Boštjan Babaloo BavčarBostjan Babaloo Bavcar00:58:0610MB 176
4613162Max PozderecGimnazija Franca Miklošiča LjutomerMax Pozderec00:58:1110MA 285
4623164Rok JandrašičGimnazija Franca Miklošiča LjutomerRok Jandrasic00:58:1110MA 286
4633205Primož GiderKEMA MUREXIN RUN TEAMPrimoz Gider00:58:1410MA 287
4643791Mirko OrlačMirko Orlac00:58:2210MA 288
4653663Leon MesarZavod MitikasLeon Mesar00:58:2310MB 177
4661151Rok BezlajCosmoRok Bezlaj00:58:2510MB 178
4673515Igor BenkovičŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKIgor Benkovic00:58:2610MB 179
4683142Patrick VogrinecfitzandrejoPatrick Vogrinec00:58:2610MA 289
4693966Dejan ŠbulDejan Sbul00:58:2710MA 290
4701163Damir TaletovičDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEDamir Taletovic00:58:2810MA 291
4713412Miran KerndlŠD ArcontMiran Kerndl00:58:2910MB 180
4723405Matej CerkvenikŠ.D. Elektro MariborMatej Cerkvenik00:58:2910MA 292
4733466Gregor SvetinaŠD SIJGregor Svetina00:58:3210MB 181
4744118Tomaz GrosmanTomaz Grosman00:58:4010MA 293
4753281Sašo VedenikodeloSaso Vedenik00:58:4710MB 182
4764089Tomislav DimitrijevićTomislav Dimitrijevic00:58:5210MB 183
4773762Miran PurgMiran Purg00:58:5410MB 184
4781553Franc IvančičZdravilišče RadenciFranc Ivancic00:59:0010MB 185
4793088Ivan LedinekDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEIvan Ledinek00:59:0510MB 186
4803129Uroš ZorkoFitness_coffee RadenciUros Zorko00:59:0710MA 294
4814187Simon DraganičSimon Draganic00:59:0810MA 295
4824184Sašo KoserSaso Koser00:59:0810MB 187
4834128Fikret BašanovićFikret Basanovic00:59:0810MB 188
4844122Daniel HohnecDaniel Hohnec00:59:1010MB 189
4853428Maks KlančnikŠD Elektro CeljeMaks Klancnik00:59:1210MB 190
4863916Milan KnechtlMilan Knechtl00:59:1310MB 191
4873221Matjaz KolarMariborski tekačiMatjaz Kolar00:59:1610MA 296
4883151Matej KebričGasteraj Running ClubMatej Kebric00:59:2210MA 297
4893253Marko JanžaMOL SlovenijaMarko Janza00:59:2210MB 192
4904103David ŠtremfeljDavid Stremfelj00:59:2610MA 298
4914009Sašo VogrinecSaso Vogrinec00:59:3610MA 299
4923332Branko AndrejcRPD DravogradBranko Andrejc00:59:3710MB 193
4931622Ervin GrošeljErvin Groselj00:59:3910MB 194
4941422Uroš KurŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKUros Kur00:59:4210MA 300
4953524Jan ŠkrajnarŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKJan Skrajnar00:59:4210MA 301
4963573Gorazd VoglarTBP ekipa Mr. BoGorazd Voglar00:59:4410MB 195
4973964Bojan IskraBojan Iskra00:59:4410MB 196
4984114Aleš KiričAles Kiric00:59:4410MA 302
4991177Bogomir VeberičElrad International d.o.o.Bogomir Veberic00:59:4510MB 197
5003342Inja ŠkrinjarS Srcem za SlobotaInja Skrinjar00:59:5310MA 303
5013051Mitja BostnerCetis d.d.Mitja Bostner00:59:5610MB 198
5023738Gregor OvnikGregor Ovnik01:00:0010MA 304
5033696Primož AntoličZUDV DornavaPrimoz Antolic01:00:0110MA 305
5041180Aleš RajhFarmtech d.o.o.Ales Rajh01:00:0110MA 306
5053651Benjamin TobiasXAL Svetila d.o.o.Benjamin Tobias01:00:0410MB 199
5063994Marjan KlementMarjan Klement01:00:0410MB 200
5073729Ernest KramaršičErnest Kramarsic01:00:0510MB 201
5083972Marko BurkelcaMarko Burkelca01:00:0710MA 307
5093468Tilen MuršecŠD SIJTilen Mursec01:00:0910MB 202
5104169Kristoffer Krnel KrnelKristoffer Krnel Krnel01:00:1310MB 203
5114171Kajetan KrnelKajetan Krnel01:00:1310MA 308
5124013Marko KlokočovnikMarko Klokocovnik01:00:1810MB 204
5133564Klemen KončarTBP ekipa Mr. BoKlemen Koncar01:00:1910MA 309
5143113Blaž ŠauperlFarmtech d.o.o.Blaz Sauperl01:00:2010MA 310
5153306Johannes PfistermüllerPlatzl ReisenJohannes Pfistermüller01:00:2310MB 205
5163511Ales OblakŠportno društvo AdeccoAles Oblak01:00:2510MA 311
5173045Boris VoršičBorisova bežeča decaBoris Vorsic01:00:2810MA 312
5181678Jure PlaznikJure Plaznik01:00:3110MA 313
5193562Željko NikolićTBP ekipa Mr. BoZeljko Nikolic01:00:3510MB 206
5203917Miha NemevšekMiha Nemevsek01:00:4210MA 314
5213318Igor LapašRadenska AdriaticIgor Lapas01:00:4210MA 315
5223743Benjamin BernardBenjamin Bernard01:00:4410MA 316
5233544David PlošinjakŠportno kulturno društvo Zavarovalnice SavaDavid Plosinjak01:00:4810MB 207
5243794Boštjan PrebilBostjan Prebil01:00:4810MB 208
5253719Uroš KrižajUros Krizaj01:00:5210MA 317
5263067Tomaž LaznikDRUŠTVO ADDIKOTomaz Laznik01:00:5210MB 209
5273618Tomaž VodlanVARUH ZDARVJATomaz Vodlan01:00:5510MA 318
5283598Rok KraljTOSAMA d.o.o.Rok Kralj01:01:0310MA 319
5293401Aleš MarđetkoSVIZ OO PtujAles Mardetko01:01:0810MB 210
5303293Gregor MarenčeOpel SlovenijaGregor Marence01:01:1010MB 211
5313233Andrej ŽerdinMEDIS D.O.O.Andrej Zerdin01:01:1010MA 320
5323806Gregor IzdaGregor Izda01:01:1110MA 321
5333040Jure AhlinBoks klub LJutomerJure Ahlin01:01:1210MA 322
5344140Dejan HohlerDejan Hohler01:01:1210MA 323
5354189Matjaž SevšekMatjaz Sevsek01:01:1210MB 212
5363169Rok LajnščekGimnazija Franca Miklošiča LjutomerRok Lajnscek01:01:1710MA 324
5373170Jan LukačGimnazija Franca Miklošiča LjutomerJan Lukac01:01:1710MA 325
5384230Gregor ŠtusejGregor Stusej01:01:1910MA 326
5393340Andi JankovićS Srcem za SlobotaAndi Jankovic01:01:2010MA 327
5404057Goran JovanovicGoran Jovanovic01:01:2210MB 213
5413112Tomaž SečkoFarmtech d.o.o.Tomaz Secko01:01:2510MB 214
5423857Uroš ZabukovšekUros Zabukovsek01:01:3210MB 215
5433430Simon BevcŠD Elektro CeljeSimon Bevc01:01:3610MB 216
5443213Marijan JularicKULASIMarijan Jularic01:01:4010MB 217
5453387Gregor ToplerSSI SchaeferGregor Topler01:01:5110MA 328
5465301Matej RolaSREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM RADENCIMatej Rola01:01:5210MA 329
5473460Rihard LajbaherŠD SIJRihard Lajbaher01:01:5610MB 218
5483286Boštjan NovakodeloBostjan Novak01:02:0410MB 219
5493572Samo LoncnerTBP ekipa Mr. BoSamo Loncner01:02:1310MA 330
5503816Andrej ČešnovarAndrej Cesnovar01:02:1410MB 220
5513955Klemen OketičKlemen Oketic01:02:1810MA 331
5523772Štefan LovenjakStefan Lovenjak01:02:3910MB 221
5533203Žiga VrtičHOFER trgovina d.o.o.Ziga Vrtic01:02:4410MA 332
5543003Franci Vesel....Franci Vesel01:02:4810MB 222
5553650Miloš ŠarčevičXAL Svetila d.o.o.Milos Sarcevic01:03:1210MB 223
5563866Matej ZabukovšekMatej Zabukovsek01:03:1810MB 224
5573231David ŠkrubaMEDIS D.O.O.David Skruba01:03:2810MA 333
5583799Emanuel ŠošEmanuel Sos01:03:2810MA 334
5593497Anže JudežŠD TrimusAnze Judez01:03:3210MA 335
5603062Andrej FeldinCetis d.d.Andrej Feldin01:03:4010MB 225
5613496Tilen KraljŠD TrimusTilen Kralj01:03:4510MA 336
5623462Robert RobičŠD SIJRobert Robic01:03:4910MA 337
5634136Damjan NovakDamjan Novak01:04:1110MA 338
5644084Dušan KuharDusan Kuhar01:04:2410MB 226
56544Mario DremšakDMSBZT CeljeMario Dremsak01:04:3410MA 339
5664208Darko KovačićDarko Kovacic01:04:3510MB 227
5674180Uroš PivecUros Pivec01:04:3710MA 340
5684179Mitja RupnikMitja Rupnik01:04:3910MA 341
5693919Aleš LipovšekAles Lipovsek01:04:4010MA 342
5704242Beba ŠčapBeba Scap01:04:4910MA 343
5713517Nejc KlemenčičŠPORTNO DRUŠTVO TRANSPAKNejc Klemencic01:04:5210MA 344
5723872Uroš GričarUros Gricar01:04:5210MB 228
5733888Željko MalićZeljko Malic01:04:5510MA 345
5743283Jernej KarničnikodeloJernej Karnicnik01:05:0010MA 346
5753274Nino ŠinkovecodeloNino Sinkovec01:05:0210MA 347
5763276Venio ŠinkovecodeloVenio Sinkovec01:05:0410MA 348
5774182Boštjan GeiserBostjan Geiser01:05:0410MB 229
5783161Filip ŠkrgetGimnazija Franca Miklošiča LjutomerFilip Skrget01:05:0910MA 349
5793362Peter KirbišSIJ Športno društvoPeter Kirbis01:05:1010MA 350
5803748Anže MlinaričAnze Mlinaric01:05:1310MA 351
5813742Robi ŠtebihRobi Stebih01:05:2310MA 352
5824175Tadej KocbekTadej Kocbek01:05:4410MA 353
5834174Dominik KocbekDominik Kocbek01:05:4610MA 354
5843735Ladislav GyurkačLadislav Gyurkac01:05:5810MA 355
5854249Anton KoželjAnton Kozelj01:06:0610MB 230
5863317Saša RadeRadenska AdriaticSasa Rade01:06:1510MB 231
5873146Samo FtičarFtijčarSamo Fticar01:06:1910MA 356
5883959Matic KrižnjakMatic Kriznjak01:06:2210MA 357
5893346Tihomir BabičSava Turizem d.d.Tihomir Babic01:06:2310MA 358
5903077Samo ZabukovnikDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJESamo Zabukovnik01:06:2810MB 232
5913681Drago JančičZDRAVA ČRNADrago Jancic01:06:2810MB 233
5923680Silvo GlazerZDRAVA ČRNASilvo Glazer01:06:2810MA 359
5933561Stanislav LoncnerTBP ekipa Mr. BoStanislav Loncner01:06:2910MB 234
5943971Boštjan VrhovnikBostjan Vrhovnik01:06:4910MB 235
5954224Bohuslav GajdošBohuslav Gajdos01:06:5910MA 360
5964217Teodor TotTeodor Tot01:07:0610MA 361
5973840Aleš KolarAles Kolar01:07:1310MA 362
5984142Ivo FrasIvo Fras01:07:2410MA 363
5993808Miloš KurentMilos Kurent01:07:2610MB 236
6003574Dejan RuhitelTBP ekipa Mr. BoDejan Ruhitel01:07:2910MA 364
6013633Darko ŽalikVARUH ZDRAVJADarko Zalik01:07:4010MB 237
6023643Matjaž PlošinjakVZE / ZČVMatjaz Plosinjak01:07:4010MB 238
6034270Dejan DolarDejan Dolar01:07:5510MA 365
6044159Giorgio MedeotGiorgio Medeot01:08:0310MB 239
6053671Stanko HernjaZavod MitikasStanko Hernja01:08:4710MB 240
6063338Žan OzimS Srcem za SlobotaZan Ozim01:08:5610MA 366
6073020Janez SagadinAtletski klub OrmožJanez Sagadin01:08:5910MB 241
6083503Matjaž PodmiljšakŠKD ZadružnikMatjaz Podmiljsak01:09:0010MB 242
6093321Hieronim BelakRadenska Adriatic teamHieronim Belak01:09:0610MA 367
6104198Benjamin JavornikBenjamin Javornik01:09:3510MA 368
6114130Franc KovačičFranc Kovacic01:09:4810MB 243
6123711Dragan SimonovićDragan Simonovic01:10:1410MA 369
6133245Lan Melanšekmladinski dom jaršeLan Melansek01:10:2410MA 370
6143592Krunoslav BorovecTK Marathon 95 - VaraždinKrunoslav Borovec01:10:2710MB 244
6151806Gašper MisGasper Mis01:11:1810MB 245
6163127Gregor PauličFitness_coffee RadenciGregor Paulic01:11:4210MA 371
6173068Vinko Zatlerdruštvo invalidov ljubljana-šiškaVinko Zatler01:11:5210MB 246
6183106Miha KetišElrad International d.o.o.Miha Ketis01:12:0210MA 372
6194131Franjo StančinFranjo Stancin01:13:0510MB 247
6204008Timor KokolTimor Kokol01:13:1610MB 248
6214259Jože HaklJoze Hakl01:13:5410MB 249
6224245Robert ZakrajšekRobert Zakrajsek01:14:5610MB 250
6233333Arpad FodorRun Forest RunArpad Fodor01:16:1710MA 373
6243139Marjan KovačičFitness_coffee RadenciMarjan Kovacic01:17:0410MB 251
6254165Pavol ChalupkaPavol Chalupka01:17:0610MA 374
6263943Denis ŠkerDenis Sker01:19:1710MB 252
6273988Boris BožičBoris Bozic01:30:4910MB 253
6283614Slavko ŠiškoTS RADENSKASlavko Sisko01:31:3410MB 254
6291501Robert KavčičVIHARNIK KOPERRobert Kavcic01:37:5710MB 255