Rezultati

34. Maraton treh src

Tek Radenska Naturelle (10.000 m) - ženski

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
13001Vesna BasajZAVOD MITIKASVesna Basaj01:05:4810ZB 1
33456Lidija HlačeIPROS D.O.O.Lidija Hlace01:00:0710ZB 68
33169Metka BogatajVZAJEMNA KLUBMetka Bogataj00:53:2410ZB 335
44114Tanja Rep-čerkičCARGO-PARTNER SITanja Rep-cerkic00:59:1910ZB 206
53951Tina PekičTina Pekic01:06:1910ZB 79
73421Irena GregoričIrena Gregoric01:09:5910ZB 99
73627Nataša KorošecCETISNatasa Korosec01:00:3410ZA 56
83464Jasna HojnikODVETNIŠKA DRUŽBA KRAPENCJasna Hojnik00:58:4310ZA 3
83760Lenka Likar OstrcLenka Likar Ostrc01:02:5510ZA 364
93293Maja DolamičŠ.D. ELEKTRO MARIBORMaja Dolamic01:06:1610ZA 178
93742Milena LednikCETISMilena Lednik01:15:2910ZB 197
114571Brina MelanšekAK VELENJEBrina Melansek00:45:2010ZA 8
114105Nataša RavnikarREMUSNatasa Ravnikar00:54:1610ZB 105
113048Tanja NovšakŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSTanja Novsak00:58:1510ZB 372
124126Sanja RojSanja Roj01:18:1310ZB 160
134169Štefka SirkRPD DRAVOGRADStefka Sirk00:59:5710ZB 125
154052Barbara PovšeBarbara Povse00:54:0110ZA 108
153498Matevž IvanušaMOL SLOVENIJA Matevz Ivanusa00:52:5210ZA 309
183772Urška LovrenčecPREKMURSKE KÜREUrska Lovrencec01:04:4210ZA 329
193704Mojca KukovicaŠPORTNO DRUŠTVO IZLAKEMojca Kukovica00:57:2110ZB 16
203918Mihaela OprešnikPREKMURSKE KÜREMihaela Opresnik00:51:2710ZA 14
214143Saška S. ŠijanecSaska S. Sijanec01:06:5910ZB 143
234015Roberta PoderžajRoberta Poderzaj00:58:3510ZB 355
244130Nana RošičATLETSKI KLUB ORMOŽNana Rosic00:50:0910ZA 146
253796Maja MajšlerTEKAŠKI KLUB MUZIKANTMaja Majsler00:59:0910ZB 419
263131Maja BaumanFITZ ANDREJOMaja Bauman00:52:2710ZB 70
263008Mojca DobrovoljcTEKAŠKI FORUMMojca Dobrovoljc01:18:1610ZB 317
273201Lucija BratinaBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SILucija Bratina00:57:1410ZB 252
284188Doris SmodišDoris Smodis01:00:2210ZB 69
293617Eva Konečnik KotnikEva Konecnik Kotnik01:05:5310ZB 131
293105Živa ArkoNEVER GIVE UPZiva Arko02:16:3010ZB 42
304272Marina ŠkorcMarina Skorc01:32:2110ZB 17
304349Sergeja TršanSergeja Trsan00:59:1710ZB 24
323999Nina PlanincNina Planinc01:00:2310ZA 19
323533Tanja Jezerc KrižaničTanja Jezerc Krizanic00:58:1010ZB 53
344341Justina TrafelaBK LEGIONARJustina Trafela00:53:5310ZB 128
344276Nina ŠmidNina Smid00:57:4910ZA 40
353359Živa FrangežZiva Frangez00:56:1910ZA 11
363842Anja MesičekAK POLJANEAnja Mesicek01:07:0910ZA 74
383643Alenka KotnikŠPORTNO DRUŠTVO ELEKTRO CELJEAlenka Kotnik00:57:0310ZB 268
393154Veronika BerložnikVeronika Berloznik00:54:3910ZB 36
403128Katja BašaJANI TEAMKatja Basa00:41:4110ZA 65
403544Urška JurcaUrska Jurca01:08:2010ZA 137
423832Zdenka MehmediVZAJEMNA KLUBZdenka Mehmedi01:07:3510ZB 181
433020Ana Kristina JovanoskiTRAVNIŠKE TEKAČICEAna Kristina Jovanoski00:59:1110ZB 37
433370Danijela FurlanDanijela Furlan00:59:5110ZB 352
443095Iris AmbrožŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICIris Ambroz01:02:4610ZA 137
453396Jasna GoležBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIJasna Golez00:43:3310ZA 200
453311Manca DulerDULERManca Duler01:02:5410ZA 263
464404Alenka VidmarVZAJEMNA KLUBAlenka Vidmar01:01:5510ZB 350
474277Leonida ŠnajderFITZ ANDREJOLeonida Snajder00:59:2110ZA 258
483651Barbara KovačičFORMATISKBarbara Kovacic01:04:3310ZA 285
493861Danijela MoravacDanijela Moravac00:52:0610ZA 114
513657Marijana KozarTEKAŠKA SEKCIJA RADENSKAMarijana Kozar00:56:2910ZB 218
513393Urška GodvajsUrska Godvajs00:53:1610ZA 264
523267Danica ČizmazijaDanica Cizmazija00:49:3210ZB 182
523798Mojca MalačičMojca Malacic01:05:0910ZA 300
533357Mateja ForštnaričMateja Forstnaric01:02:3610ZB 411
544117Vanja ResnikPODEŽELSKO DRUŠTVO BLAGOVICAVanja Resnik01:01:4910ZA 147
553018Kirsten HempkinDILEMAKirsten Hempkin00:57:4010ZB 235
551321Natalija KotnikNatalija Kotnik00:52:3310ZA 40
563512Maruša JasencŠD KRTIMarusa Jasenc00:55:1410ZA 73
574318Tatjana ŠušteršičTatjana Sustersic00:55:3510ZA 261
574568Tina HanžičVEČERTina Hanzic00:52:3610ZA 34
624297Špela ŠterSpela Ster00:59:1010ZA 45
634486Zdenka ZupančičZdenka Zupancic00:57:3310ZB 42
643181Živa BombekŠD TAO PTUJZiva Bombek00:53:5210ZA 149
663953Irena PerkoŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORIrena Perko01:06:2910ZB 422
663663Mateja KoželjMateja Kozelj01:00:4510ZA 304
674061Marinka PreglauZBRANI ZA BEJŽATMarinka Preglau01:07:5910ZB 203
674433Natalija VrankerNatalija Vranker00:52:5910ZB 125
674414Urška VinderTEKAŠKI KLUB MUZIKANTUrska Vinder01:10:4310ZA 123
673192Vesna BožnikORTODONTSKA ORDINACIJA VESNA BOŽNIKVesna Boznik00:53:1010ZB 365
693828Dijana MedićMEDISDijana Medic00:54:0510ZA 141
703993Kim PirihDRUŠTVO TABORNIKOV RSK IDRIJAKim Pirih01:12:0810ZA 76
723411Lina GrabnerDULERLina Grabner01:01:5810ZA 47
733406Suzana Goršek BrglezŠKD TEŠSuzana Gorsek Brglez00:59:5010ZB 25
743338Anka FerlicAnka Ferlic01:06:2510ZB 49
744572Vera KumperščakŠD TAO PTUJVera Kumperscak00:53:1710ZB 34
774583Doris PahorŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORDoris Pahor00:53:3010ZA 42
774023Katja PodlipnikKatja Podlipnik01:01:2910ZB 268
784119Mirjam RežekMirjam Rezek01:00:2010ZB 172
794411Maja VidovičMaja Vidovic00:56:5710ZB 302
793096Nataša AnderličZAVOD MITIKASNatasa Anderlic01:15:0910ZB 18
793460Sergeja HlastecSergeja Hlastec01:13:0310ZA 97
803432Petra HajtnikPetra Hajtnik00:52:5210ZB 39
813899Aljana NovakŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICAljana Novak01:01:1710ZA 101
813819Anina MatišAnina Matis01:00:4410ZA 94
823829Klavdija MedjaKlavdija Medja00:55:3210ZB 201
844316Teja ŠuštarTeja Sustar01:16:5110ZA 349
864069Elizabeta ProjElizabeta Proj00:57:5010ZB 48
874381Emili VargaEmili Varga01:00:5510ZA 394
883101Dunja AndrenšekDunja Andrensek01:20:0210ZA 17
884006Tanja PlavecTanja Plavec00:59:2610ZB 145
894200Laura StauberLaura Stauber00:53:3410ZA 116
893519Marija JenkoŠD POLJANEMarija Jenko01:05:0510ZB 301
914165Zala SenicaVZAJEMNA KLUBZala Senica00:55:1310ZB 162
933626Zlatka KorošecZlatka Korosec01:08:1010ZB 261
943549Urška JuteršnikPROTEINI.SI SHOP BTC MURSKA SOBOTAUrska Jutersnik00:57:0110ZA 262
963572Neja KendaŠPORTNO DRUŠTVO ŠENTVIŠKA GORANeja Kenda00:52:1510ZA 126
974229Anita SvetinaŠD PREMOGOVNIK VELENJEAnita Svetina00:58:0510ZB 174
973276Špela DacarZAVOD MITIKASSpela Dacar01:13:4310ZA 50
993988Polona PinterPolona Pinter00:54:3110ZA 8
1004434Anita VrbančičAnita Vrbancic01:03:1610ZA 243
1004380Mateja VargaRADENSKA D.D. RADENCIMateja Varga01:00:2510ZA 156
1003353Vesna FlisarFITZ ANDREJOVesna Flisar01:05:4610ZA 159
1014409Kaja VidovičS SRCEM ZA SLOBOTAKaja Vidovic00:58:5510ZA 62
1013630Meta KosMeta Kos01:01:3710ZA 7
1013930Verica OšlovnikDMSBZT CELJEVerica Oslovnik00:53:0410ZB 70
1023342Darja FigeljMOL SLOVENIJA Darja Figelj00:55:4910ZB 351
1043470Arijana HorvatDOBA FAKULTETAArijana Horvat01:05:4210ZA 246
1043905Mateja Novak DobajFITZ ANDREJOMateja Novak Dobaj00:55:3210ZB 96
1054030Mojca PolakMojca Polak01:06:2010ZB 62
1063047Stanka NidorferVZAJEMNA KLUBStanka Nidorfer01:02:4310ZB 175
1084059Danijela PrebilDanijela Prebil01:09:2210ZB 15
1093882Valerija NagličValerija Naglic01:01:3010ZB 281
1103595Darja KoboltVZAJEMNA KLUBDarja Kobolt00:57:2310ZA 22
1102023Suzana TrafelaSLOVENSKA VOJSKASuzana Trafela00:52:3210ZA 26
1114017Jerneja PodgoršekJerneja Podgorsek01:00:5910ZA 64
1164106Martina RazdevšekŠD SUPERGAMartina Razdevsek00:56:4010ZB 373
1174320Ines ŠvarcS SRCEM ZA SLOBOTAInes Svarc01:00:4910ZA 193
1203149Simona BergantSimona Bergant01:01:4410ZA 149
1213929Metka OšljakCETISMetka Osljak01:16:2510ZA 37
1214439Zvonka Vujević PrislanDRUŠTVA HBA1CZvonka Vujevic Prislan01:05:2510ZB 79
1224020Mateja PodkrajšekŠPORTNO DRUŠTVO IZLAKEMateja Podkrajsek00:49:1410ZA 286
1223021Tea JuratovecŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSTea Juratovec00:54:2310ZA 32
1233534Jasna JezernikJasna Jezernik01:09:3910ZA 64
1263606Andreja KokalAndreja Kokal01:00:1110ZA 263
1294176Irena Slavič AntlogaIrena Slavic Antloga01:00:1010ZB 135
1303346Lucija FinkDULERLucija Fink01:04:5510ZB 269
1313340Simona FickoSimona Ficko01:02:0310ZB 156
1313711Štefka KupljenRPD DRAVOGRADStefka Kupljen01:00:5610ZB 70
1323553Martina KaligaričMartina Kaligaric01:05:5610ZA 165
1343217Nastja BuhVZAJEMNA KLUBNastja Buh00:52:0110ZB 297
1363194Pavla BrankURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPPavla Brank01:11:1010ZB 140
1363731Tina LavrincTina Lavrinc00:55:3510ZB 182
1373074Jasna Šendlinger GeršakJasna Sendlinger Gersak00:55:4210ZB 180
1393514Helena JavornikTEKAŠKA VADBA V MARIBORUHelena Javornik00:39:5910ZB 13
1403820Mojca MatkoMojca Matko00:58:1010ZB 111
1413530Janja JevšnikJanja Jevsnik00:54:1310ZA 16
1423867Andreja MoškonAndreja Moskon00:52:5210ZB 66
1424303Tina ŠtirnTina Stirn00:59:0510ZA 93
1433838Uršula Menih DoklUrsula Menih Dokl01:02:5210ZB 10
1444508Bianca ŽitnikSŠGT RADENCIBianca Zitnik01:01:1910ZA 174
1473003Barbara BizjakŠD KVADRATEKBarbara Bizjak00:56:1910ZA 2
1474450Urška ZabretZAVOD MITIKASUrska Zabret01:02:0710ZB 308
1493136Patricija BelakARTICIJAPatricija Belak01:03:1410ZA 90
1494444Petra WagnerPetra Wagner00:56:2410ZB 79
1513495Mateja IndofMateja Indof00:59:1310ZB 200
1523938Sanja PaničSanja Panic00:48:5310ZA 198
1534343Manca TratnikŠD POLJANEManca Tratnik01:00:1210ZA 74
1543316Ana DvoršekAna Dvorsek00:58:4710ZA 129
1543687Jana KrižanecJana Krizanec01:11:5510ZA 18
1543477Katja HorvatKatja Horvat00:58:1110ZA 220
1543781Svetlana LutharVZAJEMNA KLUBSvetlana Luthar01:12:4810ZB 308
1554314Brigita ŠuperMEDISBrigita Super00:54:4610ZA 72
1554614Dorottya PulaiCSILI TEAMDorottya Pulai00:56:2410ZA 87
1553873Maja MrgoleURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPMaja Mrgole01:01:5410ZB 217
1563238Bojana CingerliBojana Cingerli01:01:1610ZB 22
1564101Karmen RautarRADENSKA D.D. RADENCIKarmen Rautar01:02:5910ZA 175
1564267Nina ŠkerlakFITZ ANDREJONina Skerlak01:01:1910ZA 87
1594043Monika PosegaURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPMonika Posega00:55:3710ZA 212
1594312Tamara ŠtumpergerŠPORTNO DRUŠTVO DANFOSS TRATATamara Stumperger00:56:4210ZA 59
1604619Tanja KidričTanja Kidric00:56:4410ZA 89
1603013Tünde GallaiŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSTünde Gallai00:55:4210ZA 34
1633994Neža PirnatNeza Pirnat00:54:2010ZA 186
1663499Nina IvanušaTEKAŠKA SEKCIJA RADENSKANina Ivanusa00:58:5410ZA 112
1664186Teja SmodišFITZ ANDREJOTeja Smodis00:56:1910ZA 164
1673447Ana HazlerSV - CVŠAna Hazler01:02:3310ZA 359
1673155Joanna BertonceljTEKAŠKA VADBA V MARIBORUJoanna Bertoncelj01:17:4210ZA 309
1703383Klaudija GiderVZAJEMNA KLUBKlaudija Gider00:52:4910ZB 219
1703919Maja OrelREKREATIVKAMaja Orel01:01:3210ZA 77
1733577Urška KerežiVEČERUrska Kerezi00:48:4110ZB 58
1744600Barbara ŠkergetŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICBarbara Skerget00:57:0010ZA 95
1743891Tamara NémethTamara Nemeth00:56:1010ZA 133
1743461Tanja HočevarTanja Hocevar00:59:4610ZB 52
1754080Anka PušnjakNIKAN TEAMAnka Pusnjak00:57:1610ZB 105
1754548Nataša BrenkNatasa Brenk00:57:0110ZB 80
1753904Suzana NovakSuzana Novak00:54:4510ZB 204
1763435Begmira HalilovičMEDISBegmira Halilovic00:58:3010ZB 13
1774445Ana WahlAna Wahl01:12:0810ZA 251
1794171Alenka SkokŠD MOZIRJEAlenka Skok01:01:1410ZB 307
1794110Tina ReharTina Rehar01:04:5410ZA 352
1793028Urška KnezŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSUrska Knez00:55:5710ZA 20
1803459Avguština HlastecAvgustina Hlastec01:13:0310ZB 225
1813425Alenka Grosman KlavžarAlenka Grosman Klavzar00:57:0310ZA 100
1814245Barbara ŠavornBarbara Savorn01:07:5610ZA 44
1823137Metka BelcMetka Belc00:57:5810ZB 111
1823220Mirsada BurhanSTEKLARNA HRASTNIK D.O.O.Mirsada Burhan01:04:0110ZB 320
1834558Alja HvalecBISNODEAlja Hvalec00:57:0410ZA 101
1833850Ana MilakovičS SRCEM ZA SLOBOTAAna Milakovic01:14:0710ZA 15
1844256Martina ŠijanecRADENSKA D.D. RADENCIMartina Sijanec01:00:4110ZA 55
1843371Mateja Gaber ŽveplanMateja Gaber Zveplan00:57:3010ZB 98
1853385Polona GlažarPolona Glazar00:56:0110ZA 381
1863453Bojana HermanRPD DRAVOGRADBojana Herman01:00:5510ZB 110
1874241Elka ŠavliŠD ŠENTVIŠKA GORAElka Savli01:10:2910ZB 207
1884224Bernarda SulejmanovićŠKD TEŠBernarda Sulejmanovic01:01:2710ZA 351
1883225Sanja BužinelSanja Buzinel00:58:3110ZA 135
1913319Anja DžaferovićŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICAnja Dzaferovic01:09:4710ZA 326
1934004Maša PlavecKARDIO TEAMMasa Plavec01:00:2510ZA 21
1933210Nataša BrumecNatasa Brumec00:55:1810ZA 31
1943437Aleksandra HancAleksandra Hanc01:03:4810ZA 430
1943000Polona AnžurŠPORTNO DRUŠTVO VZPONPolona Anzur00:57:2210ZB 91
1973481Metka HovnikOVERMURAMOVINGCAKEMetka Hovnik01:02:4810ZA 431
1983513Nina JaušovecKARDIO TEAMNina Jausovec01:08:2410ZA 34
1993855Nataša ModecŠD YDRIA MOTORSNatasa Modec01:09:1010ZB 221
2003753Karmen LeskošekBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIKarmen Leskosek00:59:3010ZB 331
2013291Vesna DoklFITZ ANDREJOVesna Dokl00:54:4210ZB 334
2023708Barbara KunejIPROS D.O.O.Barbara Kunej00:57:4510ZA 164
2024384Maja VaudaURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPMaja Vauda01:02:0210ZB 368
2033143Milena Benegalija FITZ ANDREJOMilena Benegalija 01:04:4610ZB 132
2063518Jasmina JelovšekJasmina Jelovsek00:47:4910ZA 92
2094123Amira RingwaldAmira Ringwald01:08:1010ZA 26
2094107Neža ReboljDRUŠTVO PROJEKT ČLOVEKNeza Rebolj01:04:3010ZB 211
2113672Jerneja Krašovec/Jerneja Krasovec01:06:2510ZB 170
2113984Lidija PintarLidija Pintar00:58:2710ZA 170
2124289Maja ŠtefančičŠPORTNO DRUŠTVO ABANKAMaja Stefancic00:52:2410ZB 424
2133387Tjaša GnezdaTjasa Gnezda00:59:3910ZB 64
2143248Jasna CunglŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICJasna Cungl01:12:0010ZA 116
2154121Anja RibnikarAnja Ribnikar00:57:4810ZA 347
2164203Alja StepišnikBISPORTAlja Stepisnik01:20:4610ZA 67
2164385Janja VaupotičMEDISJanja Vaupotic00:48:5710ZB 134
2173889Tanja NemecTanja Nemec01:02:0910ZA 283
2174426Valerija Vogrinec PotočnikDRUŽINSKI CENTER MIRValerija Vogrinec Potocnik01:06:0710ZB 26
2184271Mateja ŠkofŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICMateja Skof01:12:0410ZA 305
2194570Brigita PohorecBrigita Pohorec00:58:0110ZB 109
2203313Alenka DulerDULERAlenka Duler01:04:5910ZB 97
2203009Katarina DrakslerTEK.SIKatarina Draksler01:04:4010ZA 148
2213911Jelka ObrezDMSBZT CELJEJelka Obrez01:05:1310ZB 100
2214586Marjana ČučekFITZ ANDREJOMarjana Cucek00:58:0410ZB 111
2224367Anita UrbancŠD PREMOGOVNIK VELENJEAnita Urbanc00:55:5610ZB 90
2234376Adrijana VampeljŠD YDRIA MOTORSAdrijana Vampelj00:56:1410ZB 187
2244308Barbara ŠtuhecFITZ ANDREJOBarbara Stuhec01:07:3110ZA 236
2244090Ksenija SodjaFITZ ANDREJOKsenija Sodja00:56:2610ZB 119
2244458Lea ZajcLea Zajc01:00:1510ZA 224
2254375Barbara ValičBarbara Valic01:01:3410ZA 122
2264008Melita PlevnikŠPORTNO DRUŠTVO ZAVAROVALNICE TRIGLAVMelita Plevnik00:59:4510ZB 86
2263097Tanja AndoljšekTanja Andoljsek00:58:0410ZB 81
2273232Branka CegnarŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORBranka Cegnar01:11:1410ZB 227
2274523Gabriele FurlanGabriele Furlan01:09:3210ZB 110
2273204Simona BrečkoURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPSimona Brecko01:04:0110ZB 154
2294091Tanja RakušaFITZ ANDREJOTanja Rakusa00:55:3210ZB 168
2304095Jozica Ranfl RoškarMEDISJozica Ranfl Roskar01:03:0010ZB 47
2313647Ivana KovačevičRADENSKA D.D. RADENCIIvana Kovacevic01:08:3210ZA 304
2314517Nina ŽuničATLETSKI KLUB ORMOŽNina Zunic00:53:0610ZA 106
2313754Petra LeskovecPetra Leskovec01:03:2510ZA 4
2333005Ksenija BračičŠKD MercatorKsenija Bracic01:01:1010ZB 48
2333521Maja JerebMaja Jereb00:44:3610ZB 104
2353852Karmen MirKarmen Mir00:51:0410ZB 43
2354576Mojca MuhičMojca Muhic00:58:1510ZB 119
2413260Tamara ČelesnikTamara Celesnik00:54:5210ZA 112
2423900Tanja NovakSŠGT RADENCITanja Novak01:05:1610ZA 280
2434429Bojana VorihFITINNBojana Vorih01:02:4710ZB 115
2454494Mateja ŽajdelaMateja Zajdela00:58:3510ZA 157
2453215Mojca BuhTEKAŠKI KLUB MUZIKANTMojca Buh00:59:1010ZB 361
2464098Saša Marija RatnikSasa Marija Ratnik01:02:2210ZA 247
2473734Barbara LazićBarbara Lazic01:06:1910ZB 231
2473678Danijela KreftRADENSKA D.D. RADENCIDanijela Kreft01:00:2510ZA 90
2473007Erna ČibejErna Cibej00:54:5110ZB 89
2474457Nina ZajcNina Zajc00:45:1310ZA 114
2483920Mateja OrešekŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICMateja Oresek01:17:4610ZA 157
2493043Nina MiličURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPNina Milic01:16:5210ZB 186
2494035Sanja PolanecVZAJEMNA KLUBSanja Polanec01:04:1510ZA 150
2494601Tina KalamarTina Kalamar00:58:4710ZA 125
2503042Kim MezgaKim Mezga01:05:0010ZA 229
2513542Jasna JunkarJasna Junkar00:56:0810ZB 279
2513792Renata MajerFITZ ANDREJORenata Majer01:05:3910ZB 135
2524424Barbara VogrinčičPREKMURSKE KÜREBarbara Vogrincic00:57:1410ZA 207
2523328Majda FajhtingerMajda Fajhtinger00:58:5410ZB 126
2544476Polona ZiherlPolona Ziherl00:57:0810ZB 118
2543752Sara LeskošekFUEGO - LATINO CLUBSara Leskosek00:52:3910ZA 124
2554525Jasmina HorvatJasmina Horvat00:56:5010ZA 255
2553129Magdalena Baškovec GostišaŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORMagdalena Baskovec Gostisa00:52:5310ZB 95
2563793Jasmina MajerFITZ ANDREJOJasmina Majer01:09:1610ZA 100
2574057Špela PrašnikarPODEŽELSKO DRUŠTVO BLAGOVICASpela Prasnikar01:02:2410ZA 47
2573870Tinca MrakičTinca Mrakic00:58:2110ZA 138
2614618Eva AjdovecEva Ajdovec00:59:0910ZA 132
2624347Anja TrstenjakFITZ ANDREJOAnja Trstenjak00:57:5310ZA 205
2623692Leja KrpičLeja Krpic01:06:1310ZA 199
2673543Anica JurakVZAJEMNAAnica Jurak01:03:1310ZB 91
2703322Hortensia ErajŠD MOZIRJEHortensia Eraj01:01:1410ZB 140
2703429Jana GrudenURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPJana Gruden01:05:4110ZA 306
2713058Ajna PoglajenŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSAjna Poglajen01:00:1710ZA 153
2733108Simona AtelšekSimona Atelsek00:56:5910ZB 185
2733567Teja Kavčič ManfredaTeja Kavcic Manfreda00:49:1810ZA 55
2753939Lucija PanikvarLucija Panikvar01:06:4410ZA 49
2763622Katja KorenjakKatja Korenjak00:59:5110ZA 238
2764281Polonca Šparaš PajkŠPORTNO DRUŠTVO GABERJE CELJEPolonca Sparas Pajk01:03:5210ZB 114
2773277Urška Damiš BurgerUrska Damis Burger01:16:3510ZA 181
2783962Mateja PešakovićMateja Pesakovic01:08:2810ZA 153
2793273Marina ČurinMarina Curin01:11:3810ZB 213
2794580Urška PodpečanUrska Podpecan00:59:4010ZA 138
2833200Hedvika BratinaBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIHedvika Bratina01:13:4010ZB 189
2833726Saša LainščekSREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTASasa Lainscek01:03:3910ZA 99
2844153Vesna SegeriFITZ ANDREJOVesna Segeri00:54:5310ZA 138
2853973Mira PetrovičMira Petrovic00:54:2210ZB 51
2863950Jadranka PavčičŠPORTNO DRUŠTVO DANFOSS TRATAJadranka Pavcic01:08:3010ZB 72
2864323Tadeja TancekMOL SLOVENIJA Tadeja Tancek01:02:3310ZA 150
2873744Nadja Legiša BorštnikNadja Legisa Borstnik01:15:0610ZB 375
2883766Klavdija LipovecKlavdija Lipovec00:47:5610ZB 189
2894475Urška ZiernfeldFITZ ANDREJOUrska Ziernfeld01:00:0710ZB 127
2903666Živa KramarŠPORTNO DRUŠTVO IZLAKEZiva Kramar00:48:3710ZA 191
2913970Jana PetrasJana Petras01:06:2010ZB 75
2944062Nataša Preglau BorkoDOBA FAKULTETANatasa Preglau Borko01:04:4110ZB 101
2953669Jana KranjecJana Kranjec01:06:1210ZB 226
2953214Maja BučarMaja Bucar00:46:4210ZA 128
2963229Aneli CebekAneli Cebek00:45:0510ZA 125
2963668Ines KranjecInes Kranjec01:00:4010ZA 206
2973670Ana KrašnaŠPORTNO DRUŠTVO TEKAŠKI FORUMAna Krasna00:55:1710ZA 410
2983130Kristina BašnecCETISKristina Basnec00:58:0710ZA 97
2994180Katja SlemenšekŠKD TEŠKatja Slemensek01:07:5410ZB 172
3003362Lidija FrčejLidija Frcej00:55:0810ZA 175
3013366Teja FuchsTeja Fuchs00:57:2610ZA 95
3054093Marija RamšakVZAJEMNAMarija Ramsak01:10:5310ZB 216
3064261Urša ŠipecŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICUrsa Sipec00:54:4010ZA 131
3073086Mojca Adamič TurkMojca Adamic Turk01:00:4810ZB 259
3083628Jožica KorparJozica Korpar01:12:0610ZB 141
3093541Petra JugPetra Jug01:07:1110ZA 73
3113266Maruša ČešnovarNGU TEAMMarusa Cesnovar02:35:3110ZA 39
3124083Barbara RadošŠD NKBMBarbara Rados00:43:4610ZB 2
3124547Sabina JugSabina Jug01:00:2610ZB 160
3133682Deborah Krempl DopliharDeborah Krempl Doplihar00:55:4610ZB 306
3133974Melita PetrovičRPD DRAVOGRADMelita Petrovic01:13:5010ZB 180
3143190Leja BožičMARATONSKI VIKENDLeja Bozic01:06:0710ZB 168
3143173Petra BokalPetra Bokal00:57:5010ZB 420
3144262Valentina ŠipecValentina Sipec00:54:5410ZA 152
3154581Mojca ZorkoMojca Zorko01:00:2810ZB 162
3163067Maja PurgŠD TAO PTUJMaja Purg00:50:2110ZA 110
3174283Tina ŠpilakTina Spilak00:52:0710ZA 128
3194477Ajda ZizekAjda Zizek01:08:2010ZA 208
3213619Jasna Kordič LašičKARDIO TEAMJasna Kordic Lasic00:57:3410ZB 322
3224532Margita ŽaberlMargita Zaberl01:00:3410ZB 166
3233972Maja PetričDRUŠTVO PROJEKT ČLOVEKMaja Petric01:07:1410ZA 55
3243458Sara HlastecSara Hlastec01:13:0210ZA 120
3253504Mateja JakšičSREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTAMateja Jaksic00:52:2410ZB 324
3263684Barbara KrešPIVOVARNA MAHNIČBarbara Kres00:55:5810ZB 33
3313427Slavica GrubeličVZAJEMNASlavica Grubelic00:56:5610ZB 3
3333402Lidija GoričanTEKAŠKA VADBA V MARIBORULidija Gorican01:01:5010ZA 84
3344370Anja UrbanijaZAVOD MITIKASAnja Urbanija01:14:3910ZA 173
3363256Tina ČačiloAD ŠTAJERSKA, TOPATLET TEAMTina Cacilo00:37:3710ZA 221
3373840Petra MertikPetra Mertik01:00:2710ZA 106
3383259Tajda ČehTajda Ceh01:11:1210ZA 206
3413876Barbara MuhičBarbara Muhic00:57:2710ZA 187
3424254Anita ŠeškoAnita Sesko01:00:0510ZB 217
3424269Nataša ŠkodaŠPORTNO DRUŠTVO TEKAŠKI FORUMNatasa Skoda00:57:3610ZB 39
3433138Branka BeleBranka Bele01:01:3110ZB 173
3434625Natalija KozarDOBA FAKULTETANatalija Kozar01:01:0210ZB 173
3443483Lidija HrabraŠKD TEŠLidija Hrabra00:54:0710ZB 144
3444607Majda JeromelMajda Jeromel01:01:0410ZB 174
3453122Špela BanSpela Ban01:05:5110ZA 230
3463270Marija Čreslovnik KotnikVZAJEMNAMarija Creslovnik Kotnik01:00:2810ZB 312
3463329Tanja FajonTanja Fajon01:08:1910ZB 6
3473193Simona BračkoFITZ ANDREJOSimona Bracko00:53:2810ZA 144
3493641Cvetka KoštomajŠPORTNO DRUŠTVO TEKAŠKI FORUMCvetka Kostomaj01:10:0310ZB 66
3503039Snežana LujinovicVZAJEMNASnezana Lujinovic00:50:4510ZB 228
3513925Hana Ostan OžboltZAVOD MITIKASHana Ostan Ozbolt00:59:5010ZA 292
3533763Sara LipavicTEKAŠKA VADBA V MARIBORUSara Lipavic00:59:4010ZA 379
3543065Petra PrimožičVZAJEMNA KLUBPetra Primozic01:01:0910ZB 242
3543712Suzana KurajSuzana Kuraj01:12:0910ZB 147
3574313Boža Šuk LubejBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIBoza Suk Lubej00:53:5310ZB 113
3573064Katja PrimožičKatja Primozic01:00:1010ZB 400
3594185Andreja SmodišAndreja Smodis00:59:0010ZA 82
3593578Karmen KerinKarmen Kerin01:10:4910ZB 88
3603507Anita JančarBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIAnita Jancar00:57:2010ZB 291
3603552Špela KalanŠPORTNO DRUŠTVO DANFOSS TRATASpela Kalan00:47:5710ZA 167
3613144Anesa BenkovičAnesa Benkovic00:58:1510ZA 107
3624118Monika RetuznikMonika Retuznik01:01:5210ZB 353
3654379Tanja VanekTanja Vanek00:56:4510ZB 155
3663786Marija MagdičMarija Magdic01:03:1510ZA 332
3664564Sonja DimitrijevičZAVOD MITIKASSonja Dimitrijevic01:01:2410ZB 187
3683945Janja ParipovičTEKAŠKA VADBA V MARIBORUJanja Paripovic01:03:0610ZA 105
3693773Meta LovšeKOŠAKIMeta Lovse00:49:3810ZB 304
3713658Laura KozicFITZ ANDREJOLaura Kozic01:01:2010ZA 146
3713679Rosvita KreftDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJERosvita Kreft01:01:0910ZB 391
3723102Anja AntlogaAnja Antloga00:59:1510ZA 220
3724491Sonja ZverŽIVA VODASonja Zver01:04:3410ZB 392
3734468Katja ZaveršnikKatja Zaversnik01:00:3210ZA 191
3753602Anja KodreAnja Kodre01:02:4610ZA 93
3753818Klara MatićAK KRIMKlara Matic00:55:2710ZA 136
3773812Barbara MaroltŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORBarbara Marolt00:55:5910ZB 89
3783866Claire MorrisClaire Morris01:10:3410ZA 223
3784418Romana VlainicRomana Vlainic00:50:2810ZA 272
3834120Helena RibičDRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJEHelena Ribic01:01:0810ZB 84
3884374Anka VajsmanAnka Vajsman00:56:4810ZB 20
3883785Vida MagdičVida Magdic01:07:2210ZA 260
3903420Simona GregorecSimona Gregorec01:06:4510ZB 27
3913745Nataša LeimsnerCETISNatasa Leimsner00:58:5910ZA 134
3914111Nuša Rehar/Nusa Rehar01:04:5610ZA 69
3923050Sabina OgrincAK KRIMSabina Ogrinc00:51:0810ZB 168
3924622Vesna MacarolDOBA FAKULTETAVesna Macarol01:02:0810ZB 204
3953480Veronika HovnikVeronika Hovnik01:13:3910ZA 105
3963090Urška Ahačič PogačnikUrska Ahacic Pogacnik01:02:0210ZB 103
3963780Vlasta LunežnikTEKAŠKA SEKCIJA RADENSKAVlasta Luneznik00:48:4110ZB 342
3984531Jožica VolšakŠPORTNO DRUŠTVO ELEKTRO CELJEJozica Volsak01:02:2310ZB 206
3994530Barbara ValteBarbara Valte01:13:1310ZA 182
3994019Nene PodkoritnikVZAJEMNANene Podkoritnik01:00:1310ZB 256
4004604Judit ZsambokiJudit Zsamboki01:02:2410ZB 207
4014333Ksenija Tkalec GregorcKsenija Tkalec Gregorc00:50:3110ZB 319
4014624Mojca MargonDOBA FAKULTETAMojca Margon01:02:2510ZB 208
4024345Petra TrofenikPetra Trofenik00:58:1310ZA 109
4033376Julijana GantarJulijana Gantar00:51:1610ZB 141
4033348Lidija FištravecATLETSKI KLUB ORMOŽLidija Fistravec01:02:5210ZB 169
4034219Simona StrnišnikVITEZI DOBREGA TEKASimona Strnisnik00:55:3810ZA 167
4063716Maša KušarMasa Kusar01:04:0910ZA 213
4063697Petrina KubaleDMSBZT CELJEPetrina Kubale00:51:1210ZB 143
4084100Majda RaušlMajda Rausl01:08:2810ZB 279
4093325Ernesta ErženErnesta Erzen01:14:0910ZB 58
4104138Renata RožancSREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTARenata Rozanc00:54:0910ZB 222
4104087Tina RajhŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICTina Rajh00:59:2210ZA 139
4124168Branka SešelŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORBranka Sesel01:12:4710ZB 170
4124474Klavdija ZidarŠPORTNO DRUŠTVO ZAVAROVALNICE TRIGLAVKlavdija Zidar00:59:1210ZB 147
4133446Mojca HavličekMojca Havlicek01:00:3310ZA 376
4134045Polona PotočnikPolona Potocnik01:06:3710ZA 288
4144407Elizabeta VidovičElizabeta Vidovic00:54:3310ZB 151
4153695Barbara KrunićKARDIO TEAMBarbara Krunic01:15:3410ZB 161
4154513Barbara ŽnidaričFITZ ANDREJOBarbara Znidaric00:55:3510ZA 149
4173771Gabrijela LorenčičGabrijela Lorencic00:54:5410ZA 346
4193241Daša CizerlŠD TAO PTUJDasa Cizerl00:56:5710ZA 58
4224156Tatjana SelanTatjana Selan00:57:2210ZB 267
4233363Sabina FrelihVZAJEMNA KLUBSabina Frelih01:07:5310ZB 230
4243298Anja DonkoBISPORTAnja Donko01:20:4610ZA 432
4265852Andreja MarčunCARGO-PARTNER SIAndreja Marcun00:56:5510ZB 75
4273847Maja MikezMaja Mikez00:57:2710ZB 41
4284012Jana PlojJana Ploj01:02:1710ZB 195
4284538Marija FlegarŠTUDENTSKO-MLADINSKI KLUB KLINKAMarija Flegar01:03:1310ZA 205
4283148Mateja BergantMateja Bergant01:00:1210ZB 175
4294437Biserka VrečerBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIBiserka Vrecer00:58:1210ZB 158
4303977Marjana PevecMarjana Pevec00:57:3810ZB 193
4304588Mira Jug SkledarMira Jug Skledar01:03:1510ZB 224
4323452Maja HercogMaja Hercog00:58:0810ZA 268
4334212Dragica StrasekDMSBZT CELJEDragica Strasek00:57:0610ZB 251
4334022Rada PodlesnikFC LIVERPOOLRada Podlesnik01:07:4010ZB 198
4364454Mateja ZadnikCARGO-PARTNER SIMateja Zadnik01:00:5010ZA 140
4423901Ana NovakATLETSKI KLUB ORMOŽAna Novak01:02:4410ZB 74
4423409Monika GostenčnikMonika Gostencnik00:52:1310ZA 278
4434063Katja PrelecURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPKatja Prelec01:04:0110ZB 72
4443104Marjeta ArčnikSK CARVE PLUSMarjeta Arcnik00:42:4110ZA 165
4474326Alja TekalecZAVOD MITIKASAlja Tekalec00:59:0810ZB 158
4474371Janja UršičJanja Ursic01:00:3810ZA 109
4483166Kristina BobičVZAJEMNA KLUBKristina Bobic01:08:2610ZB 131
4483605Mateja KogeljMARATONSKI VIKENDMateja Kogelj01:12:4010ZB 80
4494565Maria Horvath KlanečekMARATONEC D-O.O.Maria Horvath Klanecek01:04:1210ZB 233
4493368Špela FujsSREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTASpela Fujs00:51:2910ZA 214
4513776Lara LovšeURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPLara Lovse01:04:3010ZA 270
4543985Dominika PintarŠPORTNO DRUŠTVO ABANKADominika Pintar00:55:0110ZB 261
4544056Lidija PraprotnikLidija Praprotnik01:04:2610ZB 159
4543158Tea BeznecTea Beznec01:05:3710ZA 254
4554383Monika VasleMonika Vasle00:57:0110ZA 130
4593998Tamara PivecTEKAŠKA VADBA V MARIBORUTamara Pivec00:55:1410ZA 357
4603111Tamara AudičŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORTamara Audic00:59:5010ZA 109
4614459Valerija ZajšekValerija Zajsek01:04:1410ZB 183
4623941Dijana PantićŠPORTNO DRUŠTVO IZLAKEDijana Pantic00:55:4010ZA 65
4623981Maruša PfajfarMarusa Pfajfar01:08:2310ZA 171
4643868Polona MoškonPolona Moskon00:50:3110ZB 358
4643996Zdenka PiščanecŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORZdenka Piscanec01:01:0710ZB 20
4654027Nina PohlevenS SRCEM ZA SLOBOTANina Pohleven01:04:4210ZA 214
4663127Lidija BašaLidija Basa01:16:5310ZA 52
4684415Katja VirtKatja Virt00:58:2310ZB 280
4684139Suzana RožičBK BRANIKSuzana Rozic00:48:4310ZA 104
4693597Sabina Kocet RitlopSabina Kocet Ritlop01:02:4110ZB 127
4713254Alenka CviklAlenka Cvikl00:57:3710ZB 112
4724398Bernarda VerdnikBernarda Verdnik00:58:3310ZB 414
4733810Alenka MarkičNEVER GIVE UPAlenka Markic01:10:3010ZB 408
4733511Marija JasencŠD KRTIMarija Jasenc00:58:0110ZB 80
4734208Nina StrajnarNina Strajnar01:04:5910ZA 177
4743811Sabina MarnSUPRADYNSabina Marn00:57:0310ZA 48
4763554Tjaša KapelTjasa Kapel01:11:5510ZA 163
4773441Bojana HarkaiBojana Harkai00:58:0910ZA 163
4774456Martina ZagrušovcemURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPMartina Zagrusovcem01:02:4910ZB 54
4784481Martina Zrinski GönterMartina Zrinski Gonter01:04:3610ZB 306
4793713Andreja KurbosAndreja Kurbos00:54:2510ZA 336
4803723Klementina KuzmičKlementina Kuzmic01:06:2910ZA 353
4824274Klavdija ŠloserKlavdija Sloser00:50:1210ZA 72
4823761Vesna LimbekMEDICINSKI CENTER LIMBEKVesna Limbek01:01:2210ZA 126
4834071Barbara PršaBarbara Prsa01:01:5810ZB 307
4834239Jožica Šauperl FridauFITZ ANDREJOJozica Sauperl Fridau01:08:2110ZB 317
4873967Jana PetelinšekDMSBZT CELJEJana Petelinsek00:57:0410ZB 102
4893051Nataša PangercKEMOFARMACIJA D.D.Natasa Pangerc01:00:3210ZB 201
4904146Petra SagadinPetra Sagadin00:56:1110ZA 130
4903315Sandra DvanajščakSandra Dvanajscak01:11:3810ZA 193
4903183Tjaša BorkoTjasa Borko00:44:2910ZA 301
4943540Renata JózsováHK FILOZOFRenata Jozsova00:52:5710ZB 234
4973274Aleksandra ČušinŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORAleksandra Cusin01:06:4310ZA 111
4984543Ana LepošaAna Leposa01:05:5710ZB 260
4983384Miriam GjurečPROTEINI.SI SHOP BTC MURSKA SOBOTAMiriam Gjurec00:50:5110ZA 264
5013121Tejka BalonTejka Balon01:00:4410ZA 310
5023908Petra OblakŠD POLJANEPetra Oblak00:56:5610ZA 183
5033671Eva KrašnaŠPORTNO DRUŠTVO TEKAŠKI FORUMEva Krasna01:09:1610ZA 255
5034141Urška RugeljBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIUrska Rugelj01:00:0710ZA 146
5053164Simona BlagovičSimona Blagovic01:11:3910ZA 310
5093041Zvezdana MerharDILEMAZvezdana Merhar00:57:4010ZB 122
5104319Andreja Švab LenarčičVZAJEMNA KLUBAndreja Svab Lenarcic01:00:4210ZB 119
5104230Milena SvetlinURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPMilena Svetlin01:21:3910ZB 222
5133638Marjeta KošarAK SEVNICAMarjeta Kosar00:50:3710ZB 133
5164557Katarina Kotnik IvačičKatarina Kotnik Ivacic01:06:4410ZB 271
5164431Nina BenčecNina Bencec00:54:1610ZA 192
5173877Katica MuršecS SRCEM ZA SLOBOTAKatica Mursec01:00:4910ZA 228
5214337Stanka Tominšek KužnikStanka Tominsek Kuznik01:04:2610ZB 195
5233162Tinkara BlagotinšekTinkara Blagotinsek01:01:2210ZA 299
5243059Ina PoglajenŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSIna Poglajen01:00:1710ZA 271
5254621Nataša ŠtokNatasa Stok01:07:1610ZB 275
5264447Barbara Woi-paierlBarbara Woi-paierl01:10:0910ZB 270
5263571Janja KelencDEŠJanja Kelenc01:07:2210ZA 251
5263747Lea LemežLea Lemez00:58:5210ZA 89
5283775Monika LovšeFITINNMonika Lovse00:53:4510ZA 363
5283022Petra JuvanŠPORTNO DRUŠTVO TRIMUSPetra Juvan00:54:2310ZA 110
5293960Adelina PervanjeURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPAdelina Pervanje00:50:0310ZA 313
5303703Jožica KukenbergJozica Kukenberg00:54:5610ZB 187
5303153Tatjana BerložnikŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORTatjana Berloznik01:02:5410ZB 70
5333965Tatjana PetekVZAJEMNATatjana Petek01:11:3210ZB 336
5344074Nataša PuklavecTEKAŠKA VADBA V MARIBORUNatasa Puklavec00:56:5910ZA 36
5344464Silva ZavašnikVZAJEMNA KLUBSilva Zavasnik01:00:4710ZB 142
5364593Andreja KoprivecAndreja Koprivec01:08:0510ZB 282
5374492Renata ZverRenata Zver01:02:3110ZB 327
5373724Vesna KuzminŠPORTNO DRUŠTVO VZPONVesna Kuzmin01:19:5510ZB 215
5384280Maja ŠparašŠD GABERJEMaja Sparas01:02:1510ZA 126
5434108Suzana RecekSuzana Recek00:57:4910ZB 57
5443034Simona KuharŠD TAO PTUJSimona Kuhar01:03:5610ZB 212
5443314Tanja Dušak MaregaTanja Dusak Marega01:03:2410ZB 427
5454301Petra ŠtevanecPetra Stevanec01:04:5310ZA 326
5463956Marija PeršaMarija Persa01:12:4810ZB 239
5483011Darja FišerDarja Fiser01:05:3210ZB 112
5483790Maja MajdičMaja Majdic00:57:1910ZA 328
5513234Brigita CehtlBrigita Cehtl00:53:1610ZB 216
5534382Edit VargaEdit Varga01:12:4810ZB 29
5533841Urška MeserkoSTEKLARNA HRASTNIK D.O.O.Urska Meserko00:55:1510ZA 82
5553539Barbara JozicicS SRCEM ZA SLOBOTABarbara Jozicic01:04:4210ZA 28
5563071Darja SmrečnikKVADRATEKDarja Smrecnik00:52:0210ZB 294
5563341Martina FickoMartina Ficko01:00:3710ZA 146
5573033Spomenka KrančanŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORSpomenka Krancan01:01:4110ZB 218
5574064Uršula Prelesnik/Ursula Prelesnik01:04:1710ZA 344
5583502Ksenija JakopičSTEKLARNA HRASTNIK D.O.O.Ksenija Jakopic01:01:1210ZB 256
5593607Daliborka KolarRADENSKA D.D. RADENCIDaliborka Kolar00:51:5510ZB 237
5593807Petra MarinTEKAŠKA SEKCIJA RADENSKAPetra Marin00:57:2510ZB 290
5594609Veronika BizjakVeronika Bizjak01:09:4310ZB 294
5604611Mojca LaličMojca Lalic01:09:4410ZB 295
5624270Mihaela ŠkofŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICMihaela Skof01:02:1410ZA 340
5624506Petra ŽistPetra Zist00:59:0010ZB 342
5643803Diana MarčetaDiana Marceta01:07:1110ZA 188
5654342Špela TrampušŠPORTNO DRUŠTVO ZAVAROVALNICE TRIGLAVSpela Trampus00:55:0910ZA 9
5693722Gabrijela KüzmaGabrijela Küzma01:04:0710ZB 339
5703912Leja OcvirkLeja Ocvirk00:58:4610ZA 128
5703352Romana FlisRomana Flis01:02:4210ZB 344
5724436Tanja VrbnjakSREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTATanja Vrbnjak01:03:2410ZA 350
5733924Simona OsolinŠPORTNO DRUŠTVO ABANKASimona Osolin01:07:0410ZB 117
5743147Jeanette BerdosŠKD MercatorJeanette Berdos01:14:5010ZB 167
5754594Elizabet Negovec KopmajerWWW.KOPJE.SIElizabet Negovec Kopmajer01:10:5810ZB 307
5754518Saša ŽuntarZAVOD MITIKASSasa Zuntar01:14:3610ZA 351
5774497Vesna ŽarkovičURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPVesna Zarkovic01:10:1710ZB 349
5794096Sonja RantašaFITZ ANDREJOSonja Rantasa01:00:5110ZB 164
5794366Zala UrataričZala Urataric01:01:2310ZA 341
5804240Elizabeta ŠavcElizabeta Savc01:05:3310ZB 142
5834136Nina RozmanNina Rozman00:54:2710ZB 47
5834413Simona VilčnikZAVOD MITIKASSimona Vilcnik01:11:2710ZB 9
5874620Ana JurakZAVOD MITIKASAna Jurak01:11:5710ZB 314
5873570Helena KelencHelena Kelenc01:05:2110ZB 193
5884567Alja ŠafaričZAVOD MITIKASAlja Safaric01:12:0010ZA 274
5894294Lana Maša ŠtelcerLana Masa Stelcer01:04:1110ZA 285
5903831Petra Medved JerebPetra Medved Jereb01:00:0310ZB 229
5913430Katja GrušovnikTEAM KORAK NAPREJKatja Grusovnik00:52:4010ZA 40
5943547Danica JuteršekBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIDanica Jutersek00:53:0310ZB 138
5954428Mateja VolkBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIMateja Volk01:02:0710ZB 116
5954287Patricija ŠrajPatricija Sraj00:55:5210ZA 75
5963728Andreja LapajneAndreja Lapajne00:54:2610ZB 43
5984155Simona SelSimona Sel01:02:5910ZB 358
5993750Marjetka LesjakMarjetka Lesjak01:01:0410ZB 314
6004406Katja Vidmar LazarBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIKatja Vidmar Lazar00:57:4110ZB 296
6023843Patricija MesojednikPatricija Mesojednik00:50:2710ZA 65
6033874Silva MršeMARATONSKI VIKENDSilva Mrse01:10:5510ZB 339
6044427Francka VolkŠRD OMEGA AIRFrancka Volk00:59:0110ZB 152
6053221Mirjam BurjaMirjam Burja00:59:2610ZB 91
6063081Julijana VisočnikPERESCE TEAMJulijana Visocnik00:55:4410ZB 364
6084260Klavdija ŠinkićKlavdija Sinkic01:01:1410ZB 320
6134231Nora SzaboNora Szabo00:54:3210ZA 246
6134535Tamara CunkŠTUDENTSKO-MLADINSKI KLUB KLINKATamara Cunk01:14:4810ZA 287
6144536Sandra ČučekŠTUDENTSKO-MLADINSKI KLUB KLINKASandra Cucek01:14:5010ZA 288
6154253Natalija Šeruga GolobNatalija Seruga Golob01:00:2810ZB 28
6193321Nina EberhartTEKAŠKA VADBA V MARIBORUNina Eberhart00:54:5610ZA 42
6204364Mojca UranjekVITEZI DOBREGA TEKAMojca Uranjek00:56:4410ZA 182
6204555Nina GombocNina Gomboc01:16:0010ZA 289
6214072Teja PuceljTeja Pucelj00:48:2510ZA 27
6244344Marta TrevenMarta Treven01:16:5110ZA 3
6254147Alenka SajovicAlenka Sajovic00:52:5210ZA 205
6273100Breda AndrenšekBreda Andrensek00:57:2010ZB 25
6293631Tjaša KosTjasa Kos01:08:2010ZA 234
6303661Andreja KozlarAndreja Kozlar01:06:2110ZA 283
6313233Diana CegnarDiana Cegnar01:00:1510ZB 258
6313462Tina HodnikFITZ ANDREJOTina Hodnik00:56:5110ZB 2
6323510Lia JanželjLia Janzelj01:01:3610ZB 87
6364540Nuša KokolŠTUDENTSKO-MLADINSKI KLUB KLINKANusa Kokol01:21:0410ZA 300
6363242Olga CokanDULEROlga Cokan01:19:4810ZB 28
6403094Lidija AltATLETSKI KLUB ORMOŽLidija Alt01:09:3310ZB 150
6433858Tina Mohar MaučecPODEŽELSKO DRUŠTVO BLAGOVICATina Mohar Maucec01:02:0710ZB 85
6443395Alenka GoležBROOKS RUNNING TEAM SLOVENIJA - TEK.SIAlenka Golez01:00:1410ZB 31
6453693Metka KruničTEKAŠKA VADBA V MARIBORUMetka Krunic01:10:3510ZB 392
6474248Irena ŠelaIrena Sela01:04:5610ZB 96
6523741Darinka Lečnik-urbanclTEKAŠKA VADBA V MARIBORUDarinka Lecnik-urbancl00:55:3010ZB 246
6553246Blanka CotićFITZ ANDREJOBlanka Cotic00:57:2410ZB 136
6563916Jasna OmerselJasna Omersel01:01:2710ZA 83
6583942Stela PapičPROTEINI.SI SHOP BTC MURSKA SOBOTAStela Papic01:02:4010ZA 237
6603719Tina KutnjakTina Kutnjak00:56:5510ZB 292
6633782Katja Luttenberger VajngerlŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO HYPO Katja Luttenberger Vajngerl00:57:3610ZB 135
6643177Karmen BolkovicKarmen Bolkovic00:58:5310ZB 273
6653398Tadeja GolobŠTUDENTSKI KLUB SLOVENSKIH GORICTadeja Golob00:56:0410ZA 241
6693037Maja LjubičMaja Ljubic01:04:5710ZB 418
6703856Mateja ModrijanMateja Modrijan01:01:4910ZB 223
6713036Majda LavračŠD TRIMUSMajda Lavrac00:54:2410ZB 279
6724099Veronika RatnikURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPVeronika Ratnik01:03:4910ZA 276
6734028Mojca PolakARTICIJAMojca Polak01:00:3110ZA 101
6763624Jerica KorošakTEKAŠKA VADBA V MARIBORUJerica Korosak00:59:5210ZB 186
6773813Maruška MarovtMaruska Marovt01:05:3210ZA 121
6783914Slavi OjsteršekŠPORTNO DRUŠTVO ZAVAROVALNICE TRIGLAVSlavi Ojstersek01:04:0410ZB 68
6793934Diana OzmecATLETSKI KLUB ORMOŽDiana Ozmec00:55:0310ZA 52
6813068Sandra ReboljŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORSandra Rebolj01:05:4010ZB 181
6834356Maja UdovičPODEŽELSKO DRUŠTVO BLAGOVICAMaja Udovic00:57:0210ZA 124
6883952Korina PerezaKorina Pereza01:00:3210ZB 285
6903621Tanja KorenŠD NKBMTanja Koren00:59:2110ZB 286
6913208Simona BrežnikSimona Breznik01:01:1910ZA 435
6924482Andreja ZupanZUPAN HLAJENJE CELJEAndreja Zupan01:02:2910ZB 273
6923203Gorica BrborovičGorica Brborovic00:58:1910ZA 360
6934509Vesna ŽižekKARDIO TEAMVesna Zizek01:08:2410ZB 288
6943271Sara ČučnikŠD YDRIA MOTORSSara Cucnik01:04:1710ZB 41
7003834Danica MenardVZAJEMNA KLUBDanica Menard01:05:2010ZB 252
7023295Anja DolencAnja Dolenc01:03:0810ZA 73
7093178Mojca BoltežarSV-VZEMojca Boltezar00:58:0510ZB 324
7103078Petra TratnjekURBANI TEKAČI, ŠD MLADI UPPetra Tratnjek01:11:1410ZB 127
7133975Andreja PetrovićMARATONSKI VIKENDAndreja Petrovic01:06:4110ZA 416
7143235Ana CelecATLETSKI KLUB ORMOŽAna Celec01:05:5610ZB 59
7163827Ema MayerŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATOREma Mayer01:12:4510ZB 85
7173163Blažka BlagotinšekBlazka Blagotinsek01:03:2210ZA 247
7183250Anita Cvek GošteAnita Cvek Goste01:01:1810ZB 404
7204399Timeja VerkTimeja Verk01:01:2310ZA 422
7214237Urška ŠantlAK PANVITAUrska Santl00:50:1710ZA 70
7293117Vesna BahunVesna Bahun01:07:5610ZB 303
7333236Katja CetinskiFRI MAFIAKatja Cetinski01:00:4910ZA 75
7854207Zorka StoličZorka Stolic01:10:1210ZB 276
7964516Nina ŽugmanNina Zugman00:58:1610ZB 106
9133592Barbara KnezLAŠKI AKADEMSKI KLUBBarbara Knez00:59:5010ZA 167
9294392Tanja VelkavrhŠPORTNO-KULTURNO DRUŠTVO MERCATORTanja Velkavrh01:05:4010ZB 24
10464127Marija RojičŠD TAO PTUJMarija Rojic00:53:4510ZB 217