Rezultati

35. Maraton treh src

Tek Radenska Naturelle (10.000 m) - ženski

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
1937Katja BašaPrevozi bolnikov PreindlKatja Basa00:42:0410ZA 1
33169Anita Bogataj MelihenŠD AbankaAnita Bogataj Melihen01:01:5610ZB 335
33456Mateja HolobarMateja Holobar01:12:5610ZA 68
44114Marija RojičŠD DEMMarija Rojic00:47:4410ZB 206
63053Karin FaležKarin Falez00:59:4910ZB 6
64150Stanislava SeršenStanislava Sersen01:06:2010ZB 207
73421Sandra GrčarŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Sandra Grcar01:13:4310ZA 99
113048Tea JuratovecŠportno društvo TrimusTea Juratovec00:57:0710ZA 372
123787Marija MagdičMarija Magdic01:05:3610ZA 194
143562Simona KebeSimona Kebe01:02:4310ZB 221
144213Tatjana SukljeSK IhanTatjana Suklje01:02:5110ZB 46
154052Darja PrelogarZavod MitikasDarja Prelogar01:54:2010ZA 108
171289Jožica KolarPD MakoleJozica Kolar01:21:0610ZB 75
173729Štefka KupljenRPD DravogradStefka Kupljen01:02:4210ZB 327
193237Alenka CizejSpeed snailsAlenka Cizej00:54:1410ZB 315
191199Ana JurakZavod MitikasAna Jurak01:17:4510ZB 3
203292Kaja DosedlaŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO HYPO Kaja Dosedla01:08:4410ZB 5
203918Stanka OstercStanka Osterc01:11:5110ZB 14
214304Janja ŠurcaJanja Surca01:04:4410ZB 162
224487Mojca ŽeleznikMojca Zeleznik00:54:3110ZA 8
233633Jerica KorošakTekaška vadba v MariboruJerica Korosak00:58:0310ZB 360
233211Marta Bujanda MiguelMarta Bujanda Miguel01:14:1610ZA 209
234015Simona PodrepšekSimona Podrepsek01:00:0910ZB 355
263131Lara BalerLara Baler01:00:1010ZA 70
283804Suzana MariničDilemaSuzana Marinic00:54:2810ZB 184
313103Anja AntlogaAnja Antloga00:56:5810ZA 21
313106Nataša AnžurNatasa Anzur01:04:3710ZA 219
323533Sabina JermanSabina Jerman00:57:3010ZB 53
324265Sara ŠmigocSara Smigoc01:02:1110ZA 68
344341Jasmina TošTekaški forumJasmina Tos00:59:5710ZA 128
343913Maja OrelrekreativkaMaja Orel00:59:4010ZA 139
353151Mateja BergantMateja Bergant00:55:4410ZB 115
353359Vesna FlisarVesna Flisar01:10:0810ZA 11
373228Brigita CehtlBrigita Cehtl00:47:1910ZB 26
383700Anica KremžarDMSBZT CeljeAnica Kremzar01:10:4110ZB 71
381554Rosvita KreftŠD Premogovnik VelenjeRosvita Kreft01:02:3110ZB 2
393915Bernarda OserbanBernarda Oserban00:44:4410ZB 55
403544Kim JuršnikKim Jursnik00:56:2610ZA 137
424389Maja VelkoskaBodifit društvoMaja Velkoska01:00:0210ZA 13
423832Tatjana MerkačTatjana Merkac01:10:5710ZB 181
453396Štefka GladekStefka Gladek01:04:0510ZA 200
463303Anita DrevAnita Drev00:58:0110ZA 244
473623Tadeja KomacTadeja Komac01:14:2910ZB 228
494220Nóra SzaboNora Szabo00:57:0410ZB 26
504164Nuša SlanaNusa Slana00:58:3310ZA 27
513657Alenka KotnikŠportno društvo Elektro CeljeAlenka Kotnik00:58:3810ZB 218
513393Klaudija GiderVzajemna klubKlaudija Gider00:55:1410ZB 264
523798Lucija MaliLucija Mali00:54:3310ZA 300
525658Nastja HorvatNastja Horvat01:09:4910ZA 52
534252Barbara ŠkergetŠtudentski klub Slovenskih goricBarbara Skerget00:52:1810ZA 401
533175Sara BojnecTekaška sekcija RadenskaSara Bojnec01:06:0810ZA 184
544031Maja PolanecCetisMaja Polanec00:57:2610ZA 28
544117Petra RolaPetra Rola01:07:0410ZA 147
553018Gordana VrčekTK Marathon 95 - VaraždinGordana Vrcek01:09:1710ZB 235
563512Maja JanežičMaja Janezic01:16:2710ZA 73
56685Vera KumperščakVera Kumperscak00:52:3210ZB 26
573667Anita KovačičAnita Kovacic01:14:5610ZA 316
574318Maja TašnerMaja Tasner00:57:2810ZB 261
573640Meta KosTek pred služboMeta Kos00:58:2610ZA 124
584007Martina PodgorelecMartina Podgorelec00:50:2710ZA 38
594373Nada Vajs VidnarSVIZNada Vajs Vidnar01:09:1410ZB 204
603749Tina LavrincTina Lavrinc00:56:3410ZB 24
624297Tanja ŠtuhecTek pred služboTanja Stuhec01:02:2310ZA 45
633702Vanja KretičVARUH ZDRAVJAVanja Kretic01:02:1110ZA 12
633330Vesna FabjanSloski teamVesna Fabjan00:52:5410ZA 209
653809Barbara Maroltmodri dirkačBarbara Marolt00:56:0810ZB 190
674414Mojca VogrinecRunnersMojca Vogrinec01:06:4310ZA 123
674524Sara VidmarSara Vidmar00:50:4610ZA 67
674061Teja PuceljKD Sprint NmTeja Pucelj00:47:3510ZA 203
683545Danica JuteršekŠD RadostDanica Jutersek00:57:2310ZB 32
693457Romana HolobarRomana Holobar01:05:3610ZB 345
704408Maja VlasakMaja Vlasak00:55:4310ZB 143
714471Andreja ZupanZupan Hlajenje CeljeAndreja Zupan01:03:2510ZB 47
715566Bojana Cerar ŽiličBojana Cerar Zilic00:59:0010ZB 147
723411Maja GošnjakVARUH ZDRAVJAMaja Gosnjak00:54:2610ZB 47
743654Vanja KotarŠD AbankaVanja Kotar01:12:0910ZB 267
754243Natalija Šeruga GolobNatalija Seruga Golob01:05:5010ZB 118
773350Lidija FištravecAtletski klub OrmožLidija Fistravec01:00:0610ZB 227
793096Lidija AltAtletski klub OrmožLidija Alt01:06:2610ZB 18
803432Alenka Gyorkošlek lendavaAlenka Gyorkos01:04:5210ZA 39
801082Marjana Grželj PodgoršekVZAJEMNA KLUBMarjana Grzelj Podgorsek01:11:5810ZB 42
813899Katja NovakVečerKatja Novak01:02:4110ZA 101
813819Romana MatkoŠportno društvo TrimusRomana Matko01:08:5210ZA 94
823253Sandra ČermeljSandra Cermelj00:57:3610ZB 40
823829Uršula Menih DoklSloski teamUrsula Menih Dokl01:01:0510ZB 201
833620Ines KolmaničInes Kolmanic01:09:1110ZA 413
844026Eva PolančecEva Polancec01:00:5210ZA 269
874381Renata VasleTEAM dREAmRenata Vasle01:00:4310ZB 394
884006Roberta PoderžajRoberta Poderzaj00:59:4110ZB 145
894200Dragica StrašekDMSBZT CeljeDragica Strasek00:59:4510ZB 116
893519Maruša JasencŠD KRTIMarusa Jasenc00:56:4010ZA 301
903762Nadja Legiša BorštnikNadja Legisa Borstnik01:12:3310ZB 195
914206Dominika StropnikDominika Stropnik01:06:5010ZB 260
923888Tanja NeradTanja Nerad00:53:1510ZA 341
931897Štefka SirkRPD DravogradStefka Sirk00:57:5110ZB 47
943265Marina ČurinMarina Curin01:02:0310ZB 62
954152Anja SimoničŠtudentski klub Slovenskih goricAnja Simonic01:01:4810ZA 147
974229Jožica Šauperl FridauFit z AndrejoJozica Sauperl Fridau01:01:4810ZB 174
99839Jana BrojanUrbani tekači (ŠD Mladi up)Jana Brojan00:54:1910ZB 44
100677Erna PudgarVARUH ZDRAVJAErna Pudgar00:54:1910ZB 45
1013630Monika KorbarMonika Korbar01:17:5910ZB 7
1023765Karmen LeskošekŠD RadostKarmen Leskosek01:03:2210ZB 129
1033849Anita MočnikVETERANSKI SRČKIAnita Mocnik01:05:1110ZB 133
1034346Jovanka TrivičŠD Mariborski vodovodJovanka Trivic00:55:3410ZB 54
1043126Kristina BakačBelimedKristina Bakac00:59:0010ZA 32
1054030Zdenka PolanecZdenka Polanec01:03:3110ZB 62
1063047Ajna PoglajenŠportno društvo TrimusAjna Poglajen00:59:3110ZA 175
1064425Barbara VrankarHoferBarbara Vrankar01:05:4010ZA 214
1064378Barbara ValteUrbani tekači (ŠD Mladi up)Barbara Valte01:07:4510ZA 253
1074246Vida ŠimnovecVida Simnovec00:54:0610ZB 347
1093431Ada GuštinAda Gustin01:01:4410ZA 239
1093882Nina NečimerNina Necimer00:52:0610ZA 281
1103595Petrina KobaleDMSBZT CeljePetrina Kobale00:53:5610ZB 22
1103736Simona KuzmaProteini.si Shop BTC Murska SobotaSimona Kuzma01:07:1610ZA 183
1114417Jožica VolšakŠportno društvo Elektro CeljeJozica Volsak01:03:4610ZB 172
1143465Darja HorvatFit z AndrejoDarja Horvat01:01:5910ZB 74
1144340Vesna TorošTekaška vadba v MariboruVesna Toros00:54:4210ZB 103
1184129Teja RožmanTeja Rozman01:00:3210ZA 196
1203149Tina BerdenTina Berden00:56:3910ZA 149
1214439Mateja Zadnikcargo partner d.o.o.Mateja Zadnik01:02:2410ZA 79
1224020Nina PohlevenS Srcem za SlobotaNina Pohleven01:03:3810ZA 286
124899Andreja ČasRPD DravogradAndreja Cas00:55:0210ZB 55
1254317Tanja TašnerTanja Tasner00:57:3110ZB 60
1263606Petra KokaljPetra Kokalj01:00:3710ZB 263
1284184Ksenija SodjaKsenija Sodja00:51:4510ZB 232
1283879Valentina NagodeValentina Nagode01:06:1610ZA 205
1294176Teja SmodišFit z AndrejoTeja Smodis00:57:2010ZA 135
1313475Lidija HrabraŠKD TEŠLidija Hrabra00:50:4910ZB 182
1313711Romana Križaj PokosSloski teamRomana Krizaj Pokos01:01:5510ZB 70
1323553Jerneja Kaplancargo partner d.o.o.Jerneja Kaplan00:49:2410ZA 165
1333491Maja HržicaMaja Hrzica01:06:0810ZA 137
1343755Anita LaznikŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO HYPO Anita Laznik01:01:2210ZB 238
1343076Katarina Drakslertek.siKatarina Draksler01:05:2510ZA 223
1353580Natalija KlemenčičNatalija Klemencic01:02:4210ZA 224
1363903Diana OblakDiana Oblak01:09:5410ZB 253
1363194Hedvika BratinaŠD RadostHedvika Bratina01:14:3510ZB 140
1363251Tajda ČehTajda Ceh01:07:3710ZA 145
1373074Stanislava NidorferVaruh zdravjaStanislava Nidorfer01:02:1710ZB 180
1394279Barbara ŠprajcBarbara Sprajc01:08:1410ZB 127
1404142Simona SelTekaški klub Maraton PtujSimona Sel01:02:4310ZB 318
1424303Brigita ŠuperZdrave vrednoteBrigita Super00:55:3710ZA 93
1423867Mojca MuhičŠD INFORMATIKAMojca Muhic01:00:2010ZB 66
1431706Maja PinterŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO HYPO Maja Pinter00:50:4910ZB 50
1443156Tatjana BerložnikTatjana Berloznik01:02:3210ZB 95
1453976Lili Pevec---Lili Pevec01:17:1310ZB 155
1454504Nina ŽuničAtletski klub OrmožNina Zunic00:53:4410ZA 47
1463550Mateja KanalecMateja Kanalec01:09:0210ZA 220
1503944Janja ParipovičTekaška vadba v MariboruJanja Paripovic01:01:3810ZA 346
1523422Anamarija GregorčičAnamarija Gregorcic00:57:3610ZA 101
1543781Andreja LovrencicFIT KLUB NOVO MESTOAndreja Lovrencic01:00:2610ZB 308
1543687Mojca KranjcMojca Kranjc01:00:3710ZB 18
1543477Sandra HrastarSandra Hrastar00:54:0810ZA 220
1553873Amanda MuršecAmanda Mursec00:49:3110ZA 217
1554314Maja TamšeAtletski klub OrmožMaja Tamse00:51:5210ZA 72
1564267Tamara ŠnepfMOL SlovenijaTamara Snepf01:13:0610ZA 87
1583134Metka BaničZavod MitikasMetka Banic01:03:5010ZB 388
1583707Tanja KrivecTanja Krivec00:57:5310ZB 240
1593281Amra DogdićCetisAmra Dogdic01:05:2110ZA 259
1633635Angelca KoroševičAngelca Korosevic00:58:1710ZB 54
1643026Silva ZagorcUrbani tekači (ŠD Mladi up)Silva Zagorc01:04:0210ZB 94
1651147Barbka HuzjanZdrave vrednoteBarbka Huzjan01:04:5010ZB 104
1703919Miša OstercMisa Osterc00:55:5310ZB 77
1713664Ivana KovačevićRadenskaIvana Kovacevic01:00:2010ZA 46
1733191Branka Bračič ŽeleznikJP VODOVOD-KANALIZACIJA d.o.o. Branka Bracic Zeleznik01:07:5610ZB 302
1734531Marjeta Kisilak VöröšVARUH ZDRAVJAMarjeta Kisilak Voros00:56:4410ZB 74
1743891Ksenija NočKsenija Noc01:05:5810ZB 133
1743461Zlatka HorvatTekaški forumZlatka Horvat00:59:5810ZA 52
1753571Mihaela KlačinskiMihaela Klacinski00:56:4910ZB 76
1753904Petra OblakŠD PoljanePetra Oblak01:02:0510ZA 204
1754080Pia RančnikOŠ Gornja RadgonaPia Rancnik00:58:0410ZA 105
1773258Danica ČizmazijaDanica Cizmazija00:49:4310ZB 144
1774445Maja ZajecDRUŠTVO PROJEKT ČLOVEKMaja Zajec00:54:2910ZA 251
1774446Valerija ZajšekValerija Zajsek01:15:5110ZB 278
1783061Kirsten HempkinDilemaKirsten Hempkin00:57:4310ZB 95
1794171Katja SlemenšekŠKD TEŠKatja Slemensek01:04:3110ZB 307
1793028Živa JužničZiva Juznic01:02:2310ZA 20
1812231Hana ŽitnikHana Zitnik00:52:4710ZA 10
1814245Laura ŠiftarLaura Siftar01:05:3510ZA 44
1813349Rosana FišerRosana Fiser00:56:2410ZA 148
1823220Mirsada BurhanŠPORTNO DRUŠTVO STEKLARNA HRASTNIKMirsada Burhan00:59:0410ZB 320
1823137Teja BaumanTeja Bauman00:58:0710ZA 111
1833114Simona AuguštinDilemaSimona Augustin01:04:5310ZB 51
1834092Špela RebernakSpela Rebernak00:59:5710ZA 248
1844256Marina ŠkorcMarina Skorc01:04:1010ZB 55
1863453Lea HofmanLea Hofman01:01:0610ZB 110
1874241Imaja ŠelihImaja Selih01:06:5510ZA 207
1911426Gabrijela KüzmaFORMA NATURAGabrijela Küzma01:04:2510ZB 7
1913319Hortensia ErajŠD MOZIRJEHortensia Eraj01:00:2510ZB 326
1923261Marjana ČučekFit z AndrejoMarjana Cucek00:57:4310ZB 41
1934004Barbara ZobavnikŠportno društvo TrimusBarbara Zobavnik01:05:3710ZA 21
1943054Živa AntolinZiva Antolin00:53:5010ZA 281
1954208Danijela StupanDilemaDanijela Stupan00:57:2410ZB 177
1953472Helena HošpelAvantus running team SloveniaHelena Hospel01:08:3310ZB 240
1973481Maja HrgaMaja Hrga01:05:4010ZA 431
198662Smiljana FlajsingerŠD TAO PTUJSmiljana Flajsinger00:57:2810ZB 90
2003753Pia LazarS Srcem za SlobotaPia Lazar01:04:1410ZA 331
2013291Kimi DonkoKimi Donko00:59:1510ZA 334
2013024Urška Kramberger MendekTekaška vadba v MariboruUrska Kramberger Mendek00:59:5310ZA 8
2023310Alenka DruksAlenka Druks01:06:4510ZB 369
2033143Nastja BelakArticijaNastja Belak01:00:0610ZA 132
2044011Jelka Podkoritniktek.siJelka Podkoritnik01:06:4410ZB 92
2043140Urša BegušŠD Elektro PrimorskaUrsa Begus00:47:4710ZA 100
2054166Lucija SlapnikLucija Slapnik01:00:0610ZA 96
2054104Mirjam RežekMirjam Rezek01:00:5210ZB 211
2065866Aleksandra PintaričArticijaAleksandra Pintaric01:00:1210ZA 164
2063073Darja FišerDarja Fiser01:14:4410ZB 215
2063518Majda Jarc Majda Jarc 00:58:2110ZB 92
2083959Irena PerkoCanifit TeamIrena Perko01:03:2610ZB 209
2094107Helena RibičDURASPORTHelena Ribic01:02:3210ZB 211
2104495Maja ŽinkovičMaja Zinkovic00:58:0510ZA 135
2143892Kristina NovakKristina Novak01:00:1810ZA 57
2171217Dunja Kaloh MomDunja Kaloh Mom00:54:1110ZB 46
2174426Katja VravnikHAPPY FACEKatja Vravnik00:59:0610ZA 26
2173889Sonja NeubauerSonja Neubauer01:09:2610ZA 283
2173801Suzana MandelcZdrave vrednoteSuzana Mandelc00:54:5910ZA 216
2183354Ana FlerinUrbani tekači (ŠD Mladi up)Ana Flerin01:07:4310ZB 117
2184216Irena SusmanIrena Susman01:05:1410ZB 235
2184271Nika ŠpesSKOKICANika Spes00:50:1210ZA 305
2203313Tanja Dušak MaregaTanja Dusak Marega01:03:2410ZB 97
2213160Tea BeznecOŠ Gornja RadgonaTea Beznec00:57:5710ZA 153
2244458Klara ZemljičTekaška sekcija RadenskaKlara Zemljic01:02:5610ZA 224
2244247Klavdija ŠinkićKlavdija Sinkic01:02:0710ZB 103
2244090Nika RazingerSloski teamNika Razinger00:52:5310ZA 119
2244308Tatjana ŠušteršičTatjana Sustersic00:56:3410ZA 236
2254375Barbara ValičBarbara Valic01:04:3310ZB 122
2263199Barbara BrezićProteini.si Shop BTC Murska SobotaBarbara Brezic01:07:1610ZB 123
2264008Daniela Podgornik PekičŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Daniela Podgornik Pekic00:53:0910ZA 86
2263097Nataša AnderličZavod MitikasNatasa Anderlic01:16:0410ZB 81
2273204Nataša BrumecNatasa Brumec00:49:1110ZB 154
2274443Sabina ZajcSabina Zajc01:03:0110ZA 146
2274523Svetlana LutharVARUH ZDRAVJASvetlana Luthar01:12:3510ZB 110
2294091Nika RebernakNika Rebernak01:04:1710ZA 168
2293865Tiona MrharTiona Mrhar00:53:2010ZA 124
2304095Neža ReboljDRUŠTVO PROJEKT ČLOVEKNeza Rebolj00:55:2810ZB 47
2313754Alenka LazarevičAlenka Lazarevic01:04:2210ZB 4
2313647Saša KostanjevecSasa Kostanjevec00:57:5810ZA 304
2333005Sibila NidorferVARUH ZDRAVJASibila Nidorfer00:55:0610ZA 48
2345747Vladislava KovalenkoDRUŠTVO PROJEKT ČLOVEKVladislava Kovalenko01:08:2710ZB 10
2363563Marija KelherMarija Kelher01:09:5610ZB 30
2361214Špela KalanŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Spela Kalan00:54:1710ZA 55
2373565Neja KendaŠD Šentviška GoraNeja Kenda00:56:2210ZA 83
2373921Polonca OstercPolonca Osterc01:08:2510ZA 242
2383937Darja PalatinusDarja Palatinus00:58:3210ZA 130
2423900Mateja Novak DobajFit z AndrejoMateja Novak Dobaj00:55:0210ZB 280
2423060Vida HafnerVida Hafner00:49:4210ZB 15
2434429Biserka VrečerŠD RadostBiserka Vrecer00:57:2310ZB 115
2443168Metka BogatajSportKaMetka Bogataj00:55:5810ZB 42
2444354Ulrike TschierschkyOŠ Gornja RadgonaUlrike Tschierschky00:57:5710ZA 88
2454021Brigita PohorecDruštvo za športno rekreacijo GorenjeBrigita Pohorec01:01:3110ZB 193
2464098Erika RepErika Rep00:57:0110ZB 247
2473007Simona KuharŠD TAO PTUJSimona Kuhar01:05:2810ZB 89
2483920Sabina OstercŠtudentsko-mladinski klub KlinkaSabina Osterc00:55:5210ZA 157
2483124Vesna BahunVesna Bahun01:06:1410ZB 125
2494035Nevenka PoličNevenka Polic00:57:1110ZB 150
2503042Jasna Šendlinger GeršakJasna Sendlinger Gersak00:56:2910ZB 229
2503320Metka ErjavcMetka Erjavc01:02:3110ZB 110
2513792Maja MajerBoštjanMaja Majer00:57:5010ZB 135
2523673Marijana KozarTekaška sekcija RadenskaMarijana Kozar00:58:2510ZB 297
2523979Polona PevecPolona Pevec00:57:5710ZA 6
2533508Ksenija JakopičŠPORTNO DRUŠTVO STEKLARNA HRASTNIKKsenija Jakopic00:58:2910ZB 100
2544476Sonja ZverŽiva vodaSonja Zver01:00:2410ZB 118
2553129Ana BalažicSVIZAna Balazic00:59:0610ZB 95
2563793Ivana MakucVikend paketIvana Makuc01:01:3410ZB 100
2564329Suzana TitanSuzana Titan00:45:4910ZA 158
2563561Teja Kavčič ManfredaTeja Kavcic Manfreda00:49:0310ZA 40
2573870Ingrid Müller HorvatičIngrid Müller Horvatic01:06:4110ZA 138
2583806Klara MarkeljŠD SoricaKlara Markelj00:54:5510ZA 225
2604086Karmen RautarRadenskaKarmen Rautar01:10:5510ZA 244
2613589Barbara KnezLaški akademski klubBarbara Knez00:58:4010ZA 168
2613088Eva AjdovecEva Ajdovec00:58:1010ZA 158
2624347Ališa TrobecAlisa Trobec00:58:0210ZA 205
2633691Anja KranjecAnja Kranjec01:02:0210ZA 39
2633611Daliborka KolarDaliborka Kolar00:54:3710ZB 81
2644235Petja ŠegaŠD AbankaPetja Sega00:50:0810ZB 110
2653428Polona GrobelnikPolona Grobelnik01:00:3910ZB 86
2663249Alenka ČebašekSloski teamAlenka Cebasek00:52:5410ZA 103
2663854Danijela Mori LaznikDanijela Mori Laznik01:01:4310ZB 220
2673245Alenka CviklAlenka Cvikl00:58:0210ZB 185
2673543Marjeta JuršnikMarjeta Jursnik00:56:2610ZB 91
2674306Teja ŠuštarTeja Sustar01:13:0710ZA 158
2684075Darja RakovičŠPORTNO DRUŠTVO STEKLARNA HRASTNIKDarja Rakovic00:51:5610ZB 185
2693089Petra AjdovecPetra Ajdovec01:16:1410ZA 194
2704082Sonja RantašaFit z AndrejoSonja Rantasa00:59:0710ZB 127
2733108Barbara ArcetBarbara Arcet01:05:0810ZA 185
2753939Monika Paluc ZamudaSVIZMonika Paluc Zamuda01:02:5210ZB 49
2753443Tina HasemaliTina Hasemali01:01:4010ZA 204
2773844Anja MislejAnja Mislej01:07:1610ZA 249
2804251Maja ŠkerbecŠportno društvo Zavarovalnice TriglavMaja Skerbec01:11:2310ZA 60
2803389Metka GašperMetka Gasper01:06:3810ZB 74
2814210Aleksandra SuhadolnikTranspak d.o.o.Aleksandra Suhadolnik01:05:5910ZB 56
2813327Karmen EsihOdvetniška družba KrapencKarmen Esih00:59:5210ZB 134
2813851Nataša ModecŠD Ydria MotorsNatasa Modec01:03:4110ZB 180
2844153Naia SindeNaia Sinde00:55:2110ZA 138
2853355Romana FlisRomana Flis01:03:3410ZB 16
2863950Sonja PečnikSonja Pecnik01:03:0610ZB 72
2873744Mateja Lampe RupnikSK JavornikMateja Lampe Rupnik01:11:0110ZB 375
2883963Andreja PeršeAndreja Perse00:58:0810ZA 283
2894070Duška RadovanKarate klub KimonDuska Radovan01:00:4910ZB 218
2894475Tjaša ZverTjasa Zver00:56:4210ZA 127
2913970Jana PetrasJana Petras01:08:5510ZB 75
2923902Petra OblakPetra Oblak00:53:5510ZA 91
2933910Danijela OmerzelDanijela Omerzel01:16:4110ZB 11
2933474Klavdija HozjanVARUH ZDRAVJAKlavdija Hozjan00:51:5510ZB 120
2944324Katja TičKatja Tic01:10:2310ZA 173
2963229Ana CelecAtletski klub OrmožAna Celec01:09:3510ZB 125
2963478Stanka HrastnikLaški akademski klubStanka Hrastnik01:02:3410ZA 137
2973581Nataša KlemenčičSloski teamNatasa Klemencic00:59:5610ZB 289
2983130Tanja BalekFORMA NATURATanja Balek00:54:2010ZA 97
2994175Andreja SmodišSVIZAndreja Smodis00:54:0410ZA 156
2994180Tjaša Smolnikar HusičTEMPO TEAMTjasa Smolnikar Husic00:50:5510ZA 172
3004344Simona TrbovcGamsi CeljskiSimona Trbovc01:00:0110ZB 3
3003272Valerija Danč SabotinValerija Danc Sabotin01:01:0210ZA 221
3013366Cvetka FrankoFit z AndrejoCvetka Franko01:01:4810ZB 95
3023665Nina KovačevićNina Kovacevic01:04:0010ZA 416
3053142Lidija Bela PangeršičLidija Bela Pangersic00:58:1510ZB 39
3054093Metoda Rebernak-lapuhMetoda Rebernak-lapuh01:01:5010ZB 216
3064135Danijela RusPrekmurske küreDanijela Rus00:54:4810ZA 53
3073086Mojca Adamič TurkMojca Adamic Turk00:59:1010ZB 259
3093872Majda MurkoTekaški klub Maraton PtujMajda Murko01:00:0510ZB 177
3103016Mojca Zgonc BlatnikŠKD TEŠMojca Zgonc Blatnik00:53:1510ZA 143
3103085Valerija V.potočnikRunnersValerija V.potocnik01:07:1110ZB 23
3114278Nina ŠprahZveza prijateljev tekaNina Sprah00:59:0410ZA 231
3113266Silva ČurmanSVIZSilva Curman00:53:5910ZB 39
3153954Lena PenšekDruštvo za športno rekreacijo GorenjeLena Pensek01:08:1410ZA 120
3164315Sara TamšeAtletski klub OrmožSara Tamse00:51:5610ZA 181
3183579Mateja KlemenčičMateja Klemencic01:02:4210ZA 200
3194477Tina ZverTina Zver00:53:1510ZA 208
3214321Katja TernarKatja Ternar01:09:5210ZA 210
3213619Metka Kolmančič BohinecMetka Kolmancic Bohinec00:58:2110ZB 322
3224369Barbara UštarFORMA NATURABarbara Ustar00:58:4310ZB 26
3235643Dragica HabjanHabjan transport, d.o.o., ŠKofja LokaDragica Habjan01:03:5910ZB 71
3243141Dragica BekerDragica Beker01:02:3510ZB 4
3263684Anita Kralj RepšeAnita Kralj Repse00:56:4910ZB 33
3264084Saša Marija RatnikSasa Marija Ratnik01:04:1810ZA 264
3273701Barbara KrešPivovarna MahničBarbara Kres00:57:5710ZB 292
3284266Leonida ŠnajderFit z AndrejoLeonida Snajder00:58:0610ZA 272
3294177Mateja SmoličMateja Smolic01:10:3410ZB 95
3313427Sonja GrmovšekSonja Grmovsek00:55:5510ZA 3
3334403Kaja VidovičS Srcem za SlobotaKaja Vidovic00:56:5910ZA 321
3354124Christiane RozmanNO CLUBChristiane Rozman01:00:2510ZB 174
3363256Andreja ČesnikAndreja Cesnik01:04:3810ZA 221
3363560Petra KavašPetra Kavas01:21:4010ZA 141
3373840Karmen MirKarmen Mir00:53:0810ZB 106
3394300Anita Šturm TrupejZdrave vrednoteAnita Sturm Trupej00:59:1910ZB 142
3393492Silva HučSilva Huc00:55:5510ZA 378
3404076Andreja RakušaAndreja Rakusa01:02:3110ZB 249
3403038Maja BaumanFit z AndrejoMaja Bauman00:51:3310ZB 198
3404192Tina StarecTina Starec00:59:4910ZA 215
3414195Anamarija Stibilj ŠajnCGS plusAnamarija Stibilj Sajn01:00:2910ZB 192
3424269Maja ŠparašŠD GABERJEMaja Sparas00:54:2410ZA 39
3453122Aleksandra BačnarVARUH ZDRAVJAAleksandra Bacnar01:06:3710ZB 230
3464204Ferida StrmčnikVARUH ZDRAVLJAFerida Strmcnik01:16:1710ZB 107
3463557Iva KataleničIva Katalenic01:00:5710ZA 208
3473193Nataša BranceNatasa Brance01:18:2310ZB 144
3473112Simona AtelšekSimona Atelsek00:57:3010ZB 178
3483634Marija KorošecMarija Korosec01:04:2210ZB 39
3493044Helena VeselHelena Vesel00:51:0510ZB 326
3503039Alenka OgorevcUrbani tekači (ŠD Mladi up)Alenka Ogorevc01:07:1510ZB 228
3503045Petra TratnjekUrbani tekači (ŠD Mladi up)Petra Tratnjek01:13:3310ZB 169
3513925Mojca GolobAtletski klub OrmožMojca Golob00:55:0810ZA 292
3524291Jerica ŠteslJerica Stesl00:54:2310ZA 229
3543712Jana KrižanecJana Krizanec01:10:5810ZA 147
3573064Ina PoglajenŠportno društvo TrimusIna Poglajen00:59:3110ZA 400
3583694Blažka KrašovecBlazka Krasovec01:01:2010ZA 60
3583099Tanja AndoljšekTanja Andoljsek01:03:3010ZB 125
3593188Damijana BožnarDamijana Boznar01:06:5210ZB 143
3593906Jelka ObrezDMSBZT CeljeJelka Obrez01:04:0010ZB 333
3603507Patricija Jakop/Patricija Jakop00:58:1010ZA 291
3614209Katja SudecKatja Sudec01:01:3110ZB 32
3613062Marjana LogajŠportno društvo TrimusMarjana Logaj00:54:0310ZB 91
3613144Metka BelcMetka Belc00:59:4310ZB 107
3623659Katarina Kotnik IvačičKatarina Kotnik Ivacic01:04:3010ZB 228
3634397Marijana Vida MOL SlovenijaMarijana Vida 01:00:4010ZB 248
3643833Alenka MernikVzajemna KlubAlenka Mernik00:53:4810ZB 251
3653027Vesna KuzminTEKAC.SIVesna Kuzmin01:16:2210ZB 294
3663644Tanja KoserFit z AndrejoTanja Koser00:53:5910ZB 161
3674469Martina Zrinski GönterVZAJEMNAMartina Zrinski Gonter01:02:1910ZB 57
3683945Mariia ParokonnaŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Mariia Parokonna00:57:4710ZA 105
3684473Mateja ZupinMateja Zupin00:53:2310ZA 51
3683556Neva KataleničNeva Katalenic01:18:0910ZA 4
3693773Sara LipavicTekaška vadba v MariboruSara Lipavic00:56:3210ZA 304
3704160Milena SkrjancMilena Skrjanc01:00:5910ZB 442
3723102Dunja AndrenšekDunja Andrensek01:20:4510ZA 220
3744051Zdenka PreksavecZdenka Preksavec00:54:1010ZB 253
3753818Mojca MatkoMojca Matko00:58:3010ZB 136
3753602Mojca KodričDruštvo za športno rekreacijo GorenjeMojca Kodric01:03:5510ZB 93
3764502Hijacinta ŽoharŠportno društvo Zavarovalnice TriglavHijacinta Zohar00:49:3410ZB 133
3783866Barbara MuhičBarbara Muhic00:59:0010ZA 223
3784418Bojana VorihBojana Vorih01:04:2210ZB 272
3793485Katja HribarUrbani tekači (ŠD Mladi up)Katja Hribar01:04:4610ZB 7
3813326Alenka EsAlenka Es01:03:0610ZB 244
3834120Nana Rošič AltAtletski klub OrmožNana Rosic Alt00:52:1310ZA 84
3843186Beatrice BožičBeatrice Bozic01:04:2310ZA 117
3844358Helena TušekHelena Tusek01:07:5110ZB 135
3853116Edina AvvakumovitsEtyek Running ClubEdina Avvakumovits01:04:0210ZB 179
3853885Lili Nemec ZlatolasTek pred služboLili Nemec Zlatolas01:11:2510ZA 139
3864078Marija RamšakVARUH ZDRAVJAMarija Ramsak01:09:1010ZB 265
3884374Anka VajsmanAnka Vajsman00:53:1910ZB 20
3883785Nataša SeliškarHitronogciNatasa Seliskar01:05:3710ZB 260
3903420Maja GrčaZdrave vrednoteMaja Grca01:09:0910ZA 27
3913745Anamarija LampičSloski teamAnamarija Lampic00:52:5410ZA 134
3914111Barbara RodicaBarbara Rodica01:00:1210ZA 69
3914400Vesna VidmarVesna Vidmar01:11:3610ZA 31
3923050Lori FileŠportno društvo TrimusLori File00:51:5710ZA 168
3933537Anita JesihAnita Jesih00:50:0410ZA 334
3933335Olga FekonjaTekaški klub Maraton PtujOlga Fekonja01:02:3110ZB 255
3944521Anemari ŽižekAnemari Zizek01:06:4110ZA 256
3953480Anja HreščakVečerAnja Hrescak00:54:5110ZA 105
3974174Doris SmodišVARUH ZDRAVJADoris Smodis01:00:2910ZB 229
3973869Sabina MulecŠtudentski klub Slovenskih goricSabina Mulec00:59:1310ZA 79
3983779Gabrijela LorenčičGabrijela Lorencic00:56:1610ZA 412
3993268Andreja BaumgartnerAndreja Baumgartner00:58:2010ZB 218
4004167Irena Slavič AntlogaIrena Slavic Antloga00:59:4310ZB 315
4003990Neža PirnatŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Neza Pirnat00:55:2210ZA 208
4034219Anita SvetinaŠD Premogovnik VelenjeAnita Svetina00:54:2510ZB 167
4033348Vladka FirbasVladka Firbas01:04:1210ZA 169
4043639Suzana KosAGENCIJA MORI D.O.O.Suzana Kos01:00:5510ZB 61
4054242Maja ŠelihMaja Selih00:59:1910ZA 290
4053835Patricija MesojednikUrbani tekači (ŠD Mladi up)Patricija Mesojednik00:52:4210ZA 38
4063716Ana KrošlinAna Kroslin01:01:5210ZA 213
4063697Nina KreftTranspak d.o.o.Nina Kreft01:03:3610ZA 143
4074182Katarina SočičKatarina Socic00:46:5710ZA 168
4093927Manuela OzmecManuela Ozmec00:57:2410ZA 34
4101571Katja MišičTek pred služboKatja Misic00:53:5210ZB 57
4113706Mateja KričejŠportno društvo Elektro CeljeMateja Kricej00:56:3310ZB 280
4143677Urška KoželjMprintUrska Kozelj00:52:5510ZA 279
4163223Janja BurmenJanja Burmen01:06:1510ZA 267
4193241Marina CörSVIZMarina Cor00:56:3910ZA 58
4193403Vera GoltnikDruštvo za športno rekreacijo GorenjeVera Goltnik01:05:5010ZB 121
4213255Katja ČervekMOL SlovenijaKatja Cervek01:01:5010ZA 10
4233363Mateja ForštnaričMateja Forstnaric01:00:0110ZB 230
4233296Mateja DovnikMateja Dovnik01:07:4610ZA 6
4243536Nataša JeršeVARUH ZDRAVJANatasa Jerse01:02:3510ZB 153
4264503Anja ŽontaAnja Zonta00:59:4610ZA 251
4273847Sonja MlakarSonja Mlakar01:03:0110ZB 41
4283148Anesa BenkovičFit z AndrejoAnesa Benkovic00:54:3110ZA 175
4293433Andreja HabjanHABJAN TRANSPORT D.O.O.Andreja Habjan01:03:5810ZA 6
4323452Tanja HočevarTanja Hocevar00:57:4010ZB 268
4344534Ksenja Vratar PocakKsenja Vratar Pocak01:03:0510ZA 207
4344066Lidija PulkoLidija Pulko01:09:2310ZB 160
4343109Marjeta ArčnikSK CARVE PLUSMarjeta Arcnik00:43:0810ZA 161
4353247Helena ČampeljŠRD OMEGA AIRHelena Campelj01:03:5110ZB 115
4354488Nadja ŽeleznikNadja Zeleznik01:01:3410ZB 258
4363800Darija Malinar LebenDarija Malinar Leben00:52:1910ZA 21
4363964Ivana PervanjeIvana Pervanje01:03:0610ZB 303
4374042Ana PoriVARUH ZDRAVJAAna Pori01:10:2110ZB 298
4374025Mojca PolakMojca Polak01:03:2210ZB 139
4393522Polonca JelenPolonca Jelen01:44:0610ZB 234
4393218Sanja BulatovićSanja Bulatovic00:53:2010ZB 399
4413978Marjana PevecMarjana Pevec01:02:3710ZB 144
4423409Larisa GostenčnikLarisa Gostencnik00:55:4910ZA 278
4453632Karmen KorosecKarmen Korosec00:49:3910ZB 286
4474371Anja VajnhandlFit z AndrejoAnja Vajnhandl00:56:0610ZA 109
4513776Eva LogarSloski teamEva Logar00:54:5510ZA 270
4513642Janja KosJanja Kos01:00:4710ZB 305
4524067Zorana PustZorana Pust00:57:0110ZB 152
4553586Olga Klukovič Olga Klukovic 01:01:3110ZB 300
4554383Tanja VatovecTanja Vatovec00:56:5810ZB 130
4563774Nataša LipičNatasa Lipic01:01:4010ZB 308
4563369Sabina FrelihVARUH ZDARVJASabina Frelih01:01:3310ZB 25
4573448Lidija HlačeIpros d.o.o.Lidija Hlace01:05:2410ZB 169
4573625Tea KompolšekDruštvo za športno rekreacijo GorenjeTea Kompolsek01:03:0310ZA 176
4583479Mateja HrenMateja Hren00:57:5010ZA 221
4593998Melita PlevnikŠportno društvo Zavarovalnice TriglavMelita Plevnik01:02:3910ZB 357
4603297Éva Dr. KovácsÉva Dr. Kovacs01:17:3410ZA 123
4614459Bernarda ZemljičTekaška sekcija RadenskaBernarda Zemljic01:04:1810ZB 183
4614449Nina ZamudaFit z AndrejoNina Zamuda01:12:2410ZA 165
4623941Stela PapičProteini.si Shop BTC Murska SobotaStela Papic01:07:1810ZA 65
4633718Metka KruničTekaška vadba v MariboruMetka Krunic01:06:2510ZB 195
4643996Kristina PlanjšekAGENCIJA MORIKristina Planjsek01:00:5610ZB 20
4654027Martina PolančecŠportno društvo Zavarovalnice TriglavMartina Polancec01:07:5610ZB 214
4654290Špela ŠterSpela Ster00:57:1710ZA 255
4663127Nina BalažicNina Balazic00:54:0710ZA 52
4684139Ana SandricVARUHZDRAVJA VZAJEMNA KLUBAna Sandric00:50:0810ZA 104
4683997Neva PletikosNeva Pletikos01:09:2010ZB 118
4714244Anita ŠeškoAnita Sesko01:06:1810ZB 285
4724398Kristina VidmarKristina Vidmar01:03:3310ZA 414
4733810Jasna Marolt ŠmidJasna Marolt Smid01:12:3110ZB 408
4743811Petra MarsŠportno društvo TrimusPetra Mars01:01:3810ZA 48
4753958Korina PerezaKorina Pereza01:03:1210ZB 293
4753262Sandra ČučekSandra Cucek01:07:3810ZA 217
4763554Nuša KarnerDilemaNusa Karner00:53:5110ZA 163
4773441Bojana HarkaiŠD KuštanovciBojana Harkai00:58:4110ZB 163
4774456Marijana ZelenikTek pred služboMarijana Zelenik01:00:5810ZA 54
4783469Maria HorvathMaria Horvath01:02:5810ZB 56
4784481Mateja ŽajdelaMateja Zajdela01:00:4110ZA 306
4803723Metka KuharFit z AndrejoMetka Kuhar01:05:3910ZB 353
4814202Felicita StrašekVETERANSKI SRČKIFelicita Strasek01:01:1010ZB 22
4823761Špela LegišaSpela Legisa01:01:1710ZA 126
4834239Nataša ŠegulaŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Natasa Segula00:59:0810ZB 317
4834071Tina RajhŠtudentski klub Slovenskih goricTina Rajh00:56:1510ZA 307
4844158Alenka SkokŠD MOZIRJEAlenka Skok01:02:5410ZB 161
4843709Sara KrivokapićSara Krivokapic01:09:1410ZA 313
4854355Hana Turnšek RobičHana Turnsek Robic01:12:4710ZA 19
4854000Sonja PlojSonja Ploj01:04:0710ZB 259
4864302Valerija ŠulekValerija Sulek01:12:5610ZA 257
4873967Nika PetelinšekVARUH ZDRAVJANika Petelinsek00:55:4110ZA 102
4883805Gabrijela MarinkoŠRD OMEGA AIRGabrijela Marinko00:56:3810ZB 44
4884514Petra Bukovšek BatičOTA-S d.o.o.Petra Bukovsek Batic01:08:5310ZB 305
4893932Polonca PajkGamsi CeljskiPolonca Pajk01:00:0810ZB 398
4893051Urška KnezŠportno društvo TrimusUrska Knez00:56:2410ZA 201
4903183Barbara BorovinaAgencija Mori Barbara Borovina01:00:5310ZB 301
4903471Nataša HostnikŠD RadostNatasa Hostnik00:58:2010ZB 333
4943540Petra JugPetra Jug01:07:5410ZA 234
4964430Vera VrečkoVera Vrecko00:51:2410ZB 192
4973274Andreja DavidovičIpros d.o.o.Andreja Davidovic01:02:3910ZB 111
4983520Anja JaušovecŠtudentsko-mladinski klub KlinkaAnja Jausovec00:58:4410ZA 43
4983384Julijana GantarSportKa ŽiriJulijana Gantar00:51:1710ZB 264
5003331Ana FaležAna Falez00:55:0210ZA 198
5004215Bernarda SulejmanovičŠD Premogovnik VelenjeBernarda Sulejmanovic00:59:5110ZB 198
5033671Metka KovačičVETERANSKI SRČKIMetka Kovacic01:02:0410ZB 255
5043769Vesna LešnikVesna Lesnik00:54:4410ZB 216
5084217Jožica SušekJozica Susek00:54:4910ZB 154
5092085Irena TušarIrena Tusar00:59:0710ZB 37
5104230Elizabeta ŠavcElizabeta Savc01:01:4410ZB 222
5113118Cvetka BabičTAOCvetka Babic01:07:5610ZB 5
5114275Simona ŠpitalDruštvo za športno rekreacijo GorenjeSimona Spital01:09:4710ZB 105
5133638Nejka KosNejka Kos00:54:3110ZA 133
5153649Zorica KostićZorica Kostic01:01:1010ZA 165
5183351Eva FlajnikEva Flajnik00:56:5510ZA 295
5184250Jasmina ŠkaperJasmina Skaper01:03:0310ZB 233
5204338Amadeja TopoleAmadeja Topole00:58:2010ZB 191
5213049Urška PodpečanUrbani tekači (ŠD Mladi up)Urska Podpecan01:01:0410ZA 43
5223593Andreja KnupležFit z AndrejoAndreja Knuplez01:07:3110ZA 206
5223738Klementina KuzmičKlementina Kuzmic01:01:3610ZA 327
5234396Lija Emmelin VerneliTek pred služboLija Emmelin Verneli01:10:0110ZA 132
5233551Tjasa KapelTjasa Kapel01:10:5810ZA 106
5243968Jana PetelinšekDMSBZT CeljeJana Petelinsek00:59:4510ZB 203
5254298Barbara ŠtuhecFit z AndrejoBarbara Stuhec01:08:3310ZB 231
5282177Danica ZabretUrbani tekači (ŠD Mladi up)Danica Zabret01:03:0510ZB 49
5293960Anja Perko ValičAnja Perko Valic00:53:4210ZA 313
5323836Helena MičičŠD TAO PTUJHelena Micic01:09:1010ZB 78
5323585Jasna KlopčičEkipa ENEMONJasna Klopcic01:14:4810ZA 262
5353482Aleksandra HrgaAleksandra Hrga00:51:4410ZA 71
5363587Barbara KnapičFIT KLUB NOVO MESTOBarbara Knapic01:00:0210ZA 11
5364493Mihaela ŽilavecMihaela Zilavec01:06:1510ZA 326
5373724Jožica KukenbergJozica Kukenberg00:55:3410ZB 215
5384280Patricija ŠrajPatricija Sraj00:59:1310ZA 126
5385994Tanja UlagaTanja Ulaga01:06:1810ZB 291
5383690Tjaša KranjecTjasa Kranjec01:02:0210ZA 57
5424361Teja UlagaTeja Ulaga01:06:4310ZA 50
5433358Mirjana FlisMirjana Flis01:04:3210ZA 154
5454301Ana ŠujicaS Srcem za SlobotaAna Sujica01:00:1310ZA 326
5454312Ani TacerAni Tacer01:06:3910ZB 59
5453299Petra DrameSV - 20. PEHPPetra Drame01:01:3610ZB 197
5474295Dominika ŠtrucDominika Struc00:58:4310ZA 171
5483790Maja MajdičMaja Majdic01:03:0610ZA 328
5493226Jasmina CehnarVečerJasmina Cehnar00:59:4210ZB 140
5493893Maja NovakMaja Novak01:06:4110ZA 274
5503490Jasna HrženjakJasna Hrzenjak00:59:4810ZB 250
5513347Andreja FirbasAndreja Firbas01:07:0710ZA 44
5513234Bojana CingerliBojana Cingerli01:00:2010ZB 216
5513107Manuela AohmajerFit z AndrejoManuela Aohmajer01:12:0910ZA 123
5524149Katka SeršenHoferKatka Sersen01:04:0710ZA 222
5533279Darja Dobrajc LuanDarja Dobrajc Luan00:52:1410ZB 263
5534382Kristina VatovecKristina Vatovec01:00:3310ZB 29
5533841Mateja MirtŠ.D. ELEKTRO MARIBOR d.d.Mateja Mirt00:57:0110ZB 82
5543957Špela PerčičTempo TeamSpela Percic01:00:3310ZA 12
5553826Jerneja MedvedJerneja Medved01:01:4010ZB 343
5553539Mojca JudežŠportno društvo TrimusMojca Judez01:03:4510ZB 28
5563341Anka FerlicAnka Ferlic01:09:1910ZB 146
5564125Irena RozmanIrena Rozman01:06:4910ZB 177
5563071Mojca DobrovoljcDruštvo za kulturo in šport COOLMojca Dobrovoljc01:17:4110ZB 294
5573033Ana Kristina JovanoskiTravniške tekačiceAna Kristina Jovanoski01:01:2710ZB 218
5574064Nataša PuklkavecAtletski klub OrmožNatasa Puklkavec00:58:4910ZA 344
5583875Jaroslava MusilováKofolaJaroslava Musilova01:14:3910ZA 63
5583502Nina IvanušaAtletski klub OrmožNina Ivanusa00:53:3010ZA 256
5584285Sonja ŠtebihSonja Stebih01:00:3910ZB 284
5593607Manja KokolZUDV DornavaManja Kokol01:02:4410ZB 237
5604496Franja ŽištVečerFranja Zist00:59:0210ZA 220
5604053Marija PremecKD HrastnikMarija Premec00:57:0110ZB 24
5614540Majda JeromelMajda Jeromel01:07:0010ZB 305
5613636Mojca KorparUrbani tekači (ŠD Mladi up)Mojca Korpar00:57:1810ZB 341
5624506Mateja KaudekMateja Kaudek00:57:4110ZB 342
5634507Anja ŠaleharAnja Salehar01:02:5310ZB 343
5644353Alja TrupejAlja Trupej00:47:0510ZA 151
5674009Jerneja PodgoršekFit z AndrejoJerneja Podgorsek00:52:5910ZA 325
5674336Marjeta Tomšič MatićMarjeta Tomsic Matic01:05:5610ZB 97
5683887Tamara NémethTamara Nemeth00:56:3710ZA 347
5703352Boža AnkerstFit z AndrejoBoza Ankerst01:05:3810ZB 344
5714416Nada VolkUrbani tekači (ŠD Mladi up)Nada Volk01:08:5710ZB 189
5724436Irena BambičIrena Bambic01:03:3310ZB 350
5734365Klavdija UnterlehnerTekaška vadba v MariboruKlavdija Unterlehner01:00:1710ZA 108
5733924Lidija OzmecAtletski klub OrmožLidija Ozmec00:56:2110ZB 117
5744037Urška Poltrini BevkUrska Poltrini Bevk00:46:2810ZB 38
5753230Jolán ChaluppaJolan Chaluppa01:15:1010ZB 348
5763032Tünde GallaiŠportno društvo TrimusTünde Gallai00:57:0710ZA 90
5794366Mojca UranjekTekaška vadba v MariboruMojca Uranjek00:57:5510ZB 341
5804162Lucija SladičLucija Sladic00:56:4410ZA 42
5813367Tanja FrasBodifitTanja Fras01:02:1910ZB 208
5831328Brigita KostanjevecVaruh zdravjaBrigita Kostanjevec01:00:5810ZB 21
5834413Sara VogrinecRunnersSara Vogrinec01:06:4210ZA 9
584602Darinka KocjanDarinka Kocjan01:08:1410ZB 316
5844311Darja T. SulcDarja T. Sulc01:00:4110ZB 84
5853486Joži HribarUrbani tekači (ŠD Mladi up)Jozi Hribar01:04:5110ZB 72
5853375Maša FurmanZdrave vrednoteMasa Furman00:47:2310ZA 155
5863333Rebeka FarteljProteini.si Shop BTC Murska SobotaRebeka Fartelj01:05:0410ZA 306
5873848Barbka Močivnik ŠkedeljŠentjernejBarbka Mocivnik Skedelj00:51:5310ZB 27
5883263Tjaša ČukajneTjasa Cukajne01:06:3510ZA 122
5883410Veronika GošnikVeronika Gosnik00:58:0410ZA 187
5893576Andreja KlančarFreedomAndreja Klancar01:03:1410ZA 14
5903884Mojca NemecMojca Nemec01:08:2610ZB 199
5913430Alenka Grosman KlavžarRadenskaAlenka Grosman Klavzar00:55:5910ZB 40
5913377Petra GabrovecPetra Gabrovec01:12:3810ZA 178
5933594Lidija KnupležFit z AndrejoLidija Knuplez01:03:1210ZA 129
5954287Martina ŠtefkoMartina Stefko00:54:0010ZA 75
5954428Tanja VrbnjakSrednja zdravstvena šola Murska SobotaTanja Vrbnjak00:58:4910ZA 116
5964187Klavdija SrakaKlavdija Sraka00:59:2810ZA 348
5974395Mihaela VerkVETERANSKI SRČKIMihaela Verk01:04:1710ZA 235
5984155Andreja SkaličAndreja Skalic01:02:0410ZB 358
6003817Ines MatjašecFit z AndrejoInes Matjasec00:50:0610ZA 152
6013825Tadeja MaznikŠRD OMEGA AIRTadeja Maznik00:56:3210ZB 22
6023715Dolores Krmek TručlOstali odpadkiDolores Krmek Trucl00:56:4010ZB 360
6023843Tina MisjaTina Misja01:03:0010ZB 65
6044427Anita VrbančičAnita Vrbancic01:09:1510ZB 152
6053221Mirjam BurjaMirjam Burja00:57:5410ZB 91
6053365Špela FrangežHoferSpela Frangez00:58:1910ZA 100
6063081Sandra ReboljŠKD VEZALKASandra Rebolj01:06:4510ZB 364
6093087Ines AgičInes Agic01:04:4610ZA 52
6104299Tamara ŠtumpergerŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Tamara Stumperger00:56:2810ZA 54
6123057Nina MiličUrbani tekači (ŠD Mladi up)Nina Milic01:13:3310ZB 157
6134231Elka ŠavliŠD Šentviška GoraElka Savli01:11:0310ZB 246
6214072Anita RakovecFit z AndrejoAnita Rakovec01:03:4910ZA 27
6313462Mojca HorvatPrekmurske küreMojca Horvat00:55:4810ZA 2
6323510Mateja JakšičSZŠ Murska SobotaMateja Jaksic00:53:0310ZB 87
6333132Janja BalohTempo TeamJanja Baloh00:50:5510ZB 374
6343699Deborah Krempl DopliharReflexDeborah Krempl Doplihar00:57:2610ZB 293
6353300Marjeta DraškovičMarjeta Draskovic01:06:0310ZB 59
6363242Tamara CunkŠtudentsko-mladinski klub KlinkaTamara Cunk01:07:4010ZA 28
6404451Katja ZaveršnikŠD Latkova vasKatja Zaversnik01:03:4110ZA 136
6453693Aljoša KraševecAljosa Krasevec01:03:3210ZB 392
6494292Mirjana ŠtihMirjana Stih00:57:3610ZA 45
6503949Mateja PečjakFIT KLUB NOVO MESTOMateja Pecjak00:59:0510ZA 330
6523741Doroteja LahDoroteja Lah01:12:2210ZA 246
6563916Simona OsolinŠD AbankaSimona Osolin01:05:3710ZB 83
6583942Maja Papič LindičMaja Papic Lindic00:55:1310ZA 237
6593989Valentina PirihValentina Pirih01:04:2210ZA 354
6643177Aleksandra BolčevičAtletski klub OrmožAleksandra Bolcevic01:02:1310ZA 273
6663324Enja ErkerTekaški forumEnja Erker01:00:3610ZA 131
6674322Tjaša TerseglavVikend paketTjasa Terseglav01:04:2410ZA 163
6693037Snežana LujinovičVZAJEMNASnezana Lujinovic00:51:0910ZB 418
6703856Berta MorozŠD HotedršicaBerta Moroz00:54:2010ZB 223
6724463Melita ZorecMelita Zorec01:04:3110ZB 436
6724099Tanja Rep-čerkičcargo partner d.o.o.Tanja Rep-cerkic00:57:3710ZB 276
6763624Sabina KompoljšekDruštvo za športno rekreacijo GorenjeSabina Kompoljsek00:57:5210ZA 186
6783737Maja KuzmaMaja Kuzma01:09:0210ZA 35
6783914Rozi OrozelRozi Orozel00:51:3610ZA 68
6803161Tamara BiljetinaTamara Biljetina01:11:0210ZB 157
6813068Karmen ZaletelUrbani tekači (ŠD Mladi up)Karmen Zaletel00:53:2410ZB 181
6853799Jožica MaliVečerJozica Mali01:10:3510ZB 16
6874157Maša SkokMasa Skok01:01:1710ZA 64
6883952Anica PeklenkŠD PeklenkAnica Peklenk01:00:2610ZB 285
6924482Rosa ŽalodecFit z AndrejoRosa Zalodec01:06:5510ZA 273
6923203Tatjana BrumatTatjana Brumat01:05:1410ZB 360
6934509Nastja BuhVaruh zdravjaNastja Buh00:53:5810ZB 288
6963309Mateja DrnovšekMateja Drnovsek00:50:4810ZA 407
7023295Veronika DovjakVeronika Dovjak01:04:1010ZB 73
7084489Mojca ŽerdinZdrave vrednoteMojca Zerdin00:59:2810ZB 295
7103078Nina CoblŠD TAO PTUJNina Cobl01:05:0510ZB 127
7113283Vesna DoklFit z AndrejoVesna Dokl00:57:0310ZB 6
7133975Melita PetrovičRPD DravogradMelita Petrovic01:05:4410ZB 416
7153987Romina Pirccargo partner d.o.o.Romina Pirc00:52:3010ZA 267
7163827Zdenka Mehmedivatuh zdravja-vzajemnaZdenka Mehmedi01:06:4410ZB 85
7173163Barbara BlatnikBarbara Blatnik00:56:0710ZA 247
7183250Janja ČebuljVaruh zdravjaJanja Cebulj01:11:2410ZB 404
7223824Karmen MavriSvKarmen Mavri01:02:2210ZA 299
7233378Mihela GabrovecMihela Gabrovec01:12:3910ZB 256
7263568Vesna KerštajnVesna Kerstajn00:49:3010ZB 226
7274480Simona ŽagarSimona Zagar00:55:5610ZA 425
7313288Urša DolinarUrsa Dolinar01:04:1010ZA 423
7661366Petra KraljPetra Kralj01:00:0510ZB 17
7964516Leja ErklavecLeja Erklavec00:57:5010ZA 106
8901882Darja Selak MedvešekVaruh zdravjaDarja Selak Medvesek00:51:4310ZB 121
8981606Elizabet Negovec KopmajerBeti in MiranElizabet Negovec Kopmajer01:08:0910ZB 7
9112133Katja VišnarSloski teamKatja Visnar00:44:3310ZA 82
9363618Nadja KoletoNadja Koleto00:58:5910ZB 179
9451779Anica PugeljAnica Pugelj01:03:5710ZB 9
10134452Tanja Zavodnik Urbani tekači (ŠD Mladi up)Tanja Zavodnik 01:02:2310ZB 358
10464127Renata RožancSZŠ Murska SobotaRenata Rozanc00:53:2310ZB 217