35. Maraton treh src

Polmaraton Radenska Light (21.098 m) - ženski

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
1504Hellen Jepkosgei KimutaiHellen Jepkosgei Kimutai01:16:1621ZB 1
11008Simona FujsSV - RB 72. BRSimona Fujs01:42:2221ZC 2
2962Lea EinfaltSloski teamLea Einfalt01:25:2521ZA 1
21003Stanka FrišekŠKD TEŠStanka Frisek01:50:5021ZE 1
31004Lidija VidicSV - RB 72. BRLidija Vidic01:53:1721ZC 1
4589Jana Kotar IlijašDLT FILIPIDESJana Kotar Ilijas01:28:5021ZE 1
5969Loreta KmetLoreta Kmet01:30:3421ZB 2
71524Karla MarušičSV - CVŠKarla Marusic02:11:1521ZE 47
10785Marjana BenedikUrbani tekači (ŠD Mladi up)Marjana Benedik01:34:5221ZG 1
101435Petra LavričPetra Lavric01:51:3421ZA 16
132158Katarina VrabecKatarina Vrabec01:44:3721ZB 13
14637Erika MelihenCŠODErika Melihen01:35:5021ZD 2
142080Tjaša TurnšekTjasa Turnsek02:07:1521ZA 38
151077Katarina GrudenZavod MitikasKatarina Gruden02:43:0321ZA 55
16995Mojca FlerinSV - 132. GORPMojca Flerin01:36:4121ZC 3
17630Schaubach VesnaAD ŠtajerskaSchaubach Vesna01:36:5121ZB 5
181083Andreja GučekDruštvo za športno rekreacijo GorenjeAndreja Gucek01:44:5121ZF 2
19607Mojca TurčinMojca Turcin01:37:2521ZC 5
211152Elizabeta IlićElizabeta Ilic01:47:4621ZD 6
21959Simona DvorjakEMPORIUMSimona Dvorjak01:38:0121ZA 3
221854Aleksandra RoudiAleksandra Roudi01:38:3621ZD 17
23699Barbara Steinbauer-pallerBarbara Steinbauer-paller01:39:3521ZE 4
242203Mojca ZorkoMojca Zorko01:59:1721ZD 111
24823Selinšek BožicaTAO PtujSelinsek Bozica01:39:3621ZE 5
261242Damjana KemperleDamjana Kemperle02:08:1521ZF 33
271800Barbara RadošŠD NKBMBarbara Rados01:40:4621ZE 45
271467Špela LikarZavod MitikasSpela Likar02:21:4721ZC 10
291736Karmen PodmenikKarmen Podmenik01:51:5421ZE 8
291609Nives NikicNives Nikic02:10:4721ZC 4
312270Liljana KlobučarVaruh zdravjaLiljana Klobucar02:00:2821ZB 102
31904Staša ČerneStasa Cerne01:40:3121ZC 8
361557Monika MihelčičMonika Mihelcic02:00:0221ZI 13
37905Polona ČernePolona Cerne01:41:0021ZA 5
371042Tadeja GolobŠtudentski klub Slovenskih goricTadeja Golob01:56:0221ZA 9
38698Bernarda IvančičAtletski klub OrmožBernarda Ivancic01:41:1821ZG 3
40967Jasna ErženJasna Erzen01:41:3421ZC 11
401387Sonja KrenosDT5HKP2Sonja Krenos02:24:2921ZC 35
402028Tamara ŠvajgerSV - GŠSVTamara Svajger01:59:3421ZB 49
42587Iva PajenkIva Pajenk01:42:1921ZA 7
442102Ines VatovecSV - VZEInes Vatovec01:49:3121ZC 58
442141Majda VodnikUrbani tekačiMajda Vodnik01:47:3821ZF 17
46953Alenka DrakslerUrbani tekači (ŠD Mladi up)Alenka Draksler01:42:3621ZE 7
47534Renata KorošicTK Marathon 95 - VaraždinRenata Korosic01:42:5621ZD 6
482184Tina ZagorcSV - RB 72. BRTina Zagorc01:43:2121ZB 46
49212Sonja MisZavod MitikasSonja Mis02:22:4521ZD 6
50901Alenka ČebuljAlenka Cebulj01:43:3221ZC 15
53644Erika JuvanŠportno društvo Elektro CeljeErika Juvan01:43:4221ZF 2
541931Maja StadlerMaja Stadler02:07:0621ZC 55
54596Vanja HotkoŠD TAOVanja Hotko01:43:4321ZC 17
561349Marija KovačevićMarija Kovacevic01:57:3821ZB 47
581567Marija MikužBabji rožičMarija Mikuz02:10:3121ZF 21
581222Marjana KasapovičSV - 10. PEHPMarjana Kasapovic01:59:4521ZC 27
58511Vilma BrešanVikend paketVilma Bresan01:44:2421ZG 4
59968Tjaša KmetŠPORTNO DRUŠTVO STEKLARNA HRASTNIKTjasa Kmet01:44:2721ZA 10
60847Barica BučoBarica Buco01:44:3321ZC 20
621107Sara HlastecSara Hlastec01:55:3321ZA 28
64633Tjaša ŽnidarTravniške tekačiceTjasa Znidar01:45:0121ZC 21
661081Katja GrušovnikKatja Grusovnik01:46:4321ZB 17
671441Iris LebrehtSV - VZEIris Lebreht01:55:5521ZA 22
671297Maruša KolšekMarusa Kolsek02:11:5021ZA 50
681373Liljana KrambergerSV - 74. PEHPLiljana Kramberger02:07:0521ZC 30
68693Urška SajeŠD AbankaUrska Saje01:45:3121ZC 22
701416Polona Kukovec/Polona Kukovec01:33:5421ZC 6
74943Sabina DolinarSabina Dolinar01:46:2521ZC 24
75950Darja Dovnik MithansTek pred služboDarja Dovnik Mithans01:46:2821ZE 11
76859Alesa CarliTrio meglaAlesa Carli01:46:3021ZF 4
761622Sandra Oberlajt ŠpernjakSandra Oberlajt Spernjak02:03:5821ZD 19
771812Bernarda RauterBernarda Rauter02:01:5821ZD 37
781053Zoja GostenčnikZoja Gostencnik01:57:1021ZA 15
80582Jaeger RenateErdinger AlkoholfreiJaeger Renate01:47:2821ZH 2
801690Mateja PeternelSV - GŠSVMateja Peternel02:25:2521ZD 37
841788Dalia PusnikDalia Pusnik02:28:2021ZC 106
851856Nina RozmanNina Rozman02:00:2121ZD 38
87745Katja AvberšekZdrave vrednoteKatja Avbersek01:48:1321ZB 16
871843Nikolaja RojšekNikolaja Rojsek02:03:2321ZA 16
881689Anja PeternelAnja Peternel02:20:2521ZA 74
89678Kristina KapusKristina Kapus01:48:3521ZA 14
891668Sanja PeklarSV - 74. PEHPSanja Peklar01:58:2521ZA 4
901046Ana GombocAna Gomboc01:45:1321ZE 21
90896Mateja ČarmanMateja Carman01:48:3621ZF 6
92538Bernarda ŠrajSV - VZEBernarda Sraj01:48:3821ZD 9
93701Barbara UdovičBarbara Udovic01:48:3921ZD 10
942084Sandra TušarSandra Tusar02:00:2221ZE 57
95947Katja DonkoKatja Donko01:49:0121ZB 19
971786Maja PurgŠD TAO PTUJMaja Purg01:46:0621ZB 8
97650Simona CerkovnikDilemaSimona Cerkovnik01:49:1821ZD 11
991549Maja MesaričSV - 74. PEHP Maja Mesaric02:06:4221ZA 31
100579Rozalija KokoleŠD IZLAKERozalija Kokole01:49:3421ZG 6
1031808Jožica Ranfl RoškarZdrave vrednoteJozica Ranfl Roskar02:19:4821ZF 22
1041253Barbara KlančnikZdrave vrednoteBarbara Klancnik01:37:5921ZE 4
1061331Simona KostrevcSimona Kostrevc02:23:0221ZE 11
1072066Mojca TrobevšekZavod MitikasMojca Trobevsek01:56:1821ZB 146
108893Dragica CvišičVaruh zdravjaDragica Cvisic01:50:2621ZG 7
1102023Helena Šuligoj3K ŠPORT LJUBLJANAHelena Suligoj01:57:3021ZE 48
111865Klavdija CelecKlavdija Celec01:50:4321ZA 17
1121276Vesna KočarVesna Kocar01:40:0421ZC 44
1152224Mojca ŽeleznikarMojca Zeleznikar02:05:4021ZD 80
1172044Julija TepešZdrave vrednoteJulija Tepes01:57:1621ZE 29
1171376Sara KranvoglŠtudentski klub Slovenskih goricSara Kranvogl01:51:3121ZA 43
1171155Špela IntiharUrbani tekači (ŠD Mladi up)Spela Intihar01:49:4121ZD 16
1193439Tina HanžičVečerTina Hanzic02:05:1421ZA 37
1201621Špela NovšakAtletski klub OrmožSpela Novsak01:54:0821ZB 21
121225Irena OšlajZavod MitikasIrena Oslaj02:04:3821ZB 16
121623Jasmina Kozina PrapotnikUrbani tekači (ŠD Mladi up)Jasmina Kozina Prapotnik01:51:3821ZC 32
1231078Petra GrumPetra Grum01:51:5921ZB 10
125708Dragica KustecKemofarmacija d.d.Dragica Kustec01:52:3621ZF 9
1262239Nina ŽugmanFit z AndrejoNina Zugman02:03:3221ZC 32
128584Katja VavpetičKatja Vavpetic01:52:4521ZD 17
1281530Polona MayerPolona Mayer02:00:2221ZC 30
1281910Stanka SlatnarStanka Slatnar01:57:5921ZD 38
134861Aneli CebekAtletsko društvo KRONOSAneli Cebek01:53:0921ZA 24
135710Andreja NagodeNever give upAndreja Nagode01:53:1221ZC 34
1351474Petra SimeonovZavod MitikasPetra Simeonov01:57:2921ZD 3
136868Maja CerarSV - RB 72. BRMaja Cerar01:53:1621ZC 35
1361561Tanja MiklavcTanja Miklavc02:10:4221ZF 29
137549Gregorija BohincŠD PoljaneGregorija Bohinc01:53:1621ZF 10
139909Erika ČičZagonErika Cic01:53:2021ZE 19
140103Szandra BéltekiSzandra Belteki02:24:0021ZC 5
1411771Alenka PremošaAlenka Premosa01:54:2321ZB 21
141941Špela DolenecKemofarmacija d.d.Spela Dolenec01:53:3221ZA 25
142737Breda AndrenšekBreda Andrensek01:53:3721ZE 20
1421456Vida LeskošekZdrave vrednoteVida Leskosek01:54:4921ZC 28
1431806Špela RamšakŠKD TEŠSpela Ramsak01:58:3921ZC 245
144709Irena BradačSV - GŠSVIrena Bradac01:53:4821ZD 19
1461071Adrijana GrobelšekZavod MitikasAdrijana Grobelsek02:19:3921ZC 22
1461661Janja PavličJanja Pavlic02:05:3121ZB 7
1471179Helena JavornikTekaska vadba v MariboruHelena Javornik02:01:2421ZE 13
1502121Smilja VidmarSmilja Vidmar01:56:4021ZE 77
151844Katerina Bubnič SotošekKaterina Bubnic Sotosek01:54:1221ZE 22
1511142Nena HršakNena Hrsak02:02:2621ZB 3
1561464Lidija LevačićAK MeđimurjeLidija Levacic02:01:3421ZD 29
156729Nataša AlbrehtSloski teamNatasa Albreht01:54:2921ZE 23
1582246Katja ObleščakKatja Oblescak02:59:3521ZC 83
1621782Anemary PuhanAnemary Puhan02:04:1221ZG 38
163827Alenka BradeškoAlenka Bradesko01:55:1021ZA 27
1631825Zdenka RibičSV - 72 BR/POVZdenka Ribic02:00:4021ZF 6
165954Petra DrameSV - 20. PEHPPetra Drame01:55:2321ZA 28
1661479Marinka LorberGamsi CeljskiMarinka Lorber01:59:3321ZG 15
1682031Andreja ŠvigeljGiBitAndreja Svigelj02:06:2521ZF 76
1731949Polona StropnikPolona Stropnik01:55:3421ZD 48
1751693Jana Petrak ZajcJana Petrak Zajc01:54:3921ZD 151
175619Jana KramerDruštvo za športno rekreacijo GorenjeJana Kramer01:56:0321ZD 26
1791712Mateja PišljarZavod MitikasMateja Pisljar01:53:5421ZA 26
180795Neža BerraUla@Jon trail clubNeza Berra01:56:3021ZB 35
1821365Doroteja KrajncDruštvo za športno rekreacijo GorenjeDoroteja Krajnc02:01:5421ZD 17
1831198Majda JuncVaruh zdravjaMajda Junc02:00:4121ZE 22
1831957Urška SvetinaUrska Svetina01:58:4921ZB 11
1841149Alja HvalecAlja Hvalec01:40:3721ZB 6
185765Barbara Baša CigojBarbara Basa Cigoj01:57:0521ZC 41
186778Urška BeleSV - CVŠUrska Bele01:57:0821ZC 42
1872260Renata MurksRenata Murks02:16:4821ZB 154
1881780Sara PugeljSara Pugelj02:20:0721ZB 12
1902123Ines VidovičZdrave vrednoteInes Vidovic01:53:5621ZC 68
192990Fadila Kristina FiškušbrezFadila Kristina Fiskus01:57:4821ZE 28
1931341Natalija Kotnik HaberNatalija Kotnik Haber01:58:5621ZE 40
194741Anja ArkoAnja Arko01:57:5921ZC 43
1941205Stefani JuteršekStefani Jutersek02:05:1821ZH 29
1951256Barbara KlemencSloski teamBarbara Klemenc01:40:1121ZB 30
1952021Maja ŠubeljMFMaja Subelj02:47:0321ZC 89
195288Margit TóthiMargit Tothi02:26:1521ZH 52
202907Suzana ČerpnjakSuzana Cerpnjak01:58:2621ZC 44
204927Daniela DervaričDaniela Dervaric01:58:4021ZC 46
2061544Brigita MerharBrigita Merhar02:07:2721ZE 28
2071264Anita KlobučarAnita Klobucar01:54:2221ZD 44
208819Mateja BombekHitronogciMateja Bombek01:59:0421ZC 47
2091316Nastja KosNastja Kos01:57:4921ZA 12
2101382Mojca KrašovecMojca Krasovec02:24:1821ZF 9
212782Dragica BelšakDragica Belsak01:59:2921ZE 31
213689Barbara CafutaGamsi CeljskiBarbara Cafuta01:59:3221ZE 32
2131229Katja KavašKatja Kavas02:08:3521ZA 20
2151178Barbara JarcSV - RB 1. BRBarbara Jarc01:59:1121ZB 11
2152007Zora ŠrotZavod MitikasZora Srot02:32:5121ZA 77
2162130Joža VirantSV - 1. BR/POVJoza Virant02:05:4421ZE 69
220666Darinka BošnakUrbani tekači (ŠD Mladi up)Darinka Bosnak01:59:4821ZI 1
2212110Bernarda VerdnikBernarda Verdnik01:59:5421ZE 7
2221160Polona Ivanez"Varuh zdravja"Polona Ivanez01:45:2721ZE 35
222634Vlasta LešnikTEKAŠKI FORUMVlasta Lesnik01:59:5521ZI 2
225838Andreja BrodnikŠKD TEŠAndreja Brodnik02:00:2021ZC 50
2271452Tanja LesjakTanja Lesjak01:54:5021ZC 3
229655Polonca MajcenovičPolonca Majcenovic02:00:2221ZD 33
2321206Jelena JuvanVikend paketJelena Juvan02:19:1021ZC 14
2331466Lejla LežičEMPORIUMLejla Lezic01:53:2721ZB 10
233672Zvezdana MerharDilemaZvezdana Merhar02:00:3321ZE 36
234817Irena BohinecIrena Bohinec02:00:3421ZC 53
238848Nina BukovcUrbani tekači (ŠD Mladi up)Nina Bukovc02:00:4621ZA 46
240679Erna CibejGibitErna Cibej02:01:0621ZH 4
2401207Maca JuvanMaca Juvan02:03:2621ZG 34
2412199Klavdija ZidarŠportno društvo Zavarovalnice TriglavKlavdija Zidar02:01:3021ZD 94
244641Lojzka BratušaTekaška sekcija RadenskaLojzka Bratusa02:01:3021ZJ 1
2461923Monja SobočanMonja Sobocan02:04:4421ZD 58
2481688Anja PeternelAnja Peternel02:02:2721ZC 32
249923Anita Danč IsmajlovičAnita Danc Ismajlovic02:01:5221ZB 43
2491823Mateja ResnikMateja Resnik02:02:1821ZC 40
2551109Sandra HlevnjakSandra Hlevnjak02:18:1721ZA 52
255993Urška FlajsDMSBZT CeljeUrska Flajs02:02:0621ZD 41
2561579Nada Mlinarič GregorecTekaški klub Maraton PtujNada Mlinaric Gregorec02:17:0521ZF 52
2571495Sanja LužarSanja Luzar02:20:0621ZB 28
2591794Anka PušnjakNIKAN TEAMAnka Pusnjak01:52:4021ZD 9
2611842Nastja RojnikNastja Rojnik01:57:0421ZA 13
261870Terézia ChochulováAK Maraton RoznavaTerezia Chochulova02:02:4321ZF 15
264676Nina PodvornikUrbani tekači (ŠD Mladi up)Nina Podvornik02:03:2521ZC 57
2671310Simona KorelcSimona Korelc02:04:0721ZD 25
267813Tatjana BobnarBelimedTatjana Bobnar02:03:3721ZF 17
268585Marija JasencŠD KRTIMarija Jasenc02:03:4421ZE 41
2681153Tamara ImperlTamara Imperl01:47:3721ZA 9
273842Nataša BrunecNatasa Brunec02:04:0421ZE 43
2761102Mojca HavličekForrest Gump FactoryMojca Havlicek01:56:2421ZB 16
278766Sanja BašičSanja Basic02:04:3621ZB 46
2791304Nataša KopačNatasa Kopac01:55:4621ZA 10
2802049Ivana TkalecIvana Tkalec01:53:0321ZA 98
2811695Tina PetričTina Petric02:25:4221ZA 54
284998Pavla ForjanPavla Forjan02:05:0321ZE 45
2852091Petra UrbanijaZavod MitikasPetra Urbanija02:50:3121ZA 72
286620Justina Koprivšektekaški forumJustina Koprivsek02:05:0721ZH 5
2881886Jana SeličJana Selic01:34:4921ZC 3
2901674Mojca PernekMojca Pernek01:55:4721ZA 53
292727Nika AjdovecAO KranjNika Ajdovec02:05:4021ZA 54
2952243Saša ŽuntarZavod MitikasSasa Zuntar02:28:5521ZA 149
295775Stanka BegušŠD Elektro PrimorskaStanka Begus02:05:4121ZE 46
2961797Nina RačekSV - 10. PEHPNina Racek01:40:0421ZB 47
2972063Anka TretjakRPD DravogradAnka Tretjak01:59:3421ZD 59
299828Tina BrajnikSV - LOGBRTina Brajnik02:06:0321ZD 49
3001615Metka NovakMetka Novak01:48:2521ZB 7
3011113Vesna HojnikVesna Hojnik02:09:1621ZC 38
302860Metka CarliMetka Carli02:06:1721ZD 51
3031108Sergeja HlastecSergeja Hlastec01:58:1821ZB 36
3041122Iva HorvatIva Horvat01:43:4521ZA 40
3051110Irena HočevarIrena Hocevar01:55:5421ZH 20
3061727Ivana PlohlIvana Plohl01:40:4721ZA 52
306738Simona GregorSimona Gregor02:06:3721ZD 52
309659Baumann GerlindeStanzer TrailrunBaumann Gerlinde02:06:5121ZG 11
3102050Beáta TomaBeata Toma01:50:2021ZF 134
310554Simona KlančarSimona Klancar02:06:5621ZD 53
311942Anja DolinarAnja Dolinar02:07:0221ZA 58
3131614Maja Nose MijanovićMaja Nose Mijanovic01:56:3021ZB 2
317609Karmen AdamičUrbani tekači (ŠD Mladi up)Karmen Adamic02:07:1421ZD 56
3171589Marta MrakMojstranaMarta Mrak01:49:5621ZF 10
3181708Anamarija PircAnamarija Pirc02:09:4821ZA 30
3192062Jerica TrefaltJerica Trefalt02:01:5621ZC 92
3211744Darja Polanc NovakZdrave vrednoteDarja Polanc Novak02:04:4421ZC 48
321667Špela MalovrhNever Give UpSpela Malovrh02:07:4521ZE 49
322773Goranka BegušGoranka Begus02:07:4821ZD 57
3221073Katja GrosKatja Gros01:43:2021ZC 17
3242086Maja UlčnikŠportno društvo Zavarovalnice TriglavMaja Ulcnik01:40:4121ZC 76
3261189Petra JesenkoPetra Jesenko01:52:2221ZA 21
3271296Aleksandra KološaAleksandra Kolosa01:51:0721ZB 12
3271096Sandra HamlerŠtudentsko-mladinski klub KlinkaSandra Hamler02:08:1221ZA 33
330664Maria Rogacka-rzepkaSBD ENERGETYK RYBNIKMaria Rogacka-rzepka02:09:0721ZE 50
3311446Lea LemežLea Lemez02:20:0821ZA 30
332802Vilma BirsaUrbani tekači (ŠD Mladi up)Vilma Birsa02:09:4121ZF 23
333877Daša CizerlTekaški klub Maraton PtujDasa Cizerl02:09:4221ZA 63
3331273Sabina Kocet RitlopSabina Kocet Ritlop02:16:4121ZC 2
3362018Ljuba ŠtrukeljTekaška sekcija RadenskaLjuba Strukelj01:44:5921ZH 67
3432218Bernarda ZvirPodkrižnik d.o.o.Bernarda Zvir01:36:2121ZG 117
3431244Urška KerežiVečerUrska Kerezi01:40:5121ZD 2
345680Daša RebecDasa Rebec02:12:0721ZD 59
3461909Darja SlanaMočeradi TunjiceDarja Slana01:52:5721ZE 62
347695Maja RakovecMaja Rakovec02:12:4421ZC 70
348832Simona BrečkoUrbani tekači (ŠD Mladi up)Simona Brecko02:13:3221ZE 52
3491140Nataša HribernikŠportno društvo Zavarovalnice TriglavNatasa Hribernik01:51:0921ZD 7
3542126Tadeja VilarSV - 74. PEHPTadeja Vilar02:08:0921ZB 37
3552222Tjaša ŽaligTjasa Zalig01:35:2021ZB 30
356794Valerija BernikSV - CVŠValerija Bernik02:16:2921ZD 61
3591709Karmen PiršVARUH ZDRAVJAKarmen Pirs02:15:5021ZE 66
359704Tanja PotočnikTekaški klub Maraton PtujTanja Potocnik02:16:4221ZH 7
3622279Lea Vrečar CapuderLea Vrecar Capuder02:07:1221ZD 55
3651585Anja MohoričAnja Mohoric02:01:5221ZA 52
365658Irena JamnikIrena Jamnik02:18:5921ZA 69
3681167Darja JakominŠRD OMEGA AIRDarja Jakomin01:51:0121ZD 13
3701616Jozica Novakvzajemna klubJozica Novak02:10:4821ZJ 35
371815Svetlana BogojevićSvetlana Bogojevic02:19:5821ZE 57
3752171Irena VučinaGrupa T.N.T.Irena Vucina02:01:5421ZE 20
3781656Tamara Pavasović TroštTamara Pavasovic Trost01:56:5121ZB 24
380777Alenka BelclAlenka Belcl02:21:4021ZD 62
3802118Alenka VidmarVaruh zdravjaAlenka Vidmar02:05:4121ZC 165
3821574Martina MlakarMartina Mlakar02:04:1021ZC 125
383812Kristina BobičVaruh zdravja Murska SobotaKristina Bobic02:22:3921ZG 15
3841943Jana StrahiničAK-DOMŽALEJana Strahinic01:28:4421ZF 10
3852282Lidia ČerpnjakLidia Cerpnjak02:25:5221ZC 138
387631Karin JermanTekaški forumKarin Jerman02:23:0921ZE 61
3882247Suzana RajhSuzana Rajh01:43:5321ZC 75
392558Saša Stopinšek GolčmanGamsi CeljskiSasa Stopinsek Golcman02:25:0321ZD 64
3952124Irena VidrgerZavod MitikasIrena Vidrger02:08:0521ZC 96
3961908Marija SladičMarija Sladic02:05:5021ZA 39
3982148Mojca VohMojca Voh02:07:1421ZA 9
3991213Maja Kalanšd.partizan šk.lokaMaja Kalan01:54:4321ZF 19
3992029Tina Švajger SivecZaložba ICOTina Svajger Sivec01:53:0321ZC 40
400996Danica FlisUrbani tekači (ŠD Mladi up)Danica Flis02:27:0621ZF 33
403617Ana PoljanšekŠD MEDOKAAna Poljansek02:31:0221ZA 76
4042210Saša Zupan KoržeSasa Zupan Korze02:08:3121ZF 106
405712Neda TokaličŠD TAO PTUJNeda Tokalic02:32:4021ZH 9
4081543Mateja MencingarSV - VZEMateja Mencingar01:55:4621ZB 7
4091034Vanja GligorovičŠportno društvo Danfoss Trata d.o.o.Vanja Gligorovic02:34:5021ZA 8
4102089Anita UrbancŠD Premogovnik VelenjeAnita Urbanc01:55:3621ZD 2
4111954Ana SušecProteini.si Shop BTC Murska SobotaAna Susec02:06:3321ZB 1
411514Snježana PertociSnjezana Pertoci02:35:4121ZE 63
413863Branka CegnarBranka Cegnar02:38:5121ZD 67
4162207Andreja ZrničFit z AndrejoAndreja Zrnic01:54:4221ZB 63
4161079Katja GrumAsit d.o.o.Katja Grum02:06:3621ZB 277
4191749Irena PoljanšekETIKETA ŽIRIIrena Poljansek02:20:2421ZG 22
421515Kazimira LužnikAK SLOVENJ GRADECKazimira Luznik03:27:4921ZJ 3
4251979Nina ŠerceljSV - RB 1. BRNina Sercelj01:59:1121ZA 62
4271323Breda KosmačBreda Kosmac01:50:4121ZE 18
4311450Mojca LesFIT KLUB NOVO MESTOMojca Les02:02:2721ZF 77
4381475Laura ZafredZavod MitikasLaura Zafred02:19:5621ZB 5
4412120Mojca VidmarMojca Vidmar01:56:4021ZE 184
4501835Sanja RojSanja Roj03:01:1721ZD 83
4591904Darja SkopecDarja Skopec02:07:0221ZD 45
4651772Tina PretnarTina Pretnar01:45:3121ZA 24
4671424Valentina KutnjakValentina Kutnjak02:11:5921ZC 10
4692017Tina ŠtrukeljTina Strukelj01:53:0321ZB 35
4721739Martina PodvršnikSV - GŠSVMartina Podvrsnik01:51:1821ZE 52
4731997Katja ŠoberUrbani tekači (ŠD Mladi up)Katja Sober01:47:5421ZA 33
4791699Mira PetrovičMira Petrovic01:53:3921ZD 7
4871506Marjetka MalinovićVARUH ZDRAVJAMarjetka Malinovic01:58:0621ZA 27
5031600Urska MusicUrska Music02:08:4321ZD 46
5051767Marta PraznikMarta Praznik02:14:3121ZF 11
5072229Jasmina ŽinkoOMW SlovenijaJasmina Zinko01:52:5921ZB 154
5093041Barbara PliberšekBarbara Plibersek01:32:2221ZB 149
5151960Milena SvetlinUrbani tekači (ŠD Mladi up)Milena Svetlin02:32:4721ZF 15
5201578Tanja MlinaričZavod MitikasTanja Mlinaric02:05:0521ZD 80
5221013Ana GajićAna Gajic01:47:1021ZC 4
5241770Katja PrelecVikend paketKatja Prelec02:13:3221ZE 57
5301224Urška KastelicSV - 1. BR/POVUrska Kastelic02:44:0321ZD 1
5312215Renata ZverRenata Zver02:00:5321ZD 47
5351731Yvonne A. Pock KraljY & B Hair & Body TherapyYvonne A. Pock Kralj02:00:3021ZC 34
5442252Diana VolčjakDiana Volcjak01:43:3621ZA 22
5451374Laura KranerŠtudentski klub Slovenskih goricLaura Kraner02:05:3821ZA 28
5461791Polona PušljarŠportno društvo Zavarovalnice TriglavPolona Pusljar02:01:5821ZD 127
5511877Romana SchauerSV - LOGBRRomana Schauer02:13:5121ZE 23
5521375Nataša KranjecNatasa Kranjec02:20:0221ZC 42
5542255Urška GerbajsUrska Gerbajs02:35:3921ZB 61
5561845Sonja RomihSonja Romih01:56:1321ZD 9
5582025Nataša ŠumakNatasa Sumak01:41:5321ZA 3
5601694Slavka PetrašUrbani tekači (ŠD Mladi up)Slavka Petras01:47:5821ZG 124
5651123Klara HorvatKlara Horvat01:54:0421ZB 12
5682234Adriana ŽnidarŠtudentski klub Slovenskih goricAdriana Znidar02:05:3921ZA 49
5701307Aleksandra Koprivnikstaninvest d.o.oAleksandra Koprivnik01:54:0621ZE 19
5712114Simona VickovićVARUH ZDRAVJASimona Vickovic01:42:2321ZC 102
5772005Tina ŠpilakTina Spilak01:52:3721ZA 24
5971121Marta HorvatMarta Horvat01:46:1921ZE 15
6022154Saci VonaSaci Vona02:04:5521ZC 69
6081218Renata KamenšekRenata Kamensek01:50:0121ZB 13
6181072Karmen GrojzdekKarmen Grojzdek02:03:5421ZB 75
6202236Maja ŽnidaršičSV - RB 72. BRMaja Znidarsic01:40:1521ZB 3
6221322Alenka KosmačAlenka Kosmac02:16:4521ZF 13
6351630Simona OcepekSimona Ocepek01:58:2321ZE 1
6392220Anja ŽakeljAnja Zakelj01:59:3521ZA 143
6391186Marjeta JeralaMarjeta Jerala01:54:3321ZD 12
6411483Valerija LovrecSV - 1. BR/POVValerija Lovrec01:49:5421ZC 29
6421041Irma GolobZavod MitikasIrma Golob02:16:4021ZF 55
6491747Polona PolcPolona Polc02:03:4421ZA 59
6642232Katarina ŽivecKatarina Zivec01:41:2621ZC 124
6811339Nataša KotnikDruštvo za športno rekreacijo GorenjeNatasa Kotnik01:45:1621ZD 29
6841852Urška RoškerJONESUrska Rosker01:39:4421ZD 5
6851468Doris LikarSV - CVŠDoris Likar01:55:1521ZD 65
6862238Janja ŽnidaršičSV - 157. LOGPJanja Znidarsic01:44:2221ZC 35
6901188Tina JeromenŠD RibaTina Jeromen01:49:3221ZC 47
7012000Valerija ŠosterZavod MitikasValerija Soster02:35:4321ZD 104
7031805Angelca RakušaAngelca Rakusa02:35:2921ZH 81
7052137Katja VlasakKatja Vlasak01:49:4421ZA 98
7092101Sofi VataliSofi Vatali01:58:1321ZA 26
7141114Nataša HojnikNatasa Hojnik02:10:2421ZA 39
7181265Andreja Klujber OzmecAndreja Klujber Ozmec02:10:1421ZB 8
7221431Andreja LapajneAndreja Lapajne01:54:1821ZF 22
7231526Vesna MaučecVesna Maucec02:07:3821ZC 16
7242249Maja ZaplotnikvzajemnaMaja Zaplotnik01:35:1121ZD 58
7271399Katarina KrofličSV - GŠSVKatarina Kroflic02:02:1121ZD 13
7281512Petra MarinPetra Marin02:04:0421ZE 50
7391017Jožica GantarVARUH ZDRAVJAJozica Gantar02:04:0221ZE 2
7431545Petra MertikPetra Mertik02:17:0621ZA 48
7511659Nataša PavliDruštvo HbA1cNatasa Pavli02:25:1921ZE 15
7571827Jasna RijavecŠPORTNO DRUŠTVO STEKLARNA HRASTNIKJasna Rijavec01:42:3021ZB 21
7622113Kornelija VevarKornelija Vevar02:09:5921ZG 126
7641711Mateja PišljarMateja Pisljar02:25:2021ZA 36
7682011Tanja ŠtepicTanja Stepic01:47:2421ZC 52
7722208Suzana ZrnićSuzana Zrnic01:48:3721ZB 68
7772103Maja VaudaTekaška vadba v MariboruMaja Vauda02:01:2321ZE 134
7791037Urška GodvajsUrska Godvajs02:01:4721ZA 38
7891775Jana PrimčičSV - GŠSVJana Primcic01:50:2121ZD 11
7901262Antonija KlobučarAntonija Klobucar02:19:5821ZF 6
7991766Lidija PraunseisLidija Praunseis02:15:2121ZD 14
8032146Barbara VogrinčičPrekmurske küreBarbara Vogrincic01:59:4521ZA 179
8032258Blaža KrasnikBlaza Krasnik01:58:2021ZA 85
8051618Mateja NovakMateja Novak01:51:3821ZA 21
8172182Kristina ZadravecSVIZKristina Zadravec02:15:3021ZE 78
8191498Tadeja MagdičProteini.si Shop BTC Murska SobotaTadeja Magdic01:53:5621ZB 64
8201389Jolanda KreslinJolanda Kreslin02:00:2521ZE 28
8211383Jerneja Krašovec-Jerneja Krasovec02:20:2121ZE 39
8271272Katja KobentarSV - LOGBRKatja Kobentar01:45:5821ZB 11
8311539Simona MehleSimona Mehle01:54:1421ZC 19
8331245Lucija KernLucija Kern01:37:1421ZC 30
8451944Mateja StrbadMateja Strbad02:01:0821ZD 39
8531284Nika KogovšekNika Kogovsek02:22:5121ZB 17
8551580Mojca Močnik BevcGamsi CeljskiMojca Mocnik Bevc01:58:5421ZA 31
8591863Bojana RugeljVikend paketBojana Rugelj02:03:1521ZF 2
8701829Martina RobačerGamsi CeljskiMartina Robacer02:06:1221ZD 18
8821115Renata HojnikHoferRenata Hojnik01:51:2221ZC 18
8841633Natalija Ojsteršek PrebilSV - 1. BR/POVNatalija Ojstersek Prebil02:05:4321ZD 2
8892219Tjaša ŽakeljTjasa Zakelj02:14:4421ZC 71
8921841Marjana RojnikMarjana Rojnik02:12:3121ZG 74
8951461Vesna LešnikVesna Lesnik02:00:1721ZC 43
8972152Dunja VolkDunja Volk01:46:0621ZC 92
8991932Anja StaničZavod MitikasAnja Stanic02:24:3621ZA 4
9011184Veronika Jelen PolakVeronika Jelen Polak02:25:2721ZC 47
9031966Urška ŠalejZavod MitikasUrska Salej02:21:5421ZE 19
9042119Irena VidmarUrbani tekači (ŠD Mladi up)Irena Vidmar01:48:0021ZE 31
9162027Lenka ŠuštarLenka Sustar02:19:4621ZC 113
9241586Helena Mohorko BrovčHelena Mohorko Brovc01:43:4221ZC 38
9252156Manca VovkŠD Kranjska GoraManca Vovk01:39:5321ZC 13
9271673Romana PerhajSV - 157. LOGPRomana Perhaj02:06:4221ZF 17
9331440Sabina LebarDruštvo za športno rekreacijo GorenjeSabina Lebar02:00:4021ZA 29
9401953Bernarda SušaVikend paketBernarda Susa01:49:1321ZE 25
9422012Marija ŠtevanecŠportno društvo Zavarovalnice TriglavMarija Stevanec01:35:3421ZE 82
9432131Katja VirtKatja Virt01:48:5221ZC 127
9442161Sanja VrbekLongvitaSanja Vrbek01:50:3621ZA 132
9472042Maša TemlinMasa Temlin02:32:1321ZC 77
9522033Valerija TacigaŠD TAO PTUJValerija Taciga02:04:3921ZF 3
10151534Dijana MedićZdrave vrednoteDijana Medic02:06:1321ZA 5
10171087Laura Guzelj BlatnikAtletsko društvo KRONOSLaura Guzelj Blatnik01:34:4121ZA 39
10272090Anja UrbanijaZavod MitikasAnja Urbanija02:50:3221ZA 173