Rezultati

36. Maraton treh src

Maraton Radenska Classic (42.195 m) - ženski

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
15Hellen Jepkosgei KimutaiHellen Jepkosgei Kimutai02:47:5942ZB 1
27Marija VrajićAK MaksimirMarija Vrajic02:58:3242ZD 1
350Helena JavornikAD ŠtajerskaHelena Javornik03:01:3242ZF 17
4110Barbara BelušićAK Istra PulaBarbara Belusic03:23:4542ZC 7
5336Petra TramtePetra Tramte03:31:3542ZD 2
696Nataša AljančičAK DomžaleNatasa Aljancic03:35:0042ZE 10
7323Jamanta ŠafranjArk TronJamanta Safranj03:36:3842ZB 2
8209Majda KozjekZavod MitikasMajda Kozjek03:45:1542ZF 16
9360Bernarda ZvirPodkrižnik d.o.o.Bernarda Zvir03:46:3542ZG 1
1094Tjaša ŽnidarTekaška skupina JeseniceTjasa Znidar03:47:1342ZC 5
1139Bernarda IvančičAK OrmožBernarda Ivancic03:47:2042ZG 5
12241Maja MatićLa FitMaja Matic03:48:4742ZC 7
13311Božica SelinšekTAOBozica Selinsek03:51:5042ZE 2
14156Petra FurlaničPetra Furlanic03:52:5442ZC 38
15348Simona VickovićBorisova bežeča decaSimona Vickovic03:53:0342ZC 5
16276Irena PeternelFast_FuriousIrena Peternel03:58:4142ZB 1
17143Anita DobrotinšekAnita Dobrotinsek03:58:4742ZD 75
18125Marija BrumenTekaška vadba v MariboruMarija Brumen04:02:1842ZG 9
19299Smilja RosićTekaška sekcija RadenskaSmilja Rosic04:02:5542ZD 35
2097Nina AltNina Alt04:04:0142ZA 9
21296Alma RihtaršičDMP CeljeAlma Rihtarsic04:04:2842ZD 20
22167Marta HorvatŠD BerkovciMarta Horvat04:06:3742ZE 29
23379Katja VavpetičKatja Vavpetic04:06:5242ZE 4
24341Tamara UlagaTamara Ulaga04:07:1042ZB 4
25127Aneli CebekAD KronosAneli Cebek04:07:2042ZA 8
26361Janja ŽnidaršičSlovenska vojskaJanja Znidarsic04:08:0942ZC 6
27400Ana GajićAna Gajic04:08:4842ZD 6
28298Petra RopretTečemo z nasmehom-Klemen DolencPetra Ropret04:12:3242ZC 14
29368Jelena DomislovićTK Marathon 95 - VaraždinJelena Domislovic04:14:5542ZB 5
30239Urška MaroltMartiseUrska Marolt04:17:1742ZF 4
31256Milana MurgićAk SljemeMilana Murgic04:18:1142ZF 20
32310Vlasta SedejZavod MitikasVlasta Sedej04:18:2542ZC 8
33346Bernarda VerdnikBernarda Verdnik04:28:4942ZE 5
3427Silvija Fanžol DunjkoSilvija Fanzol Dunjko04:28:5842ZB 17
351795Marjetka KoširMarjetka Kosir04:30:4042ZD 12
3649Breda KosmačBreda Kosmac04:31:4842ZE 14
37362Katja ŽuničTekaška sekcija RadenskaKatja Zunic04:32:2242ZB 7
3846Sibylle KozekSibylle Kozek04:33:2442ZE 2
391022Tatjana Bolčina KacinUrbani tekačiTatjana Bolcina Kacin04:36:1742ZD 94
40130Irena CotmanIrena Cotman04:38:0242ZC 3
4159Špela NovakTK Telemach LjubljanaSpela Novak04:40:5242ZC 1
42101Oana BacanuAK Jastreb 99Oana Bacanu04:44:3042ZC 30
4363Lea OmersaAK KranjLea Omersa04:59:0442ZG 5
44337Jerica TrefaltJerica Trefalt05:13:2242ZC 12
45392Urška MusičUrska Music05:22:0142ZE 8
46278Yvonne Pock KraljManualna Terapija BrunoYvonne Pock Kralj05:26:5142ZC 4
47314Zdenka SerušnikZdenka Serusnik05:42:4742ZF 5
48381Urška ŠalejUrska Salej05:53:0442ZE 9