Rezultati

38. Maraton treh src

Polmaraton Radenska Medium (21.098 m) - ženski

Mesto Startna številka Ime in priimeknameČasKategorija Mesto kategorija
11001Christine Moraa OigoChristine Moraa Oigo01:15:4421ZB 1
21002Zita KácserZita Kacser01:23:5521ZB 2
31508Helena JavornikTekaška vadba v MariboruHelena Javornik01:26:5221ZF 1
42088Nives SkubeNives Skube01:34:3321ZA 1
52033Irena PišekIrena Pisek01:35:5521ZB 3
62110Marija ŠekoranjaMarija Sekoranja01:37:2221ZC 1
71421Barbara RadošŠD NKBMBarbara Rados01:37:4521ZE 1
81097Irena BurgarCekinčiceIrena Burgar01:37:5421ZE 2
91050Alenka HorvatAK VARAŽDINAlenka Horvat01:38:0821ZE 3
101444Karmen Petrovcic PotocnikŠD TEK JE LEKKarmen Petrovcic Potocnik01:38:2821ZE 4
111044Tjaša ŽaligAk PanvitaTjasa Zalig01:38:3421ZC 2
121123Nataša RadkovičDRUŠTVO ADDIKONatasa Radkovic01:39:2821ZC 3
131812Jasna ErženJasna Erzen01:39:5921ZD 1
141807Eva DrmotaEva Drmota01:40:0121ZA 2
152229Nataša PrašnikarHervisNatasa Prasnikar01:40:4521ZF 2
161225Barbara KlančnikMEDISBarbara Klancnik01:41:4421ZE 5
171408Manca VovkŠD Kranjska GoraManca Vovk01:41:5021ZC 4
181185Urška RoškerJONESUrska Rosker01:42:0021ZD 2
195728Tanja KrambergerTanja Kramberger01:43:0221ZC 5
201047Pina MilisicAK SljemePina Milisic01:43:2521ZD 3
211902Vesna KočarVesna Kocar01:43:4621ZC 6
221057Minka ŠebenikATLETSKI KLUB DOMŽALEMinka Sebenik01:44:2121ZF 3
231331Anamarija LampičSLOSKIAnamarija Lampic01:44:3221ZA 3
242233Erika JuvanŠportno društvo Elektro CeljeErika Juvan01:44:5221ZG 1
252138Danaja ŠtularDanaja Stular01:45:1221ZA 4
261709Ivanka ŠircaZdravilišče Radenci Ivanka Sirca01:45:2321ZH 1
271312Melita BalekSA prevajalska pisarnaMelita Balek01:45:3221ZE 6
281452Marija RojičŠD-PULZMarija Rojic01:45:5121ZF 4
291507Manuela GolobTekaška vadba v MariboruManuela Golob01:46:1221ZA 5
301434Mateja KmetŠD STEKLARNA HRASTNIKMateja Kmet01:46:1221ZA 6
311098Petra UršičCekinčicePetra Ursic01:46:1421ZD 4
321010Helena Žavbi3K ŠportHelena Zavbi01:46:4521ZD 5
331715Katarina ŽivecZdravilišče Radenci Katarina Zivec01:46:4721ZC 7
341788Staša ČerneStasa Cerne01:47:0121ZC 8
351120Darja DacarDRUŠTVO ADDIKODarja Dacar01:47:1221ZC 9
361085Sara Tiefengraber TiefengraberBKESara Tiefengraber Tiefengraber01:47:3421ZA 7
371900Simona KocbekSimona Kocbek01:47:4921ZB 4
381557Katja ŽuničTS RADENSKAKatja Zunic01:48:2821ZB 5
392113Marija Šeme IrmanMarija Seme Irman01:48:2821ZD 6
401234Ines VidovičMEDISInes Vidovic01:48:3521ZD 7
411521Eva UkmarTekaško društvo SavinjčanEva Ukmar01:48:4421ZB 6
421232Brigita ŠuperMEDISBrigita Super01:48:5221ZC 10
431201Dana KapunKlub študentov Slovenska BistricaDana Kapun01:49:0421ZA 8
441620Ana ŠumahVaruh zdravjaAna Sumah01:49:3621ZA 9
451587Slavka PetrašUrbani tekačiSlavka Petras01:49:4421ZG 2
462048Ariana PrelogAriana Prelog01:49:4521ZB 7
471753Natasa BendeNatasa Bende01:49:4821ZA 10
481359Mateja PešakovićSVIZ OO PtujMateja Pesakovic01:49:4921ZA 11
491993Mira NovakMira Novak01:49:5321ZC 11
501041Sandra VaserAK MeđimurjeSandra Vaser01:49:5521ZE 7
511857Katja HusKatja Hus01:50:0021ZA 12
521008Ana GajičAna Gajic01:50:0621ZD 8
531576Špela IntiharUrbani tekačiSpela Intihar01:50:4521ZD 9
541490Asta GregoričŠujske srnceAsta Gregoric01:50:5321ZC 12
551495Ana Zamrnik KolenbrandTaprave raketeAna Zamrnik Kolenbrand01:51:1321ZC 13
562243Tina MlinarŠD Zavarovalnice TriglavTina Mlinar01:51:2121ZC 14
572170Katja VirtKatja Virt01:51:2521ZC 15
581060Bernarda IvančičAtletski klub OrmožBernarda Ivancic01:51:3421ZG 3
591203Alja ČrvKŠD PečeAlja Crv01:52:0421ZA 13
601114Dunja Kaloh MomDIVJAKIDunja Kaloh Mom01:52:0921ZD 10
611213Tanja KoserMariborski tekačiTanja Koser01:52:2221ZC 16
621230Špela Helena SellakMEDISSpela Helena Sellak01:52:2321ZA 14
631094Monika VidmarBorisova bežeča decaMonika Vidmar01:52:2621ZC 17
641554Ljuba ŠtrukeljTS RADENSKALjuba Strukelj01:52:4121ZH 2
651416Iris BreznikŠD MATKOIris Breznik01:52:4321ZD 11
661806Katja DonkoKatja Donko01:52:4821ZC 18
671286Andreja KaminPrivilegiranci - Salming team KranjAndreja Kamin01:53:0021ZD 12
682180Barbara VogrinčičBarbara Vogrincic01:53:0221ZA 15
691955Manca MajcenManca Majcen01:53:1821ZC 19
701616Erna PudgarVaruh zdravjaErna Pudgar01:53:2821ZH 3
711506Simona CerkovnikTekaška vadba v MariboruSimona Cerkovnik01:53:3921ZE 8
721790Erika ČičErika Cic01:53:4521ZE 9
732231Ivanka JanežičIvanka Janezic01:54:0321ZE 10
742037Jasna PlatovšekJasna Platovsek01:54:0521ZC 20
751263Metka ArzenšekOrientacijski klub Slovenske KonjiceMetka Arzensek01:54:0621ZC 21
761572Anita GregorcUrbani tekačiAnita Gregorc01:54:3321ZE 11
771547Vlasta LunežnikTS RADENSKAVlasta Luneznik01:54:3821ZE 12
781038Nada SiladiAK MeđimurjeNada Siladi01:54:3821ZD 13
792097Tjaša SotlarTjasa Sotlar01:54:4421ZA 16
801011Mateja Škreblin4ever2gedrMateja Skreblin01:54:5021ZD 14
812029Jerneja PintaričJerneja Pintaric01:54:5221ZA 17
823292Snežana LujinovičMEGASnezana Lujinovic01:55:0721ZF 5
831360Tomaž VindišSVIZ OO PtujTomaz Vindis01:55:0921ZC 22
841127Nataša KotnikDruštvo za športno rekreacijo GorenjeNatasa Kotnik01:55:1721ZD 15
851825Anja GaberAnja Gaber01:55:2021ZA 18
862096Tajda SobočanTajda Sobocan01:55:2821ZA 19
871943Vida LeskošekVida Leskosek01:55:4521ZC 23
881969Polona MayerPolona Mayer01:55:4921ZD 16
891889Jana KavrzováJana Kavrzova01:55:5121ZD 17
901157Klementina MakariFitness _ coffee RadenciKlementina Makari01:56:1121ZA 20
911678Alenka SekavčnikZavod MitikasAlenka Sekavcnik01:56:2521ZF 6
921074Elizabeta IlićAudit _ Co d.o.o.Elizabeta Ilic01:56:3521ZE 13
931092Nataša MajcBorisova bežeča decaNatasa Majc01:56:4121ZD 18
941602Nataša BreznikarVaruh zdravjaNatasa Breznikar01:57:1021ZE 14
951697Nataša HočevarZdravilišče Radenci Natasa Hocevar01:57:1621ZD 19
962140Zdenka ŠumandlZdenka Sumandl01:57:2921ZF 7
971596Majda VodnikUrbani tekačiMajda Vodnik01:57:3021ZF 8
981832Urška GodvajsUrska Godvajs01:57:3221ZA 21
991188Aleksandra MiklavčičKarate klub LogatecAleksandra Miklavcic01:57:4321ZF 9
1001035Nives PomorAK MeđimurjeNives Pomor01:57:4521ZE 15
1012259Sonja ViragSonja ViragSonja Virag01:58:1821ZD 20
1021588Martina PodvršnikUrbani tekačiMartina Podvrsnik01:58:2521ZF 10
1031631Neža BergantVitezi dobrega tekaNeza Bergant01:58:4221ZC 24
1041768Sabina BrdnikSabina Brdnik01:58:4521ZA 22
1052157Renata TrobišRenata Trobis01:59:2721ZD 21
1061549Neža MarinTS RADENSKANeza Marin01:59:3521ZB 8
1071972Mojca MerkunMojca Merkun01:59:4221ZF 11
1081368Anita UrbancNever give upAnita Urbanc01:59:4421ZD 22
1092142Mateja ŠvabMateja Svab01:59:4421ZC 25
1101611Irena OglajnerVaruh zdravjaIrena Oglajner01:59:4621ZF 12
1111136Lucija KrajnikDruštvo Žarek upanjaLucija Krajnik01:59:5321ZC 26
1121570Karin GoljaUrbani tekačiKarin Golja01:59:5721ZA 23
1131856Marjeta HostnikMarjeta Hostnik02:00:0521ZA 24
1141021Natalija BračkoAK MeđimurjeNatalija Bracko02:00:1121ZC 27
1151026Marina DržanićAK MeđimurjeMarina Drzanic02:00:1921ZC 28
1161358Anita Korošec KapelSVIZ OO PtujAnita Korosec Kapel02:00:2121ZD 23
1171672Darja PreskarZavod MitikasDarja Preskar02:00:3321ZF 13
1181912Breda KosmačBreda Kosmac02:00:4321ZF 14
1191821Maria FortmüllerMaria Fortmüller02:00:4521ZF 15
1202002Barbara OvčjakBarbara Ovcjak02:00:4621ZA 25
1212023Maja PetermanMaja Peterman02:00:4921ZA 26
1221911Anja KosiAnja Kosi02:00:5021ZA 27
1232024Renata PetermanRenata Peterman02:01:0421ZE 16
1241152Nina ŽugmanFit z AndrejoNina Zugman02:01:1421ZD 24
1251898Klaudija KmetecKlaudija Kmetec02:01:1721ZD 25
1261573Helena GrlUrbani tekačiHelena Grl02:01:2221ZD 26
1272072Nina RozmanNina Rozman02:01:2321ZD 27
1281504Irena VidmarTEKAČI BISTRICAIrena Vidmar02:01:3221ZF 16
1291113Urška IršičDIVJAKIUrska Irsic02:01:3721ZD 28
1301583Tatjana LeskovecUrbani tekačiTatjana Leskovec02:01:4521ZD 29
1311837Tatjana GrajžlTatjana Grajzl02:01:4621ZF 17
1322089Maja SlanaMaja Slana02:02:0121ZC 29
1331604Dragica CvišičVaruh zdravjaDragica Cvisic02:02:0521ZH 4
1342252Klavdija JakopKlavdija Jakop02:02:0921ZD 30
1351292Brigita ZajecPrivilegiranci - Salming team KranjBrigita Zajec02:02:2321ZD 31
1361990Saša NeradSasa Nerad02:02:2521ZD 32
1372205Jelka ZupanJelka Zupan02:02:2821ZE 17
1382109Daja ŠekoranjaDaja Sekoranja02:02:2921ZB 9
1391747Blatnik BarbaraBlatnik Barbara02:02:3521ZC 30
1402126Kristina Šolmajer StropnikKristina Solmajer Stropnik02:02:4721ZD 33
1411681Alenka StrmecZavod MitikasAlenka Strmec02:02:5321ZC 31
1422186Mateja VrečkoMateja Vrecko02:02:5621ZF 18
1432028Sandra PietSandra Piet02:03:0521ZF 19
1442040Yvonne Pock KraljYvonne Pock Kralj02:03:1621ZD 34
1452165Zsofia VataliZsofia Vatali02:03:2021ZB 10
1461999Brigita OjsteršekBrigita Ojstersek02:03:5521ZD 35
1471128Doroteja KrajncDruštvo za športno rekreacijo GorenjeDoroteja Krajnc02:03:5821ZE 18
1481618Barbara SlugaVaruh zdravjaBarbara Sluga02:04:0821ZA 28
1491342Jerneja MatjašičSrednja šola za gostinstvo in turizem RadenciJerneja Matjasic02:04:1121ZD 36
1501789Petra ČervencováPetra Cervencova02:04:1121ZC 32
1512078Sara SedejSara Sedej02:04:1521ZA 29
1521318Vesna MaučecSAVA turizem d.d.Vesna Maucec02:04:2021ZD 37
1531985Alenka MršeAlenka Mrse02:04:2321ZC 33
1542036Mojca PlaninšekMojca Planinsek02:04:3321ZE 19
1551370Milena PogladičMilena Pogladic02:04:3921ZF 20
1561886Marina KatićMarina Katic02:04:5821ZA 30
1571750Barbara Baša CigojBarbara Basa Cigoj02:05:0021ZD 38
1581515Arijana SteblovnikTekaška vadba v MariboruArijana Steblovnik02:05:0321ZF 21
1591626Nataša BrunecVegan.siNatasa Brunec02:05:1521ZE 20
1601132Mojca RadovanDruštvo za športno rekreacijo GorenjeMojca Radovan02:05:2421ZC 34
1611045Zvezdana MerharAK POLJANE Zvezdana Merhar02:05:3121ZE 21
1622016Urška PečkajUrska Peckaj02:05:3821ZA 31
1631987Jozica MurnikJozica Murnik02:05:5721ZF 22
1641714Sanja VlahovićZdravilišče Radenci Sanja Vlahovic02:05:5821ZF 23
1651479Darja JakominŠRD OMEGA AIRDarja Jakomin02:06:0121ZE 22
1662117Klara ŠetincKlara Setinc02:06:0321ZA 32
1671382Mojca UršnikŠD BSHMojca Ursnik02:06:0321ZF 24
1681414Maja ŠetinaŠD MAKSIMMaja Setina02:06:0721ZC 35
1692104Polona StropnikPolona Stropnik02:06:1321ZD 39
1701763Tatjana Bolčina KacinTatjana Bolcina Kacin02:06:1821ZE 23
1711603Lidija BukovšekVaruh zdravjaLidija Bukovsek02:06:2721ZD 40
1721149Marjana ČučekFit z AndrejoMarjana Cucek02:06:3321ZD 41
1731734Sabina AvsecSabina Avsec02:06:4621ZD 42
1741516Vesna TorošTekaška vadba v MariboruVesna Toros02:06:5221ZH 5
1751562Jana KramerTUŠJana Kramer02:06:5421ZE 24
1765535Nika PetelinšekVaruh zdravjaNika Petelinsek02:06:5921ZA 33
1772156Špela TrdinaSpela Trdina02:07:1121ZC 36
1781565Karmen AdamičUrbani tekačiKarmen Adamic02:07:1621ZE 25
1791034Željka Podgorelec-sircAK MeđimurjeZeljka Podgorelec-sirc02:07:2221ZE 26
1802122Sonja ŠkerlakSonja Skerlak02:07:3021ZC 37
1811797Anita Danč IsmajlovičAnita Danc Ismajlovic02:07:3821ZC 38
1821261Valerija DančOO SVIZ PomurjaValerija Danc02:07:3821ZC 39
1831949Blanka LorencicBlanka Lorencic02:07:4821ZA 34
1841585Daniela MiričUrbani tekačiDaniela Miric02:08:0521ZE 27
1851800Aleksandra DenšaAleksandra Densa02:08:1021ZC 40
1861831Barbara GlavinaBarbara Glavina02:08:2021ZE 28
1871854Nina HorvatNina Horvat02:08:2421ZA 35
1881796Samira DalatiSamira Dalati02:08:3121ZD 43
1891978Brigita MlakerBrigita Mlaker02:08:3621ZD 44
1901349Mateja Debevec DolinarSTRANČANMateja Debevec Dolinar02:08:5121ZC 41
1911841Mojca GrudenMojca Gruden02:09:0021ZD 45
1922171Katja VlasakKatja Vlasak02:09:1121ZB 11
1931607Nina KosjerVaruh zdravjaNina Kosjer02:09:1821ZC 42
1941621Inga VeselkoVaruh zdravjaInga Veselko02:09:2021ZI 1
1952144Andreja ŠvigeljAndreja Svigelj02:09:2721ZF 25
1961337Petra VirantSlovenska vojskaPetra Virant02:09:3421ZA 36
1971732Breda AndrenšekBreda Andrensek02:09:3521ZE 29
1981707Tatjana SelanZdravilišče Radenci Tatjana Selan02:09:4721ZE 30
1992035Ana PlanincAna Planinc02:09:5021ZB 12
2002061Andreja RakušaAndreja Rakusa02:10:0221ZC 43
2011751Szandra BéltekiSzandra Belteki02:10:0921ZC 44
2021744Irena BaničIrena Banic02:10:1621ZE 31
2032004Asja P. SenekovicAsja P. Senekovic02:10:2821ZB 13
2042055Anemary PuhanAnemary Puhan02:10:3421ZH 6
2051460Saša BilbanŠKD TEAM dREAmSasa Bilban02:10:3621ZD 46
2061578Romana Jemec OpekaUrbani tekačiRomana Jemec Opeka02:10:3621ZF 26
2071151Sonja RantašaFit z AndrejoSonja Rantasa02:11:0921ZD 47
2081556Klara ZemljičTS RADENSKAKlara Zemljic02:11:0921ZA 37
2091695Sylvia BirkmayerZdravilišče Radenci Sylvia Birkmayer02:11:1321ZF 27
2102051Renata PreradovicRenata Preradovic02:11:1921ZB 14
2111513Simona SajeTekaška vadba v MariboruSimona Saje02:11:2121ZC 45
2121677Vlasta SedejZavod MitikasVlasta Sedej02:11:4121ZC 46
2131090Klaudija GiderBorisova bežeča decaKlaudija Gider02:11:5221ZD 48
2141995Tea OberdankTea Oberdank02:11:5521ZB 15
2151087Vesna PernekBodifit Vesna Pernek02:12:0321ZA 38
2161190Katarina LotričKatarina LotricKatarina Lotric02:12:0621ZA 39
2171599Hermina ŠantejUrbani tekači kkHermina Santej02:12:1421ZE 32
2182255Katja BunderlaKatja Bunderla02:12:3121ZA 40
2191811Ana DvoršekAna Dvorsek02:12:3821ZA 41
2201429Veronika HorvatŠD SODOVeronika Horvat02:12:4021ZA 42
2211901Sabina KocetSabina Kocet02:12:5021ZD 49
2222220Dragana PetrovićActive TravelingDragana Petrovic02:13:0621ZC 47
2232237Smiljana FlajsingerŠD TAO PTUJSmiljana Flajsinger02:13:1721ZG 4
2241352Valerija BernikSVValerija Bernik02:13:3121ZE 33
2251675Lucija RoblekZavod MitikasLucija Roblek02:13:4421ZA 43
2262075Jasna Rus BožičJasna Rus Bozic02:13:5321ZB 16
2271930Nataša KranjecNatasa Kranjec02:14:1821ZC 48
2281295Jana PoglajenPulz športJana Poglajen02:14:1921ZE 34
2292251Polona ZavršanPolona Zavrsan02:14:2321ZE 35
2301422Blanka ŠauperlŠD NKBMBlanka Sauperl02:14:2421ZF 28
2311609Alenka LičenVaruh zdravjaAlenka Licen02:14:2421ZE 36
2321305Nataša OstričRun Forest RunNatasa Ostric02:14:2521ZB 17
2331705Bojana RugeljZdravilišče Radenci Bojana Rugelj02:14:3221ZG 5
2342085Darja SkopecDarja Skopec02:14:3321ZE 37
2351494Urška TrebičnikTaprave raketeUrska Trebicnik02:14:4321ZD 50
2361874Angelca Jekoš BlažiAngelca Jekos Blazi02:15:1021ZF 29
2371610Simona OcepekVaruh zdravjaSimona Ocepek02:15:3021ZF 30
2381687Anja ZemeZavod MitikasAnja Zeme02:15:4921ZB 18
2391928Spomenka KrančanSpomenka Krancan02:16:0421ZG 6
2401640Marjeta BizantZavod MitikasMarjeta Bizant02:16:1321ZA 44
2411639Lucija BizantZavod MitikasLucija Bizant02:16:1421ZB 19
2421116Urška FlajsDMSBZT CeljeUrska Flajs02:16:1821ZE 38
2432038Mojca PlaznikMojca Plaznik02:16:3421ZD 51
2441154Lea DšubanFitness _ coffee RadenciLea Dsuban02:16:4721ZB 20
2451711Đurđica ŠokotaZdravilišče Radenci Durdica Sokota02:16:5821ZF 31
2461997Leja OcvirkLeja Ocvirk02:17:0621ZA 45
2471814Karin FaležKarin Falez02:17:1621ZF 32
2481888Anka KavčičAnka Kavcic02:17:3521ZA 46
2491468Sara LorenčičŠportno društvo Juršinci Sara Lorencic02:17:3721ZA 47
2501405Maja MarkičŠD JEZERSKOMaja Markic02:18:0521ZA 48
2512073Tatjana RožancTatjana Rozanc02:18:0621ZF 33
2522214Nevenka ŽutićNevenka Zutic02:18:1221ZE 39
2531267Simona IrgoličPanvitaSimona Irgolic02:18:1921ZD 52
2541322Jelka VodaSAVA turizem d.d.Jelka Voda02:18:2321ZG 7
2551721Saša KastelicŽelezničarsko športno društvo SlovenijeSasa Kastelic02:18:3721ZE 40
2561879Stefani JuteršekStefani Jutersek02:18:4021ZI 2
2571276Barbara KvasPediatrija CeljeBarbara Kvas02:18:4521ZC 49
2581756Maruša BertonceljMarusa Bertoncelj02:18:5421ZE 41
2592019Tina PestotnikTina Pestotnik02:18:5421ZE 42
2602043Klavdija PolajžerKlavdija Polajzer02:18:5721ZC 50
2611431Andreja Veber HorvatŠD SODOAndreja Veber Horvat02:19:0321ZF 34
2621842Mateja GubancMateja Gubanc02:19:3921ZD 53
2631749Vesna BaseljVesna Baselj02:19:4521ZD 54
2641436Janja SkvarčaŠd šmartnoJanja Skvarca02:19:5921ZD 55
2651510Renata MajerTekaška vadba v MariboruRenata Majer02:20:0121ZE 43
2661371Bernarda SulejmanovičŠD Premogovnik VelenjeBernarda Sulejmanovic02:20:3921ZC 51
2671442Olga PelclŠD TAO PTUJOlga Pelcl02:20:5721ZF 35
2681860Petra Igličar JavornikPetra Iglicar Javornik02:21:2521ZC 52
2692216Tatjana GrbovićActive TravelingTatjana Grbovic02:21:4721ZF 36
2702150Petra TiholePetra Tihole02:21:5621ZA 49
2711392Stanka BegušŠD Elektro PrimorskaStanka Begus02:22:0721ZE 44
2721520Andreja SikošekTekaško društvo SavinjčanAndreja Sikosek02:22:0921ZC 53
2732007Tamara Pavasović TroštTamara Pavasovic Trost02:22:1421ZC 54
2741256Darja Klemenčičodelo SlovenijaDarja Klemencic02:22:1521ZE 45
2751801Monika DoktorMonika Doktor02:22:1721ZD 56
2761958Nina MaracicNina Maracic02:22:2221ZC 55
2771523Monika GötzTiroler WadlnMonika Gotz02:22:3121ZG 8
2781399Andreja ZevnikŠD ELESAndreja Zevnik02:22:3121ZE 46
2791571Helena GorencUrbani tekačiHelena Gorenc02:23:0021ZD 57
2801169Nina ŽumanGimnazija Franca Miklošiča LjutomerNina Zuman02:23:2921ZE 47
2811336Joža VirantSlovenska vojskaJoza Virant02:24:0521ZF 37
2821977Jelena MiloševićJelena Milosevic02:24:2621ZC 56
2831126Romana KolarDruštvo za športno rekreacijo GorenjeRomana Kolar02:25:0321ZF 38
2841932Sonja KrenosSonja Krenos02:25:1121ZD 58
2852107Adrienn SzollárAdrienn Szollar02:25:1721ZC 57
2861456Nataša ZoreŠILTNatasa Zore02:25:3121ZD 59
2871656Jasmina KuharZavod MitikasJasmina Kuhar02:26:1821ZB 21
2882279Aleksandra PožunMarathon Novo mestoAleksandra Pozun02:26:2021ZA 50
2892066Chiara RepettiChiara Repetti02:26:4321ZD 60
2901454Mojca VidicŠENTJURMojca Vidic02:26:4621ZD 61
2911168Vanja VrbekGamsi CeljskiVanja Vrbek02:26:5021ZE 48
2922011Neli Pavlin BorićNeli Pavlin Boric02:26:5521ZC 58
2931579Petra KosanovicUrbani tekačiPetra Kosanovic02:27:1121ZB 22
2941952Branka LukićBranka Lukic02:27:1221ZD 62
2951647Tjaša GioahinZavod MitikasTjasa Gioahin02:27:2521ZB 23
2961334Romana SchauerSlovenska vojskaRomana Schauer02:28:5121ZF 39
2971443Tanja PotočnikŠD TAO PTUJTanja Potocnik02:29:4421ZI 3
2981340Doris RodlauerSporting ChocolateDoris Rodlauer02:30:0821ZD 63
2992076Jasna Sajovec KosJasna Sajovec Kos02:31:0821ZC 59
3001628Ana FlorjančičViharnikAna Florjancic02:31:4121ZC 60
3011109Žaklina Klemen MitrovićČegarruning AK ApatinZaklina Klemen Mitrovic02:32:0921ZF 40
3021661Sonja MisZavod MitikasSonja Mis02:32:2021ZE 49
3032221Vladana SredićActive TravelingVladana Sredic02:32:4421ZC 61
3041076Maša TemlinAudit _ Co d.o.o.Masa Temlin02:32:5221ZD 64
3051245Ines KolmaničMOL Slovenija Ines Kolmanic02:33:2521ZC 62
3061935Špela Vivijana KristanSpela Vivijana Kristan02:35:0121ZA 51
3071867Irena JamnikIrena Jamnik02:35:1421ZA 52
3081961Pavla MarkičPavla Markic02:36:4721ZG 9
3091153Tajda ČehFitness _ coffee RadenciTajda Ceh02:38:1421ZA 53
3101083Sandra HlevnjakBiciklusSandra Hlevnjak02:38:4621ZB 24
3111957Nusa MaltaricNusa Maltaric02:39:0021ZB 25
3121706Elga SalamonZdravilišče Radenci Elga Salamon02:39:1621ZE 50
3131894Tatjana Kitić JakličTatjana Kitic Jaklic02:39:2821ZD 65
3145945Mirsada AlićActive TravelingMirsada Alic02:40:1421ZH 7
3152062Angelca RakušaAngelca Rakusa02:40:3721ZH 8
3161881Karola KadićKarola Kadic02:42:0221ZA 54
3171941Kornelija KuronjaKornelija Kuronja02:42:4421ZA 55
3182067Maja RepežMaja Repez02:44:1821ZD 66
3191989Alenka Nemet RevinšekAlenka Nemet Revinsek02:45:0121ZD 67
3201996Veronika OblakVeronika Oblak02:45:1121ZF 41
3211275Saša KostanjevecPediatrija CeljeSasa Kostanjevec02:49:0521ZB 26
3221082Elizabet Negovec KopmajerBeMiGaDoElizabet Negovec Kopmajer02:54:1021ZF 42
3232218Sanela JankovićActive TravelingSanela Jankovic02:59:1521ZC 63
3241727Mojca AbbasMojca Abbas03:00:3721ZC 64
3251683Teja ŠuštarZavod MitikasTeja Sustar03:01:5721ZB 27
3261685Anja UrbanijaZavod MitikasAnja Urbanija03:01:5821ZA 56
3271627Darinka BeštjakViharnikDarinka Bestjak03:04:5121ZH 9
3282146Maša ŠvigeljMasa Svigelj03:30:2221ZC 65
3292147Savi ŠvigeljSavi Svigelj03:30:2221ZG 10
3301048Kazimira LužnikAK Slovenj GradecKazimira Luznik03:32:4721ZJ 1