Maraton treh src obeležil 40. jubilej v družbi več kot 4.500 udeležencev

Veseli smo, da ste sledili srcu do cilja in se jubilejnega praznovanja Maratona treh src udeležili ter skupaj z bučno podporo navijačev pričarali srčno vzdušje! Hvala vsem in vsakemu posebej! :)

Tekmovalnega športnega programa (42, 21, 10 in 5,5 km) se vas je skupno udeležilo 2.200 tekačev. 86 športnikov se je pomerilo v nordijski hoji. Največ udeležencev je štel tek na 10-km, in sicer skoraj 800. Spodbudna je bila tudi udeležba v netekmovalnih disciplinah, saj se je Pohoda treh src letos udeležilo 1.300 ljubiteljev gibanja na prostem, otroških tekov 900 mladih upov, teka s kužki pa 40 voditeljev psov v družbi štirinožnih prijateljev. Poleg Slovenk in Slovencev je Maraton treh src privabil še udeležence iz 15 tujih držav.

V maratonu sta slavila Janez Mulej in Andreja Gorčan, ki sta z zmago osvojila naslov državnega prvaka. Čestitke!

Oglejte si ujete sobotne utrinke, preverite neuradne rezultate in zbirko svojih tekaških dosežkov dopolnite z diplomo 40. Maratona treh src.

Se vidimo znova, na naslednjem Maratonu treh src!